Tip na darček pre ženy: 1000 ruží vo forme olejového séra

0
Tip na darček pre ženy: 1000 ruží vo forme olejového séra

Blíži sa Valentín a mnohí rozmýšľate, čo darovať svojej partnerke. Čo tak vyhnúť sa klasike vo forme kvetov a vybrať sofistikovanejší darček pre dámu vášho srdca? Siahnite po novinke od Yves Rocher – Olejové sérum z ruží Riche Créme je pôsobivé nielen vzhľadom, ale aj vlastnosťami.

Damascénska ruža je ušľachtilý kvet, ktorý nielen nádherne vyzerá a vonia, ale má tiež vlastnosti, ktoré vedci v našich laboratóriách odhalili a vtelili do ikonického radu Riche Crème, teda radu, ktorý si získal srdce miliónov žien po celom svete už v roku 1973.

Rad Riche Crème od Yves Rocher je kultovým radom pre zrelú pleť. Nové Olejové sérum z ruží prináša jedinečný zmyslový zážitok – okvetné plátky ruží sú priamo súčasťou produktu. Pleť je vďaka kombinácii vzácnych olejov okamžite vyživená, zjemnená a príjemná na dotyk.

Ruža ako ochrana pokožky

Flakón 30 ml – 44,99 €

Od určitého veku postupne dochádza k útlmu prirodzenej tvorby lipidov na povrchu pokožky. Pleť je potom krehká, suchá a spôsobuje pocit nepohodlia. Experti Yves Rocher sa ale opäť inšpirovali v prírode a ako hlavnú ingredienciu zvolili ružu kvôli jej vysokému obsahu ochranných rastlinných voskov. Rovnako ako naša pleť sú okvetné lístky ruží krehké, a preto potrebuje účinnú povrchovú ochranu, ktorá jej pomôže odolávať zubu času. Tieto rastlinné vosky pokrývajú všetky okvetné lístky a pôsobia ako skutočná fyzická bariéra, ktorá dodáva lístkom odolnosť, pružnosť a schopnosť vysporiadať sa s vonkajšími vplyvmi.

1000 ruží v jednom flakóne

Know-how expertov spoločnosti Yves Rocher umožnilo koncentrovať ružový vosk v oleji z 1000 ruží, ktorý v kombinácii s 30 vzácnymi rastlinnými olejmi vzájomne pôsobí k rekonštitúcii povrchovej lipidovej bariéry. Tento komplex v srdci našej novinky – Olejového séra z ruží – a celého radu Riche Crème predstavuje skutočný koncentrát výživy, ktorý navracia pleti vláčnosť a pohodlie.

Olejové sérum z ruží obsahuje olej z 1000 ruží (na výrobu 1 kg oleja je treba nazbierať viac než 1000 ruží) a 30 vzácnych olejov (olej z kamélie, šípkový olej, organický arganový olej a ďalšie). Táto unikátna kombinácia intenzívne vyživuje pleť, dodáva jej pocit pohodlia a postupne dochádza k redukcii vrások a navráteniu jasu. Najlepšie funguje v rámci celej beauty rutiny Riche Crème, ktorá ponúka dennú i nočnú starostlivosť, telové mlieko, krém na ruky proti pigmentovým škvrnám alebo napríklad očný krém.

Ohodnoťte článok

5

žiadne príspevky na zobrazenie

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu