Začnite písať ak chcete vyhľadať článok

PR ČLÁNKY

Preventívna ochrana vášho mobilu

Zdieľať

Akčná žena stihne za deň množstvo aktivít, o ktorých sa iným ani nesníva. Často sa však dostane do časového sklzu, kedy sa ponáhľa, rýchlo balí veci, oblieka sa a zrazu ani nevie ako a telefón letí priamou čiarou na zem. V takej chvíli vynechá srdce každého jeden či dva údery a s malou dušičkou sa pozriete na displej mobilu a jeho stav. Prežil či neprežil?

Spomeňte si na to, koľkokrát sa vám za posledný čas stalo, že vám telefón vypadol z ruky, z vrecka alebo vám ho dieťa zhodilo zo stola. Je jasné, že určite pri každom takomto incidente pocítite stres, pretože si uvedomujete, koľko by oprava rozbitého displeja na vašom telefóne stála. Prečo teda nezvolíte ako preventívnu ochranu ochranné sklo a nezabezpečíte svojmu mobilu dlhšiu životnosť a odolnosť?

Prečo by ste si mali sklo nalepiť?

Tvrdené sklo, ktoré jednoducho nalepíte na svoj displej, vám ho ochráni nielen proti poškrabaniu, ale aj proti rozbitiu. Každá pozná ten zákon schválnosti, keď pri pravidelnom nosení krytu vám raz padne telefón tak nešťastne, že máte pavučinu po celom displeji. S tvrdeným sklom určeným presne pre váš model z Mobilonline.sk zvýšite ochranu a nemusíte sa báť ani vzniku žiadnych bubliniek, ako je tomu pri lepení ochrannej fólie.

Ochranné sklá môžu byť v rôznych hrúbkach a určite pri jeho výbere nepodceňujte kvalitu. Niektoré z nich môžu byť vybavené ešte aj oleofóbnou vrstvou, vďaka ktorej sa na displeji nebude chytať špina a mastné odtlačky. Pri výbere si všímajte aj to, kam sklo siaha a či je celé priehľadné, alebo má okraje inej farby, aby vám sadol k vašej farbe telefónu.

Ochranné sklo si jednoducho po zakúpení nalepíte doma. V balení je všetko k tomuto procesu potrebné, takže to zvládnete aj sama. Telefón tak ochránite pred nečakanými pádmi a jeho následkami, ale zároveň aj od škrabancov na povrchu, ktoré sa môžu rýchlo prihodiť vo vrecku či v kabelke.

Zdroj obrázka:

paulzhuk / Shutterstock.com

REDAKCIA

Sme akčné ženy a prinášame ti príbehy a články spoločne s ďalšími akčnými ženami, ktoré robia, čo milujú a rady o tom aj píšu. Podporujeme sa navzájom v našich snoch. V tom, čo nás napĺňa a robí nám radosť. Pridaj sa k nám: https://akcnezeny.sk/registracia/ Spoločne vytvárame magazín, stretávame sa online a rovnako offline na vzdelávacich a motivačných podujatiach, ktoré organizujeme. IG: #zenyktorerobiacomiluju #akcnezeny #akcnemamy #vzdelavanie #biznis #kariera

  • 1

Zanechaj nám svoj komentár