NAČÍTAVAM

Type to search

AKČNÉ ŽENY MAGAZÍN VZŤAHY

Takéto by nás muži chceli mať?

Simona Šarinová
Share

Ako malé dievčatko som sa hrávala s kamarátkami na nevestu a veľkú svadbu. Viete, čo bolo zaujímavé? Predsa to, aké jednoduché bolo urobiť takú svadbu. Všetko sa zdalo dokonalé.

A nevesta? Bola vždy krásna a šťastná Akurát vtipné bolo to, ako nikdy žiadna z nás neriešila ženícha. Nejako sme ho tam v tej chvíli nepotrebovali.

To boli milé a jednoduché detské časy.

No, ale v skutočnosti, povedzme si pravdu, bez ženícha to nejde.
Všetko znie zaujímavo,keď počujete, ako ženy nechcú byť bez mužov, a opačne samozrejme to platí tiež, aspoň u väčšiny z nás.

Od mužov často počuť “aké sú tie ženy“, alebo ,”ako robia toto a nerobia tamto”. Aké by sme mali byť, aby boli muži spokojní? Skúsme sa na to pozrieť.

1. VARENIE

To bude pre mužov dosť dôležité, aby to čo navaríte, mohli aj zjesť a ešte im to aj chutilo. Pretože hladný chlap = klbko nervozity. Pre nič za nič sa nehovorí, že láska prechádza žalúdkom.

2. ŽIARLIVOSŤ

Žiadny muž netúži mať doma policajný výsluch. Bavíme sa o prípade, kedy je on naozaj verný svojej vyvolenej a jediné, čo si želá, je, aby jeho polovička, bola šťastná. Preto robí všetko najlepšie ako vie.

Ale doma namiesto uznania a pekných slov, na neho čaká stíhačka, ktorá má plno nezmyselných otázok, výčitiek a to len preto, lebo je žiarlivá.

Pokiaľ nemáte naozaj dôkaz o prípadnej nevere, nehľadajte problém tam, kde nie je. Inak sa tie problémy môžu veľmi rýchlo objaviť. A to, že sa váš partner na ulici jedným očkom pozrie na peknú ženu? Nemajte strach, to je len dôkaz toho, že je zdravý chlap. Priznajte sa milé dámy, aj vy oceníte, keď vidíte pekného muža. Či?

3. SŤAŽOVANIE

Stále ste z niečím nespokojná? Tak táto cesta je úplne zlá. Hovoriť mu, aká ste nespokojná, ako všetko, čo urobil, je zle. Alebo opakovať, aby sa zmenil, alebo ešte horšie – porovnávať ho s vašimi ex. Po tomto nesníva žiadny chlap.

4. ZÁKAZY A PRÍKAZY

Zákazy sú na to, aby sa porušovali. Naozaj? Veď ak mu nič nezakážete, nedá sa nič porušiť. Má predsa svojich kamarátov, s ktorými raz za čas potrebuje vypnúť a odreagovať sa. Každý z nás má právo na zábavu, a to aj bez polovičky. Dievčatá, nám tiež občas prospeje dámska jazda. Urobte si aj vlastný program a nelipnite iba na mužovi. Aspoň sa budete mať o čom rozprávať, keď sa stretnete.

5. REAGOVAŤ ALEBO MLČAŤ ?

Niekedy sa stáva, že sa vám chce partner posťažovať. No stáva sa aj to, že v každej situácií neočakáva tú otrepanú frázu “ja som ti to hovorila”. Niekedy proste len chce, aby ste ho vypočuli a svoj názor si nechali pre seba. Alebo majú radi konštruktívnu debatu. Už asi sama viete, kedy treba mlčať.

