NAČÍTAVAM

Type to search

SÚŤAŽE

Súťaž o fľašu waterdrop

REDAKCIA
Share

Firma waterdrop je známa svojimi vitamínovými mikrodrinkami, kde sa spája skutočná chuť prírodného ovocia a rastlín. Tieto kapsule obohacujú ten najlepší nápoj na svete – čistú vodu.

Waterdrop venovala akčným ženám do súťaže dve svoje novinky. Sú designové nerezové fľaše s funkciou termosky v cene 29,90 EUR. Tieto fľaše spoznáte podľa jednoduchého, čistého a minimalistického dizajnu. Vybrať si môžete z viacerých pastelových farieb – bielej, ružovej, lososovej, žltej a svetlomodrej.

Zapojiť sa do súťaže môžete na našom Facebooku. Dve z vás vyžrebujeme v nedeľu 15. marca o 22:00. Podmienkou je lajknúť našu súťaž a sledovať profil Akčné ženy.

 

Súťaž o dve praktické fľaše od waterdrop! ⏩ napíšte číslo ⏩ lajknite príspevok⏩ share je vítaný :)Dve z vás…

Uverejnil používateľ akcnezeny.sk Utorok 10. marca 2020

REDAKCIA
REDAKCIA

Sme akčné ženy a prinášame ti príbehy a články spoločne s ďalšími akčnými ženami, ktoré robia, čo milujú a rady o tom aj píšu. Podporujeme sa navzájom v našich snoch. V tom, čo nás napĺňa a robí nám radosť. Pridaj sa k nám: https://akcnezeny.sk/registracia/ Spoločne vytvárame magazín, stretávame sa online a rovnako offline na vzdelávacich a motivačných podujatiach, ktoré organizujeme. IG: #zenyktorerobiacomiluju #akcnezeny #akcnemamy #vzdelavanie #biznis #kariera

  • 1

Zanechaj nám svoj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *

X