Neviete, čo na Vianoce pre partnera? Prečítajte si tipy na darčeky pre muža!

0
Neviete, čo na Vianoce pre partnera? Prečítajte si tipy na darčeky pre muža!

Máte už darčeky pre svojich manželov alebo priateľov kúpené? Rozmýšľali ste nad praktickými darčekmi alebo sa snažíte, aby váš manžel mal z darčekov skutočnú radosť? Čo tak skúsiť niečo iné ako klasickú košeľu a peňaženku?

Džem z piva Beermalade

Michelinskou hviezdou ocenený unikátny nápad spojiť pivo s marmeládou. Beermalade je vyrábaná z kvalitného remeselného piva z rôznych druhov a pivných štýlov, ako napríklad z piva Tmavý ležiak z pivovaru Hops. Chuťové poháriky pošteklíte tmavými sladmi, karamelom a ucítite aj ľahké kávové tóny.
Beermalade je vhodná na palacinky, pečivo, lievance, k grilovaným mäsám, do marinád, gulášu. Môžete využiť aj darčekové balenie, do ktorého Vám pekne zabalia tri Beermalade.

Náprsná fľaša s gravírovaním

Ploskačka s gravírovaním od FaxCopy je pekným personalizovaným darčekom asi pre každého muža. Je vyrobená z kvalitného nerezu, má skrutkovací uzáver. Povrch je farebný, pričom farba textu je strieborná. Viete si vybrať zo štyroch rôznych prevedení. Objem fľaše je 150 ml a zmestí sa do každého vrecka.

Gravírovaním môžete vytvoriť obľúbený citát vášho priateľa alebo nechať zvečniť jeho meno. Vytvoríte tak nezmazateľné stopy v tvare obrazu, znaku, ozdoby či písma na povrchu tuhého materiálu.

Kniha pre tých, ktorí rozmýšľajú

Lovci šarlatánov alebo Príručka zdravého rozumu od Rolanda Oravského je skvelou odpoveďou na hoaxy a medicínske nezmysly. Antivaxeri. Biorezonancia. Domáce pôrody. Kvantovanie. Prekyslenie. Je smutné, s koľkými nedôveryhodnými liečebnými postupmi sa stretávame.

Tím dvanástich lekárov vybral do knihy tie najväčšie povery. Akokoľvek absurdne pôsobia, vždy sa nájde niekto, kto im uverí.

Autori knihy hovoria: „Primárne sa zameriavame na tých, ktorí sa iba „rozhodujú“, komu veriť. Hlavne − ale nielen − pre nich je určený náš boj za zdravý rozum, kritické myslenie a propagáciu reálnej medicíny.“

 

Lovecký nôž

Ak máte doma milovníka lesa alebo poľovačiek, určite sa poteší takémuto loveckému nožu.

Nôž Damask je prepracovaný ručne kovaný z dvoch rôznych druhov ocele. Päťnásobné zdvojenie oceľových vrstiev a následné prekladanie znásobujú počet vrstiev. Damašek má teda 288 vrstiev zložených 5 krát. Toto rozlišuje naše nože svojou dlhotrvajúcou ostrosťou, húževnatosťou a tvrdosťou. Tento postup robí nôž veľmi stabilným a jedinečným.

Ručne vyrobená kožená pochva je vyrobená z kvalitnej hovädzej kože a bola presne prispôsobená nožu.

Tričká s menami detí

Ak chcete svojho partnera potešiť niečím osobným, môžete mu dať na tričko vytlačiť nápisy s menami detí alebo zvoliť milú či vtipnú potlač.

Takéto služby poskytuje internetový obchod mamimo.sk. Nájdete tam tričká pre každú kategóriu a môžete si vytvoriť sériu tričiek aj pre celú rodinu. Tak bude každý vedieť, že patríte k sebe.

Ohodnoťte článok

0

žiadne príspevky na zobrazenie

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu