Príďte s nami osláviť jeseň inšpiratívnym večerom Akčných žien v Žiline!

0
Príďte s nami osláviť jeseň inšpiratívnym večerom Akčných žien v Žiline!
akcne zeny v Ziline

Nenechajte si ujsť večer plný akčných žien, networkingu, motivácie a noviniek. Na podujatí vystúpia 4 inšpiratívne dámy, ktoré odhalia svoje životné príbehy, tipy a triky v podnikaní, poradia a porozprávajú ako sa dostali k tomu, čo ich napĺňa a robí im radosť.  

Inšpiratívne podujatie pre všetky akčné ženy sa uskutoční v piatok 9. novembra v modernom priestore Banka Žilina na Legionárskej ulici 1 v Žiline a bude sa niesť v podobe networkingu, motivácie, inšpirácie z oblasti umenia, športu, krásy. Môžete sa tešiť na pestré témy:

Zdravý životný štýl si vytvárame vo svojej hlave

Influecerka Tatiana Žideková sa od svojich 3 rokov venuje športu. Prešla od jazdy na koni, cez profesionálnu hráčku volejbalu, tenis až k plávaniu až zostala pri fitnesse. Od 13 rokov dostala možnosť zarábať si prácou v rodinnej firme a v 18-tich už bola plne sebestačná. Jej fanúšikovskú základňu tvorí viac ako 95 000 sledovateľov na Instagrame a svoj úspech pripisuje tomu, že sa dokáže tešiť z prítomného okamihu. Jej heslom je: „Keďže žiaden deň sa nikdy nezopakuje, viem si užiť každý jeden ako výnimočný.

Tatiana Žideková
Tatiana Žideková

Ako sa vyrába kozmetika so slovenskou dušou?

Lucia Klebercová je zakladateľka značky pôvodnej slovenskej prírodnej kozmetiky Dulcia natural. Dlhoročnú rodinnú tradíciu mastičkárstva a bylinkárstva prevzala od svojej mamy a starej mamy z Osrblia. Na základe tradičných receptúr vytvorila moderný koncept 100% prírodnej kozmetiky založenej na účinných živých a čistých prírodných zložkách. Vytváraniu vlastných liečivých krémov sa venuje už viac ako 10 rokov, no profesionálnu značku založila až v roku 2014. Hlavnou ideou DULCIA natural je, že kozmetika je osobná záležitosť. Do každej škatuľky je okrem krému potrebné vložiť aj kus seba, svojho srdca, svojej duše. Lucka má dve dcérky a spolu s manželom sa podieľa na vedení rodinnej firmy.

Lucia Klebercová
Lucia Klebercová

Umelcom – od hobby k povolaniu

Eva Šugárová je krajinár, štýlom tvorby blízky impresionizmu. Ako lektorka pre techniku soft pastel a akryl je zároveň pomocnou rukou výtvarným začiatočníkom. Propaguje moderný a láskavý prístup vo výtvarnej výuke. Rozprávať bude o praktickom štarte tvorby a šťastí, ktoré jej táto umelecká kreativita prináša. Z vlastnej skúsenosti odhalí aj o to, ako výtvarné hobby povýšiť na budúcu profesiu. 

Eva Šugárová
Eva Šugárová

Ak je nápad naozaj dobrý, treba ho realizovať tu a teraz

Katka Ľauková má dlhoročné skúsenosti s bankovým financovaním malých a stredných podnikateľov a spolupracovala tiež s viacerými neziskovými organizáciami, ktoré podporovali tých začínajúcich. Posudzovala a pomáhala im zostavovať podnikateľské zámery a finančné plány a bola tiež členkou úverových komisií. Inšpiráciu a nové poznatky pre svoju prácu získala aj na stážach v zahraničí. Podporila a pomohla realizovať viacero podnikateľských nápadov z rozmanitých oblastí ako stavebníctvo, e-shopy, doprava, poľnohospodárstvo, kaviarne, fitness centrá a mnohé iné. Nebojí sa prekážok a teší sa z každého zrealizovaného projektu. Vie identifikovať dobré podnikateľské zámery a dotiahnuť ich do úspešného konca. Začínajúcim podnikateľom radí: „Nečakajte príliš dlho a nenechajte sa odradiť. Ak je nápad naozaj dobrý, treba ho zrealizovať tu a teraz.“

Katarína Ľauková
Katarína Ľauková

Sprievodné aktivity budú počas eventu prebiehať v čase od 17:00 do 19:00 hod. Pôjde o 15 minútové konzultácie s Katarínou Ľaukovou a Tigranom Aleksanyanom z Programu pre začínajúcich podnikateľov a podnikateľky na témy:

  • ako začať podnikať,
  • ako si otestovať nápad,
  • ako si pripraviť biznis plán a finančnú kalkuláciu,
  • aké sú možnosti financovania vášho nápadu.

Na konzultácie sa prihlasujte vopred prostredníctvom emailu info@akcnezeny.sk.

Každá účastníčka podujatia získa v rámci vstupenky aj tombolový lístok, malé občerstvenie, darček od akčných žien, kopec inšpirácie, motivácie a hlavne množstvo nových kontaktov! Podujatie začína od 17. hodiny.

Pozvite si aj svoje kamarátky a rezervujte si tento večer a čas pre seba!

Vstupenky je možné zakúpiť: https://tickpo.sk/detail/akcne-zeny-v-ziline

Tešíme sa na vás!

žiadne príspevky na zobrazenie

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu