Máme pre vás skvelý recept, ako si uľahčiť varenie a upratovanie počas vianočných sviatkov

0
Máme pre vás skvelý recept, ako si uľahčiť varenie a upratovanie počas vianočných sviatkov

 

Viete, čo vám uľahčí varenie a upratovanie počas vianočných sviatkov? No predsa výrobky od ARIETE. Značka ARIETE prináša silné a zároveň jednoduché nápady do domácnosti, ktoré ľuďom uľahčujú každodenný život. Pretože ARIETE je svetovým priekopníkom v oblasti malých spotrebičov.

Názov ARIETE sa prvýkrát začal skloňovať v roku 1964 v malebnom Toskánsku. V krajine známej svojou kreativitou a geniálnymi nápadmi. Nie je teda náhoda, že práve tu sa zrodila aj táto značka so sľubnou budúcnosťou.

Ariete si osvojilo dynamickú vitalitu a genialitu tohto regiónu a spojilo ju s podnikavým duchom spoločnosti. Neustále hľadanie nových nápadov a vylepšení doplnených o rýchlo sa meniace požiadavky svetového dizajnu a štýlu sa stalo mantrou značky Ariete.

Inovácia a kreatívny dizajn sú kľúčom k úspechu!

Ariete investuje množstvo prostriedkov do výskumu a vývoja  výrobného a technologického centra za účelom prinášať nové riešenia uspokojujúce neustále sa meniace potreby spotrebiteľov.

V roku 1997 sa značka stala priekopníkom v oblasti parného čistenia so svojim prvým parným čističom, ktorý si vyslúžil nielen záujem, ale predovšetkým rešpekt vtedajších domácností. Patent na prvý parný mop držala spoločnosť v tajnosti celých 20 rokov!

Sortiment sa postupne rozšíril o ďalšie inovatívne produkty do domácnosti a svoje miesto v nich zaujali ďalšie čistiace produkty, vysávače, žehličky, kuchynské spotrebiče, kávovary a iné vychytávky, ktoré dodnes uľahčujú a spríjemňujú život miliónom ľudí po celom svete.

Výrobky od ARIETE z rady Zábavné varenie sme testovali spoločne

V rámci nášho podtitulu Akčné mamy sme spolu s 20 z vás testovali zmrzlinovač, popkornovač, výrobník na cukrovú vatu a sendvičovač 3v1 od ARIETE. 100 % našich testeriek odporúča produkty z rady Zábavné varenie od ARIETE.

Čo hovoria akčné mamy na značku Ariete si môžete prečítať v našom článku.

Akých pomocníkov do domácnosti ARIETE ponúka?

Dnes môžete nájsť od značky ARIETE niekoľko desiatok skvelých pomocníkov do domácnosti, ktoré vám uľahčia varenie a upratovanie nielen počas vianočných sviatkov, ale po celý rok! ARIETE ponúka parné čističe, vysávače, kávovary, zmrzlinovač, popkornovač, výrobník na cukrovú vatu, výrobník na syry či jogurty, ale aj pizza pec, o ktorú si môžete spolu s nami zasúťažiť.

Poďte s nami súťažiť o výhru Pizza pec v rámci nášho adventného kalendára

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Akčné Ženy (@akcnezeny.sk)

žiadne príspevky na zobrazenie