Rozvíjajte svoju kreativitu – workshop Design Thinking vás navnadí!

0
Rozvíjajte svoju kreativitu – workshop Design Thinking vás navnadí!
https://unsplash.com

Design Thinking je jednou z metód, ktorú používa Google k vývoju inovatívnych produktov a nápadov, a môže byť začiatkom vášho start-upu.

Máte už podnikateľský nápad alebo problém, ktorý chcete vyriešiť? Perfektné! Na našom workshope pochopíte, čo sa za týmto problémom skrýva, ako sa vcítiť do používateľa a tiež ako testovať a vylepšovať svoj produkt. Design Thinking je metóda – riešenie problémov zamerané na používateľa. Začína pochopením ich potrieb, pokračuje skúmaním inovatívnych riešení a končí testovaním rýchlych prototypov.

Kedy? V sobotu 24. októbra 2020 o 10:00

Pridajte sa na náš bezplatný workshop registráciou na linku: https://events.withgoogle.com/ngofsk_online1024h/

O spíkrovi:

Šárka Patkošová je žena plná vášne, energie a entuziazmu, pričom neustále vyhľadáva nové výzvy a príležitosti. Má niekoľko rokov odborného vzdelania a praxe v oblasti výučby anglického jazyka, a to ako učiteľ, lektor jazykovej školy a vysokoškolský odborný asistent na Technickej Univerzite v Košiciach. Keďže oblasť vzdelávania má v krvi, momentálne pôsobí na viacerých pozíciách v tejto oblasti. V IT sfére pracuje ako Projektový implementačný manažér/Expert pre rozvoj a vzdelávanie v spoločnosti AT&T.

Je zakladateľkou firemného časopisu LiKE, za ktorý získala ocenenie AT&T Annual Award. Zároveň pracuje ako Certifikovaný lektor a tréner mäkkých zručností so zameraním na leadership skills, a v rámci spolupráce s Google pôsobí ako certifikovaný IamRemarkable workshop facilitátor a Design Thinking tréner pod záštitou programu #GrowwithGoogle. Jej vášňou je rozvíjať a podporovať ľudí, aby mohli dosiahnuť svoje ciele a mali šťastný a naplnený život.

Prečítajte si, kde sa v mozgu nachádza zdroj kreativity – štúdia to odhalila!

žiadne príspevky na zobrazenie