Profesionálne fotenie si užijú všetky dámy

0
Profesionálne fotenie si užijú všetky dámy
fotenie gabika teplicka

To, že každá žena môže byť krásna, dokazuje naše pravidelné podujatie Prezentuj sa na úrovni – resp. profesionálne fotenie. Každá žena si aspoň raz zaslúži prežiť takýto beauty event na vlastnej koži, kde ju budú líčiť, starať sa o jej vlasy a stajlovať. Výstupom bude 5 perfektných fotografií ako pamiatka na tento deň.

Nielen modelky či herečky môžu na fotografiách vyzerať skvele – o tom sa presvedčí každá dáma, ktorá príde na tento event Akčných žien. Tentoraz sa uskutočnil v moderných priestoroch Campus Cowork v centre mesta.

O dámy bolo skvele postarané!

Na dámach vyčarili krásne líčenie vizážistky z MARY KAY, a to konkrétne Eva Beňušová Benediktová a jej skvelý tím – Inka Sykorová, Kristína Paštiaková a jej dcéra Bianka Benediktová.

Eva Benediktová
Eva Benediktová, foto: Patrícia Macová

O úpravu vlasov sa postarali hairstylistky Miška Procházková a Deny Pechová.

Takéto eventy bývajú trochu dlhšie, a tak sa prinieslo aj niečo malé na zasýtenie. Dámy sa mohli ponúknuť občerstvením a taktiež chutným prípitkom vo forme prosecca z nápaditých mini fľašiek JustBe.

Na začiatok sa prítomným dámam prihovorila Katarína Hodorová, ktorá má na starosti portál Akčné mamy. S organizáciou pomáhala aj Alexandra Vrábelová, ktorá pracuje ako módna stylistka. Počas večera s ňou dámy konzultovali svoje vybrané outfity a niektoré využli aj možnosť opýtať sa na farebnú typológiu – aké farby im pristanú. 

Katarína Hodorová a Alexandra Vrábelová
Katarína Hodorová a Alexandra Vrábelová, foto: Patrícia Macová

K dispozícii bola aj možnosť vyskúšať si individuálny koučing od akreditovanej koučky Zuzky Palkovej. Dámy fotografovala skúsená fotografka Gabika Teplická, ktorá vsádza na prirodzenosť, a o fotografie z backstage sa postarala Patrícia Macová.

Kto všetko prišiel na náš event?

Na akciách tohto typu je skvelé aj to, že sa zoznámite s rôznymi ľuďmi, a tak funguje aj ako networkingové stretnutie. Prepájame rozličné zaujímavé profesie a dámy z rôznych oblastí.

Tentoraz sme napríklad mali zastúpené združenie Bacuľky Slovenska veľmi sympatickou dámou, majiteľku značky detského oblečenia Yavorina, a prišla tiež dáma, ktorá sa venuje „ceste poznania“. Taktiež sme hostili koučku či cvičiteľku tai-chi.

Bacuľky Slovenska
Zakladateľka Bacuľky Slovenska

Fotografie z podujatia nájdete na Facebooku akcnezeny.sk a video si môžete pozrieť tu.

žiadne príspevky na zobrazenie