Tip na prázdniny: Ukážte deťom svet ilúzií a hlavolamov v Avione

0
Tip na prázdniny: Ukážte deťom svet ilúzií a hlavolamov v Avione

Každý rodič hľadá inšpiráciu, nápad a užitočný tip, kam sa vybrať s deťmi počas letných prázdnin. Radovánky vo vode sú ideálnym riešením.

Tie však občas prekazí počasie a niekedy jednoducho deti potrebujú zmenu a možnosť naučiť sa niečo nové.
Zaujímavým tipom na letné dobrodružstvo je unikátna výstava Labyrinthum – Neobyčajný svet zábavy. Navštíviť ju môžete v bratislavskom nákupnom centre Avion od júna až do 11. septembra 2022.

Nápaditá, originálna a vzdelávacia výstava vás vtiahne do neskutočného sveta optických ilúzií. Detskí návštevníci si potrápia hlavičky a zároveň sa aj výborne zabavia.

Čaká vás zrkadlové bludisko, trick art obrazy, hlavolamy v nadrozmerných veľkostiach aj optické klamy, ktoré vyrobili tí najskúsenejší výtvarníci, umeleckí tesári a kováči. Vďaka nim môžete pohladiť žirafu cez okno, bojovať s mocným čarodejníkom, stretnúť sa s dinosaurom alebo vyriešiť záhadu číselného hlavolamu a mnoho ďalšieho.

Nenechajte si ujsť 37 exponátov, ktoré sú zárukou neskutočnej zábavy aj príležitosťou na zaujímavé fotografie ?. Netradičné ilúzie a hlavolamy prinesú jedinečný zážitok nielen deťom, ale aj dospelým.

Výstavu Labyrinthum môžete navštíviť v nákupnom centre Avion každý deň v čase:

• pondelok až štvrtok od 11.00 do 19.00 hod.
• piatok až nedeľa od 10.00 do 20.00 hod.

Vstupné:
• Dospelí: 4 eurá
• Deti (od výšky 1 meter), dôchodcovia, ZŤP: 3 eurá
• Rodinné vstupné (2 dospelí a 2 deti): 13 eur
• Deti – školské skupiny (nad 15 detí + 1 dospelý zadarmo): 2 eurá

Vchod na výstavu je v Gastropasáži vedľa prevádzky Burger King. Viac informácií nájdete na https://www.avion.sk/sk-sk/kampane/labyrinthum.
#avionbratislava #labyrinthum

————-
AVION Shopping Park v Bratislave je najväčšie nákupné centrum na Slovensku s prenajímateľnou plochou vyše 100-tisíc m2. Centrum vlastní investor, developer a správca – spoločnosť INGKA Centres.
INGKA Centres (predtým IKEA Centres) patrí do skupiny INGKA Group. Jej poslaním je stavať, rozvíjať a spravovať nákupné centrá pre čo najširší okruh zákazníkov v spolupráci so svojím kotevným nájomníkom – obchodnými domami IKEA. Spoločnosť INGKA Centres ponúka príležitosť na vznik spoločenských miest budúcnosti, záleží jej na posilňovaní vzťahu s nájomníkmi a na rozširovaní nových maloobchodných riešení v medzinárodnom meradle. INGKA Centres vlastní a spravuje celkovo 58 nákupných centier a štyri retail parky v 14 krajinách sveta – v Číne, Európe a Rusku. Centrá majú dokopy vyše 3,2 milióna štvorcových metrov prenajímateľnej plochy a približne 400 miliónov návštevníkov ročne. Viac na www.avion.sk.

žiadne príspevky na zobrazenie

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu