Začnite písať ak chcete vyhľadať článok

SÚŤAŽE

Súťaž o revolučné konjakové cestoviny Slim Pasta, po ktorých sa chudne

Zdieľať

Ľudia sa často vyhýbajú prílohám, pretože si chcú udržať štíhlu postavu, alebo sú práve vo fáze chudnutia a cestoviny im kvôli nutričným hodnotám nevyhovujú. Predstavte si však cestoviny, ktoré vás zasýtia, chutia vám, a napriek tomu, že ich konzumujete v neobmedzenom množstve, nepriberiete po nich. Naopak, chudnete.

Presne také výrobky sa objavili na našom trhu pod názvom Slim Pasta. Ak ste o nich ešte nepočuli, zvýšte
pozornosť.

Ide o unikátnu a patentovanú potravinu, ktorá je farbou aj chuťou takmer na nerozoznanie od bežných cestovín a obsahuje iba 9 kal na 100 gramov. Táto zdravá, nízkokalorická a nízkosacharidová náhrada cestovín ponúka množstvo variantov príloh, medzi ktorými nájdete rezance, thajské rezance, fettuccine, penne, špagety, lasagne, ale aj ryžu.

https://www.facebook.com/akcnezeny.sk/photos/a.804274016399967

Všetky produkty Slim Pasta sú vyrobené z ovsenej vlákniny a bio múky z rastliny konjak. Ide o tradičnú ázijskú potravinu používanú po stáročia predovšetkým v Japonsku. Konjak, ktorý sa využíva na výrobu produktov Slim Pasta sa pestuje vo vysokých polohách Japonska, preto nie je intoxikovaný nebezpečnými látkami. Aj preto má Slim Pasta zaslúžene označenie BIO kvality.

Slim Pasta obsahuje až o 94 % menej kalórií, ako ich obsahujú bežné cestoviny. Je prirodzeným zdrojom glukomananu – rozpustnej vlákniny, ktorá znižuje pocit hladu a má veľmi priaznivé účinky pri redukcii hmotnosti a znižovaní cholesterolu. Neobsahuje cukor, tuk, lepok ani soľ. Preto je vhodná pre diabetikov, celiatikov, vegetariánov, vegánov, ale aj pre ľudí s intoleranciou na laktózu. Zároveň je vhodná pre diétny režim, kedy potrebujete udržať na uzde kalorický príjem, ale máte potrebu sa dosýta najesť. Pri konzumácií týchto príloh sa nemusíte cítiť previnilo. Ide prakticky len o vlákninu, ktorá organizmom len prejde a vyčistí vaše črevá.

SÚŤAŽNÁ OTÁZKA:

Z akej časti rastliny konjak sa vyrába múka, ktorú obsahujú cestoviny Slim Pasta?
a) z kvetov
b) z hľuzy
c) z listov

www.slimpasta.sk

Tagy
REDAKCIA

Sme akčné ženy a prinášame ti príbehy a články spoločne s ďalšími akčnými ženami, ktoré robia, čo milujú a rady o tom aj píšu. Podporujeme sa navzájom v našich snoch. V tom, čo nás napĺňa a robí nám radosť. Pridaj sa k nám: https://akcnezeny.sk/registracia/ Spoločne vytvárame magazín, stretávame sa online a rovnako offline na vzdelávacich a motivačných podujatiach, ktoré organizujeme. IG: #zenyktorerobiacomiluju #akcnezeny #akcnemamy #vzdelavanie #biznis #kariera

  • 1

Aj toto by sa vám mohlo páčiť

Zanechaj nám svoj komentár

X