Začnite písať ak chcete vyhľadať článok

AKČNÉ TIPY AKČNÍ MUŽI MAGAZÍN PR ČLÁNKY

Slovák Martin Hudák žijúci v Austrálii vydáva knihu o histórii kávy a kávových kokteiloch

REDAKCIA
Zdieľať

Svetoznámy slovenský barman Martin Hudák vydáva svoju prvú knihu o kávových kokteiloch Spiritual Coffee. Pretavil do nej svoju vášeň pre kávové koktaily. O výťažok z knihy sa chce navyše podeliť – časť z predaja poputuje na boj proti odlesňovaniu.

Na portáli Indiegogo spustil celosvetovú kampaň na podporu vydania vlastnej knihy, kde sa mu za necelé dva dni podarilo získať 30% potrebnej sumy.

Som nadšený, že môžem prostredníctvom tejto nádhernej knihy ukázať svetu svoju vášeň pre kávové kokteily a pokúsim sa všetkým ukázať, aké bohaté a zaujímavé tieto nápoje sú a akú veľkú úlohu zohrávajú v kokteilovej kultúre,“ hovorí Martin Hudák.

O knihe:

Od objavu kávových zŕn, cez prvú kombináciu alkoholu a kofeínu, až po  moderné recepty a pohľad do budúcnosti kávových kokteilov, Martin Hudák  spojil množstvo informácií, histórie, príbehov a nápojov, aby dal svetu  definitívne kompletný prehľad o kávových kokteiloch.

Prečíajte si: Ako správne degustovať kávu?

O autorovi:

Martin Hudák, jeden z najznámejších svetových barmanov a spoluzakladateľ podnikov v Sydney – Maybe Sammy a Sammy Junior, vydáva svoju prvú knihu Spiritual Coffee, o kávových kokteiloch. Martin je majiteľom kávovej spoločnosti Spiritual Coffee a v roku 2020 ho slovenský FORBES zaradil do rebríčka 30 pod 30.

Pracoval ako barman v American bare v hoteli Savoy v Londýne a v roku 2017 vyhral Majstrovstvá sveta v miešaní kávových kokteilov. Časopis Drink Magazine Asia ho v roku 2019 vyhlásil za Medzinárodného barmana roka.

Autor knihy, Martin Hudák, sa zároveň rozhodol, že z každej predanej knihy venuje 1 austrálsky dolár nadácii Mata&Morro so sídlom v Brazílii, konkrétne Parque Estadual da Serra do Brigadeiro, kde sú veľmi potrebné finančprostriedky na boj proti odlesňovaniu a výsadbe stromov. Martin si ich vybral, pretože toto miesto osobne navštívil a ochutnal ich vypestovanú kávu.


CF kampaň: https://igg.me/at/spiritualcoffee
Instagram: https://www.instagram.com/martin_hudak/
email: spiritualcoffeebook@gmail.com

Tagy
REDAKCIA
REDAKCIA

Sme akčné ženy a prinášame ti príbehy a články spoločne s ďalšími akčnými ženami, ktoré robia, čo milujú a rady o tom aj píšu. Podporujeme sa navzájom v našich snoch. V tom, čo nás napĺňa a robí nám radosť. Pridaj sa k nám: https://akcnezeny.sk/registracia/ Spoločne vytvárame magazín, stretávame sa online a rovnako offline na vzdelávacich a motivačných podujatiach, ktoré organizujeme. IG: #zenyktorerobiacomiluju #akcnezeny #akcnemamy #vzdelavanie #biznis #kariera

  • 1

Aj toto by sa vám mohlo páčiť

Zanechaj nám svoj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *

X