Rozprávkoví kamaráti Lilliputiens so vzdelávacím prínosom na celé detstvo

0
Rozprávkoví kamaráti Lilliputiens so vzdelávacím prínosom na celé detstvo

Priatelia na celé detstvo. Aj tak sa dajú nazvať unikátne rozprávkové postavičky značky Lilliputiens, ktoré nie sú obyčajnými plyšovými hračkami. Jednotlivé postavičky sú ako verní kamaráti, ktorí budú rásť spolu s dieťaťom. Navyše, počas dlhých rokov spoločnej mladosti ho aj niečo naučia.

Rozprávkové postavičky značky Lilliputiens sa objavujú v detských izbách po celej Európe už niekoľko rokov. Všetko začalo nápadom 2 belgických mamičiek, ktoré chceli obdarovať svoje deti peknými plyšovými hračkami s podobou rôznych rozprávkových bábik, zvieratiek či iných postavičiek. Netrvalo dlho a ich nápad vyústil do založenia firmy špecializovanej na výrobu nového typu hračiek.

Rozprávkový svet plný postavičiek s vlastným príbehom

Dvojica Belgičaniek zvolila pri zakladaní firmy efektívnu stratégiu. Pomocou jednotlivých hračiek vybudovala pestrý rozprávkový svet, v ktorom už viac ako 25 rokov žije množstvo postavičiek s vlastnými príbehmi. Každá hračka má svoj typický charakter, ktorý formuje jej vzhľad a správanie. Jednotlivé postavičky sú zastúpené vo viacerých produktoch, vďaka čomu pôsobia ako „živá bytosť“, ktorá rastie spolu s dieťaťom.

Najobľúbenejšie postavičky Lilliputiens:

– Lev Jack
– Plameniačka Anais
– Žirafa Zia
– Nosorožec Márius
– Krokodíl Anatole
– Somárik Ignace
– Líštička Alice
– Jednorožec Louise
– Lemur Georges
– Červená čiapočka

Postavičky Lilliputiens sprevádzajú dieťa až do 8. roku

Práve zastúpenie jednotlivých postavičiek vo viacerých druhoch predávaných produktov robí z týchto hračiek verných priateľov sprevádzajúcich dieťa od 1. do 8. roku života. Spoločnosť mu budú robiť už od útleho veku v podobe hrkálok a závesných hračiek na kočík. Neskôr ho budú sprevádzať v podobe hebkých plyšových mojkáčikov či rôznych kreatívnych hračiek predeti do 3-4 rokov. Verné priateľstvo sa neskončí ani po nástupe do škôlky a školy. Obľúbené postavičky budú v podobe kabeliek, peračníkov, knižiek a školských tašiek naďalej so svojimi vernými kamarátmi. Chýbať nebudú ani pri spoločnom športovaní či dekorovaní detskej izby.

Nádherné textilné postavičky z kvalitných materiálov

O živosť hračiek značky Lilliputiens sa nestarajú iba samotné motívy postavičiek. Deti v nich budú mať verných kamarátov aj kvôli ich vzhľadu a materiálu. Každá postavička je vyrobená z kvalitných textílií, vďaka čomu má hebký jemný povrch.

Estetický dojem umocňuje výber farieb, ktorých akcent pôsobí originálne a veselšie ako v prípade pastelových hračiek od iných výrobcov. Navyše, postavičky z najlepších látok nie sú pre dieťa škodlivé. V rámci výroby je testovaná ich kvalita aj bezpečnosť, o čom svedčí splnenie všetkých medzinárodných noriem.

Postavičky Lilliputiens majú aj vzdelávací charakter

Ďalšou prednosťou týchto hračiek je ich vzdelávací charakter. Dizajn jednotlivých produktov je navrhnutý tak, aby u detí vzbudzoval záujem o postupné budovanie kreativity. Elegantným vzhľadom prispievajú k formovaniu estetického cítenia a zároveň pomáhajú rozvíjať vybrané motorické zručnosti dievčat aj chlapcov vo veku do 8 rokov. Postavičky sú unikátne aj tým, že dieťaťu vytvárajú priestor na pestovanie fantázie a predstavivosti.

Na obohatenie sveta detí novými plyšovými kamarátmi nie je potrebné navštevovať Belgicko. Nájdete ich aj na Slovensku (www.lilliputiens.sk). Postavičky, ktorých príbeh a charakter bude pasovať k povahe dieťaťa, nakúpite osobne vo vybraných hračkárstvach, napríklad v bratislavských predajniach Bleble a Pán Medvedík, alebo na e-shope www.kidsworld.sk, ktorý ako výhradný distribútor prestížnych značiek Djeco, Lilliputiens, Trybike, Waytoplay a Snoozebaby prevádzkuje spoločnosť Leuk s.r.o.

Pri kúpe produktov z e-shopu www.kidsworld.sk si môžete uplatniť zľavový kupón vo výške 10 %. Zľava platí na akýkoľvek sortiment pri objednávke nad 50 €, ktorú uzavriete v období od 6. do 16. decembra 2021. Pri uplatňovaní zľavy, ktorú nie je možné kombinovať s inými zľavami na internetovej stránke www.kidsworld.sk, použite kód akcnezeny2021.

Ohodnoťte článok

0

žiadne príspevky na zobrazenie

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu