Spájame sa strategicky a ponúkame nielen speednetworking, ale i kvalitu

0
Spájame sa strategicky a ponúkame nielen speednetworking, ale i kvalitu
speednetworking

Niekedy okolo februára sme si sadli s Martinou Valachovou zo 40plus a rozmýšľali, ako zareagovať na váš dopyt po kvalitnom networkingu. Po takom, kde budú mať možnosť ľudia spoznať potenciál spoločných možností v rozvoji biznisu a značiek. A nielen v rámci Akčných žien, ale širšie aj v prieniku s ľuďmi, ktorí sú fanúšikmi portálu 40plus. Ak poznáte Martinu, tak viete, že rýchlosť je jej sestra. Tak vznikol i základ názvu Akčný Speed Networking. A nielen to.

Martina, rada hovoríš, že je dobré prepájať „bubliny“, čo to znamená?

Rozhodne áno. Niekedy sa cítime v živote zaseknutí. A platí to aj pre biznis. Môže sa zdať, že v dobe sociálnych sietí je predsa prepájanie a získavanie nových kontaktov jednoduché. To možno áno, ale často je i povrchné, instantné, a najmä často sa deje akoby v jednej bubline, ktorú máme okolo seba. Stretnúť človeka naživo a mať možnosť vymeniť si informácie a zistiť, či by v rámci podnikania mohli nastať prieniky, je predsa len lepšie naživo.

Martina Valachová
Martina Valachová

Spoločným projektom sa nám darí zabezpečiť, že naše podujatie oslovuje širšie skupiny. Ľudia, ktorí prichádzajú na event sa menia a striedajú. Ak sa niektorí aj zopakujú, tak to neprekáža, pretože na podujatí spoznajú minimálne sedemdesiat percent nových ľudí. A potenciál biznisu a spájania naberá na realite.

Je podľa teba diverzita v tíme naozaj dôležitá?

Projektom sa snažíme ukázať, ako dobre vie zafungovať rôznorodosť v tíme. V rámci 40plus ide o ľudí, ktorí sú vekom vzdialení od akčných žien často o jednu generáciu. Spájaním energie a skúseností sa však darí docieliť, že práca na projekte je vyvážená a má zmysel pre všetky strany. Na podujatia chodia v slušnom zastúpení aj muži. A to nás teší a motivuje aj do ďalších projektov s Akčnými ženami.

Na Speed networkingu ide nielen o kontakty, ale aj informácie. Bol workshop o LinkedIn vnímaný pozitívne?

Na každom  jednom Speed networkingu sa snažíme prinášať nové informácie. Dať účastníkom okrem kontaktov a prepojenia, kávičky a koláčiku cez prestávku i niečo navyše. Preto sa každý event nesie v duchu témy, ktorá má byť prínosná. Aktuálne prichádzajú zmeny a nové možnosti na LinkedIn, preto sme radi, že na poslednom podujatí sme mohli uvítať ako hosťa Ivanu Brutenič. Vďaka Maťke Novotnej, ktorá Ivanu nakontaktovala, sa s nami Ivana podelila o informácie a finty, ktoré nám pomôžu lepšie budovať komunikáciu na tejto profesionálnej sieti.

Ivana Brutenič
Ivana Brutenič

Prečítajte si aj článok o tom, ako si zaobstarať pekné fotografie

Je záujem zo strany partnerov stať sa súčasťou projektu?

Ja osobne sa teším napríklad z partnerstva a objavu značky ZIK – ide o nový brand, ktorý reflektuje na potreby žien v biznise. Mariana Ježíková prináša oblečenie, ktoré mne osobne na trhu často chýbalo. Je biznisové, ale nie je nudné. Podujatie realizujeme v nádherných priestoroch DF cafe v Design Factory. Keďže si účastníci v minulosti sťažovali na zlé možnosti parkovania, z nevýhody sme urobili výhodu.  Našim partnerom  sa stal MaH, s.r.o, Autorizovaný predajca a servis vozidiel Opel a účastníkov eventu rozviezol po podujatí do práce. To malo i ďalší benefit. Väčšina z nás si totiž mohla vychutnať skvelý welcome drink JUST BE bez výčitiek svedomia.

Už teraz sa tešíme na jesenné termíny. A možno prinesieme i ďalšie spoločné eventy 40plus a Akčné ženy. Krásne leto!

Akčný speednetworking
Akčný speednetworking, foto: František Bodnár

Celú fotogalériu nájdete tu: SPEED 11.6.2019 – za fotky ďakujeme Františkovi Bodnárovi.

FOTO: František Bodnár, Martina Valachová a archív ZIK

Za darčeky pre účastníkov eventu ďakujeme spoločnosti DULCIA

žiadne príspevky na zobrazenie