Začnite písať ak chcete vyhľadať článok

AKČNÉ TIPY MAGAZÍN

Psychiater Radkin Honzák: Ako vystúpiť z bludného kruhu vyčerpania?

Zdieľať

Ako vystúpiť z bludného kruhu vyčerpania? Ako sa chrániť pred strašiakom menom syndróm vyhorenia? Spoznajte životnú rovnicu, v ktorej sa stres rieši humorom!

Popredný český psychiater Radkin Honzák nám vo svojom seminári priblíži stav úplného fyzického a duševného vyčerpania, ktorý často vedie k vážnym zdravotným dôsledkom.

Hovoriť však budeme aj o tom, ako sa k tejto životnej situácii postaviť a čo funguje ako prevencia nadmerného stresu. Spoznáme benefity smiechu ako zlepšenie imunity, lepšia relaxácia či ukľudnenie organizmu. 

Online prednáška  Radkina Honzáka na tému Humor – Stres – Vyhorenie sa bude konať vo štvrtok 7. januára.

Pozrite si aj naše najnovšie webináre

MUDr. Radkin Honzák, CSc.

MUDr. Radkin Honzák, CSc. je popredný český psychiater, publicista a pedagóg. Na svojom úspešnom blogu sa vyjadruje k súčasnému dianiu a je autorom viacerých populárno-náučných kníh o psychológii. Honzák vyštudoval všeobecné lekárstvo na Univerzite Karlovej v Prahe. Zaoberal sa výskumom výživy, spánku a stresu.

Neskôr sa špecializoval na psychiatriu, psychoterapiu a psychosomatický prístup. Bol členom etickej komisie CAHBI v Štrasburgu, viedol Oddelenie lekárskej psychológie, psychoterapie a psychosomatiky 1. LF UK, pôsobil na Psychiatrickej katedre IPVZ a tiež v Psychiatrickej nemocnici v Bohniciach. 

KEDY? štvrtok 7. januára
ZAČIATOK: 18:00 hod.
Vstupenky: bit.ly/Humor0701
Tagy
REDAKCIA

Sme akčné ženy a prinášame ti príbehy a články spoločne s ďalšími akčnými ženami, ktoré robia, čo milujú a rady o tom aj píšu. Podporujeme sa navzájom v našich snoch. V tom, čo nás napĺňa a robí nám radosť. Pridaj sa k nám: https://akcnezeny.sk/registracia/ Spoločne vytvárame magazín, stretávame sa online a rovnako offline na vzdelávacich a motivačných podujatiach, ktoré organizujeme. IG: #zenyktorerobiacomiluju #akcnezeny #akcnemamy #vzdelavanie #biznis #kariera

  • 1

Zanechaj nám svoj komentár

X