6. ŠPORT, HRY A PIVO

Ak má práve chuť na pivo, teraz nemyslím vychladené z chladničky, ale na čapované, v niektorom bare. Skúste sa pridať a choďte niekam spolu. Určite stretnete spoločných priateľov a o zábavu je postarané. Ak sa vám veľmi nechce nikam chodiť, dajte si pohár vína doma, alebo zavolajte kamarátke, a on nech si dá pivko so svojou partiou. Keď má v pláne sledovať šport doma, zbytočne mu do toho nerozprávajte, radšej si ho pozrite pekne spolu. Kombinácia ženy, ktorá mlčí a sleduje šport je na nezaplatenie. Alebo ho nechajte, aby si zahral obľúbenú viedohru, X BOX či nintendo.

7. SÚKROMIE

Tu platí len pár vecí – tak, ako on rešpektuje vaše súkromie, mali by ste aj vy to jeho.
Žiadne prehľadávanie mobilov. Prehrabávanie sa v jeho veciach, papieroch, počítači. Žiadne prihlasovanie a skúšanie hesiel na jeho Facebooku, alebo iných sociálnych sieťach.
Ak sa vám niečo nezdá, alebo máte podozrenie, skúste sa ho najskôr opýtať a podľa reakcie usúdite ako ďalej.

Prečítajte si aj: Týmito 6 slovami si ničíte vzťah

8. UPRATOVANIE

Väčšina mužov, ktorých poznám, stále na svoje polovičky hovoria “ach tá moja zasa upratovala, no a ja teraz nemôžem nič nájsť”. Drahé ženičky, ak sa to dá, nechajte tomu svojmu jeho organizovaný chaos radšej na neho. Neupratujte mu. Radšej ho pootravujte, aby si urobil poriadok, až kým tak neurobí. A aspoň v nedeľu, skúste nebehať s handrou a vysávačom. Z celého týždňa by aj ten vysávač chcel mať oddych.

9. VEDOMOSTI, HUMOR, ŠARM

Vôbec netuším, čo je pravdy na tom, že sa muži boja múdrych a sebavedomých žien. Určite viem, že mužom nestačí mať krásnu bábiku po svojom boku, pretože nechce zažiť hanbu, keď tá krásna žena otvorí ústa a nemá sa s ňou o čom rozprávať. Je dôležité, mať niečo v tej hlavičke, starať sa o seba, ale tiež to nepreháňajte. Aby som nezabudla na humor. Ak ho máte spoločný, vzniká výnimočná kombinácia múdrej a vtipnej ženy.

10. SEX

To najlepšie na záver.
Mám jednu teóriu, ktorá by mala fungovať.
Tak, ako by mal byť spokojný a šťastný s vami on, malo by to byť aj opačne. Je pravda, že my ženy sme hanblivejšie, ale to čo vy dávate a ponúknete, malo by sa vám aj vrátiť. Nejde len o spokojnosť jedného z vás, ale o oboch rovnako. Aby ste si obaja dávali, len to najlepšie navzájom.

No tak čo poviete milé dámy? Chcú od nás muži veľa?
Možno.
Ale všetci vieme, aké to majú aj oni s nami. Veď nám stále nerozumejú, keď sme už z tej Venuše:)

7 komentárov

 1. Zuzana Belková 10 januára, 2021

  Totálny súhlas

  Odpovedať
  1. Simona Šarinová
   Simona Šarinová 10 januára, 2021

   🤗 ďakujem

   Odpovedať
   1. Zuzana Belková 10 januára, 2021

    Nie je začo ďakovať super

    Odpovedať
 2. Jana Strmenova 10 januára, 2021

  Pekne zhrnutie.🤭

  Odpovedať
  1. Simona Šarinová
   Simona Šarinová 10 januára, 2021

   Ďakujem 🤗😘

   Odpovedať
 3. Katarína Malá 11 januára, 2021

  Super!

  Odpovedať
  1. Simona Šarinová
   Simona Šarinová 11 januára, 2021

   Ďakujem 😘

   Odpovedať

Zanechaj nám svoj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *

X