Začnite písať ak chcete vyhľadať článok

AKČNÉ TIPY AKČNÉ ŽENY MAGAZÍN RECEPTY

Raz, dva, tri, navarené!

REDAKCIA
Zdieľať

Každý deň sa naháňate, aby ste zvládli domáce povinnosti, a dochádza vám už fantázia, čo variť? Poznáte novodobý “hrnček var”? Tento vynález vám určite zjednoduší varenie a skráti čas v kuchyni a my vám ho predstavíme!

MioMat je super rýchly „hrnček, var“, podobný tomu, ktorý poznáte z rozprávky. On totiž skutočne varí celkom sám, a to nielen krémové polievky či chutné kaše, pripravuje aj čerstvé smoothie alebo rastlinné mlieko z kokosu, strukovín či obilnín. A navyše aj v RAW kvalite.

Ako to funguje?

Do MioMatu stačí vložiť ingrediencie, stlačiť gombík a počkať, kým urobí všetku prácu za vás. O cca 2 ať 25 minút sa jedlo môže podávať. Čo viac si my žienky môžeme priať?

S MioMatom je varenie jednoducho záľubou! Inšpirácie na 400 zdravých receptov, ako aj další krásny sortiment pomôcok do kuchyne nájdete na www.mamigo.sk.

Fotoe: Eva Štípalová alias @mama_na_tretiu

Tagy
REDAKCIA
REDAKCIA

Sme akčné ženy a prinášame ti príbehy a články spoločne s ďalšími akčnými ženami, ktoré robia, čo milujú a rady o tom aj píšu. Podporujeme sa navzájom v našich snoch. V tom, čo nás napĺňa a robí nám radosť. Pridaj sa k nám: https://akcnezeny.sk/registracia/ Spoločne vytvárame magazín, stretávame sa online a rovnako offline na vzdelávacich a motivačných podujatiach, ktoré organizujeme. IG: #zenyktorerobiacomiluju #akcnezeny #akcnemamy #vzdelavanie #biznis #kariera

  • 1

Aj toto by sa vám mohlo páčiť

Zanechaj nám svoj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *

X