NAČÍTAVAM

Type to search

AKČNÉ TIPY BEAUTY MAGAZÍN OSOBNÝ ROZVOJ

Profesionálne fotenie si užijú všetky dámy

REDAKCIA
Share
fotenie gabika teplicka

To, že každá žena môže byť krásna, dokazuje naše pravidelné podujatie Prezentuj sa na úrovni – resp. profesionálne fotenie. Každá žena si aspoň raz zaslúži prežiť takýto beauty event na vlastnej koži, kde ju budú líčiť, starať sa o jej vlasy a stajlovať. Výstupom bude 5 perfektných fotografií ako pamiatka na tento deň.

Nielen modelky či herečky môžu na fotografiách vyzerať skvele – o tom sa presvedčí každá dáma, ktorá príde na tento event Akčných žien. Tentoraz sa uskutočnil v moderných priestoroch Campus Cowork v centre mesta.

O dámy bolo skvele postarané!

Na dámach vyčarili krásne líčenie vizážistky z MARY KAY, a to konkrétne Eva Beňušová Benediktová a jej skvelý tím – Inka Sykorová, Kristína Paštiaková a jej dcéra Bianka Benediktová.

Eva Benediktová

Eva Benediktová, foto: Patrícia Macová

O úpravu vlasov sa postarali hairstylistky Miška Procházková a Deny Pechová.

Takéto eventy bývajú trochu dlhšie, a tak sa prinieslo aj niečo malé na zasýtenie. Dámy sa mohli ponúknuť občerstvením a taktiež chutným prípitkom vo forme prosecca z nápaditých mini fľašiek JustBe.

Na začiatok sa prítomným dámam prihovorila Katarína Hodorová, ktorá má na starosti portál Akčné mamy. S organizáciou pomáhala aj Alexandra Vrábelová, ktorá pracuje ako módna stylistka. Počas večera s ňou dámy konzultovali svoje vybrané outfity a niektoré využli aj možnosť opýtať sa na farebnú typológiu – aké farby im pristanú. 

Katarína Hodorová a Alexandra Vrábelová

Katarína Hodorová a Alexandra Vrábelová, foto: Patrícia Macová

K dispozícii bola aj možnosť vyskúšať si individuálny koučing od akreditovanej koučky Zuzky Palkovej. Dámy fotografovala skúsená fotografka Gabika Teplická, ktorá vsádza na prirodzenosť, a o fotografie z backstage sa postarala Patrícia Macová.

Kto všetko prišiel na náš event?

Na akciách tohto typu je skvelé aj to, že sa zoznámite s rôznymi ľuďmi, a tak funguje aj ako networkingové stretnutie. Prepájame rozličné zaujímavé profesie a dámy z rôznych oblastí.

Tentoraz sme napríklad mali zastúpené združenie Bacuľky Slovenska veľmi sympatickou dámou, majiteľku značky detského oblečenia Yavorina, a prišla tiež dáma, ktorá sa venuje “ceste poznania”. Taktiež sme hostili koučku či cvičiteľku tai-chi.

Bacuľky Slovenska

Zakladateľka Bacuľky Slovenska

Fotografie z podujatia nájdete na Facebooku akcnezeny.sk a video si môžete pozrieť tu.

REDAKCIA
REDAKCIA

Sme akčné ženy a prinášame ti príbehy a články spoločne s ďalšími akčnými ženami, ktoré robia, čo milujú a rady o tom aj píšu. Podporujeme sa navzájom v našich snoch. V tom, čo nás napĺňa a robí nám radosť. Pridaj sa k nám: https://akcnezeny.sk/registracia/ Spoločne vytvárame magazín, stretávame sa online a rovnako offline na vzdelávacich a motivačných podujatiach, ktoré organizujeme. IG: #zenyktorerobiacomiluju #akcnezeny #akcnemamy #vzdelavanie #biznis #kariera

  • 1

Zanechaj nám svoj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *

X