Sandra Bullock prisahá na tento produkt z drogérie za pár dolárov

0
Sandra Bullock prisahá na tento produkt z drogérie za pár dolárov
To môže byť dôvod, prečo hollywoodska herečka vyzerá tak nestarnúco. Sandra Bullock má síce 57 rokov, ale vyzerá, akoby si len včera zahrala vo svojom filme Miss Congeniality z roku 2000.
Medzi svojou legendárnou hollywoodskou kariérou a výchovou dvoch detí má ikonická herečka veľa práce. Ale je to nepopierateľné: Sandra Bullock, ktorej priniesli savu firmy ako Nebezpečná rýchlosť, Ocean’s 8 a Návrh, jednoducho nestarne.
Takže, aké je tajomstvo jej žiarivej krásy? Súčasná hviezda filmu Stratené mesto ich má niekoľko, no existuje jeden prekvapivý (a cenovo dostupný!) produkt, na ktorý táto hollywoodska herečka prisahá. Čítajte ďalej a objavte tajomstvo jej mladistvej pleti.

Herečka na svoju skrášľovaciu rutinu používa netradičný produkt z drogérie

Kým hrala postavu Gracie Hart vo filme Miss Congeniality, Bullock si odniesla kozmetický hack, aby si zachovala svoj nestarnúci vzhľad – a jej priznanie to trochu nečakané. Podľa New York Post počas londýnskej premiéry Miss Congeniality 2 odhalila svoje „obľúbené tajomstvo súťaže krásy“.
„Neuvedomila som si, že dať si na tvár masť na hemoroidy je v kozmetickom biznise prijateľné,“ povedala. „Ale očividne krém na zadok pomáha vráskam okolo očí.“ Krém na hemoroidy vo všeobecnosti stojí okolo 6 eur za tubu. Čo je takmer zadarmo, keď si spomeniete na všetky drahé kozmetické produkty a ošetrenia, ktoré sú na trhu. Takýto krém môže potenciálne pomôcť znížiť vačky pod očami.
https://www.instagram.com/sandra.bullock.official/

Krém sťahuje cievy

Prípravok môžete natrieť pod oči pred nanesením korektora, aby sa znížilo riziko vzniku vrások, tvrdí vizážista Mario Dedivanovic. „Sťahuje to pokožku,“ povedal pre People. „To je naozaj starý, starý trik.“ Dermatológ Hadley King, povedal pre magazín Byrdie, že steroidný krém „môže byť hypoteticky užitočný na vačky pod očami, pretože sťahuje krvné cievy, čo môže znížiť opuchy“.
Pretože je však vaša pokožka pod očami taká jemná, existuje riziko, že by mohla túto oblasť poškodiť. „Prípravok má množstvo zložiek, ktoré môžu spôsobiť zranenie, ak sa vám nejaké náhodou dostanú do oka, vrátane zvýšeného rizika sivého zákalu a glaukómu,“ dodáva King.
Ak sa obávate o svoju pokožku pod očami, pred užitím prípravku sa uistite, že pijete veľa vody, obmedzíte príjem soli a máte dostatok spánku. A ak si stále všimnete opuchy?
Skúste použiť krémy pod oči s „koncentrovanými zložkami ako Retinol, vitamín C a kofeín, ktoré majú pomôcť stimulovať obeh krvi okolo oka.“

Pre Sandru Bullock je kľúčové aj dodržiavanie fitness rutiny

Pre Bullock je udržiavanie pravidelného tréningu rovnako dôležité ako akýkoľvek iný produkt. Zostať v tóne jej tiež pomáha získať trvalú žiaru. Keď sa Bullock spýtal na jej fitness režim, povedala InStyle: „Cvičím pilates, kickbox, silový tréning. Keď som v Austine, behám alebo bicyklujem. Ak môžem cvičiť každý deň, tak budem.“
Simone De La Rue, trénerka celebrít, s ktorou Sandra Bullock roky trénovala, pre RadarOnline povedala, že Sandra cvičí šesť dní v týždni jednu hodinu denne. „Je mimoriadne motivovaná a hnaná,“ ​​povedala pre magazín. Stravuje sa vyvážene, no netýra sa.
https://www.instagram.com/sandra.bullock.official/

Pokiaľ ide o skvelú pleť, je mimoriadne dôležité, čo do svojho tela dávate

Pre Bullock to znamená plánovanie jedla dopredu, ale dovoliť si zhrešiť aspoň jeden deň v týždni. „Začínam v piatok večer a končím v sobotu večer,“ povedala pre InStyle. „Ale nie je to také regulované. Urobím si zoznamy toho, čo chcem jesť tento alebo budúci týždeň.“
Chápe však privilégium, ktoré má ako celebrita v tom, že môže robiť zdravé rozhodnutia. „Jem naozaj dobre, pretože si to môžem dovoliť,“ dodala. „Včera večer som mal hnedú ryžu a čiernu fazuľu a nejakú dusenú zeleninu, takže dnes si dám všetky druhy dobrých vecí!“ Miluje surové cesto na sušienky a misku Lucky Charms s mliekom. Pre Sandru Bullock je to všetko o rovnováhe.
Zdroj: bestlifeonline.com

Ohodnoťte článok

0

žiadne príspevky na zobrazenie

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu