Súťaž o výrobky značky KetoMix, vďaka ktorým môžete schudnúť svoje prvé kilá

0
Súťaž o výrobky značky KetoMix, vďaka ktorým môžete schudnúť svoje prvé kilá

Schudnúť do leta bez nezdravého hladovania? Ide to! Desíte sa s príchodom teplého počasia svojho letného šatníka? Napríklad, že nezapnete kraťasy z minulého roka alebo sa už nebudete vedieť ani schovať vo svojich maxi šatách?

Napriek tomu, že sú prázdniny na dosah, nezúfajte. S ketónovou diétou KetoMix zhodíte do mesiaca nechcené kilá a nebudete si musieť kupovať nové oblečenie. Iba, ak by vám to staré bolo zrazu veľké.

Princíp diéty je veľmi jednoduchý. Ide o to, aby ste zvýšili príjem bielkovín a obmedzili vo svojom jedálničku sacharidy. Vďaka tomu sa zdrojom energie stanú prebytočné tuky a vaše telo tak bude spracovávať dlho ukladané zásoby. Tomuto prirodzenému biochemickému procesu sa hovorí ketóza.

O ochutnávkový týždenný balíček KETOMIX môžete súťažiť na našom Facebooku.

Na chudnutie nepotrebujete fyzickú aktivitu

Preto pri tomto štýle stravovania nie je potrebná žiadna fyzická aktivita – zásluhou ketózy budete chudnúť doslova bez námahy. Ak všetko dodržíte, ketóza začne po pár dňoch a vy začnete hneď chudnúť.

Napriek tomu, že ide o diétny program, nemusíte sa báť nezdravého hladovania. KetoMix jedlá
budete jesť každé tri hodiny a medzi nimi si môžete v prípade potreby pochutiť na zelenine alebo orieškoch. Vďaka variabilite proteínových jedál je možné vytvárať originálne recepty. Môžete si upiecť z kokteilu tvarohové koláčiky, alebo si pripraviť z omelety chrumkavú pizzu s vôňou byliniek.

Ďalšie výborné a ľahké recepty nájdete na www.ketomix.sk/recepty.

Máte na výber aj sladkosti

Možno vás to prekvapí, ale diéta zahŕňa aj mnoho sladkých pokrmov, a to aj napriek tomu, že ide o bezsacharidové stravovanie. KetoMix ponúka široký výber lahodných proteínových jedál. Priaznivci sladkého sa môžu spoľahnúť na výdatný proteínový kokteil s rôznymi príchuťami, ktorý je zároveň zdrojom kvalitných bielkovín. Ďalším obľúbeným jedlom sú skvelé a nízkosacharidové palacinky na nerozoznanie od tých klasických, preto si určite svoje miesto nájdu aj v bezlepkovej strave.

Milovníci raňajkovej kaše sa môžu spoľahnúť na jablkovo-banánovú či čokoládovú kašu. V diéte nechýba čokoláda a jej ďalšie alternatívy, od lieskovoorieškového krému po proteínové tyčinky. Odmenou pre každého budú aj proteínové tyčinky vo viacerých príchutiach. Je preto len na vás, ako si svoj život osladíte. Pretože s diétnym plánom KetoMix to urobiť môžete.

Radi by ste diétu vyskúšali? Súťažte o výrobky značky KetoMix, vďaka ktorým môžete schudnúť svoje prvé kilá. Ak by ste chceli vyskúšať, čo KetoMix ponúka, neváhajte navštíviť stránku www.ketomix.sk, kde nájdete aj odpoveď na súťažnú otázku.

Súťažná otázka:

Približne po koľkých dňoch sa telo dostane do stavu, ktorý nazývame ketóza?
a) po 1 dni
b) po 2 dňoch
c) po 3 dňoch

Ohodnoťte článok

0

žiadne príspevky na zobrazenie

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu