Začnite písať ak chcete vyhľadať článok

MAGAZÍN SÚŤAŽE

Súťaž o poukážku Tesco v hodnote 40 EUR na nákup potravín

Zdieľať

Používate internet na objednávanie potravín? Je to rýchle a pohodlné a nezaberie vám to toľko času ako keď robíte nákupy osobne.
Čo by ste urobili s voľným časom, ktorý ušetríte vďaka tomu, že nemusíte ísť na nákup do obchodu, ale potraviny nakúpite pohodlne online priamo z domu?

Takáto je súťažná otázka pre výhru 40-eurovej poukážky na online nákup potravín Tesco, ktorú nájdete na našom Facebooku TU.

Súťaž o kupón na nákup v hodnote 40 eur cez Tesco online nákupy 🤩

⏩ čo urobíte s voľným časom, ktorý ušetríte vďaka tomu, že nemusíte ísť osobne na nákup, ale potraviny nakúpite pohodlne online priamo z domu?
⏩ lajknite príspevok,
⏩ share je lajk profilu Tesco Slovensko je vítaný.

Z vašich odpovedí vyžrebujeme jedného výbercu 22.11.2021 o 22:00.

Podmienky súťaže na Facebooku:

Súťaže sa môže zúčastniť každý, okrem organizátora tejto súťaže vrátane jeho blízkych osôb podľa § 116 Občianskeho zákonníka.
Výhra bude odoslaná do 7 pracovných dní po zaslaní kontaktných údajov.
Súťažiaci svojou účasťou súhlasí s tým, že spoločnosť Facebook voči nemu nemá žiadne záväzky.
Facebook sa na súťaži nijako nepodieľa, nesponzoruje ju, neschválil ju, neadministruje ju a ani s ňou nie je akokoľvek spojený.

Tagy
REDAKCIA

Sme akčné ženy a prinášame ti príbehy a články spoločne s ďalšími akčnými ženami, ktoré robia, čo milujú a rady o tom aj píšu. Podporujeme sa navzájom v našich snoch. V tom, čo nás napĺňa a robí nám radosť. Pridaj sa k nám: https://akcnezeny.sk/registracia/ Spoločne vytvárame magazín, stretávame sa online a rovnako offline na vzdelávacich a motivačných podujatiach, ktoré organizujeme. IG: #zenyktorerobiacomiluju #akcnezeny #akcnemamy #vzdelavanie #biznis #kariera

  • 1

Aj toto by sa vám mohlo páčiť

Zanechaj nám svoj komentár

X