Schudnite do plaviek s letným balíčkom od Chia Shake

0
Schudnite do plaviek s letným balíčkom od Chia Shake

Blíži sa leto a my ženy sa už pripravujeme na sezónu. Napríklad aj tým, že si viac dávame pozor na to, čo zjeme, aby sme sa v plavkách cítili čo najlepšie a najpríťažlivejšie. Zdravie je však častokrát viac ako momentálny vzhľad, a preto nie je dobré zvoliť hneď jednorázové hladovanie.

Ak hľadáte riešenie, skúste siahnuť po hotových balíčkoch jedla, ktoré obsahujú pre vaše telo to najdôležitejšie, ale zároveň vám zaručia nízky príjem sacharidov.

Schudnite do plaviek s letným diétnym balíčkom!

Päť krát denne si vychutnajte zdravé nízkosacharidové jedlo od Chia Shake, ktoré naštartuje proces chudnutia na maximum.

Jedlá obsahujú veľké množstvo bielkovín a vlákniny, takže vás zasýtia a predídu strate svalovej hmoty (čo by nastalo pri inej diéte). Toto stravovanie je pre vaše trávenie úplne zdravé. Jedlá navyše obsahujú všetky potrebné vitamíny a minerály, takže sa nemusíte báť nejakých nutričných nedostatkov.

https://chiashake.sk/

Špeciálne smoothie

Schudnúť do plaviek vám pomôže špeciálny nápoj Smoothie s nízkym obsahom sacharidov, s pravým lyofilizovaným ovocím plným antioxidantov. Obsahuje aj kolagén pre krásnu mladistvú pleť a zdravé kĺby. Ďalším z jedál je zákaznícky obľúbený diétny kokteil, ktorý vás očarí svojou skvelou chuťou. Je vyrobený z kvalitných surovín, nenáročný na prípravu, a má schopnosť pomáhať spaľovať tuky.

https://chiashake.sk/

V balíčku ďalej nájdete zdravé proteínové palacinky, shaker s odnímateľným dnom a čaj Teatox, ktorý vďaka zelenému čaju, bylinkám s korenia podporuje chudnutie. Je to ideálna letná diéta.

Diétne balíčky na 2, 4 a 8 týždňov

Možno vás zaujmú aj výhodné diétne balíčky.
Všetky produkty nájdete na: https://chiashake.sk/

Ohodnoťte článok

0

žiadne príspevky na zobrazenie

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu