Neviete, čo na Vianoce pre partnera? Prečítajte si tipy na darčeky pre muža!

0

Máte už darčeky pre svojich manželov alebo priateľov kúpené? Rozmýšľali ste nad praktickými darčekmi alebo sa snažíte, aby váš manžel mal z darčekov skutočnú radosť? Čo tak skúsiť niečo iné ako klasickú košeľu a peňaženku?

Džem z piva Beermalade

Michelinskou hviezdou ocenený unikátny nápad spojiť pivo s marmeládou. Beermalade je vyrábaná z kvalitného remeselného piva z rôznych druhov a pivných štýlov, ako napríklad z piva Tmavý ležiak z pivovaru Hops. Chuťové poháriky pošteklíte tmavými sladmi, karamelom a ucítite aj ľahké kávové tóny.
Beermalade je vhodná na palacinky, pečivo, lievance, k grilovaným mäsám, do marinád, gulášu. Môžete využiť aj darčekové balenie, do ktorého Vám pekne zabalia tri Beermalade.

Náprsná fľaša s gravírovaním

Ploskačka s gravírovaním od FaxCopy je pekným personalizovaným darčekom asi pre každého muža. Je vyrobená z kvalitného nerezu, má skrutkovací uzáver. Povrch je farebný, pričom farba textu je strieborná. Viete si vybrať zo štyroch rôznych prevedení. Objem fľaše je 150 ml a zmestí sa do každého vrecka.

Gravírovaním môžete vytvoriť obľúbený citát vášho priateľa alebo nechať zvečniť jeho meno. Vytvoríte tak nezmazateľné stopy v tvare obrazu, znaku, ozdoby či písma na povrchu tuhého materiálu.

Kniha pre tých, ktorí rozmýšľajú

Lovci šarlatánov alebo Príručka zdravého rozumu od Rolanda Oravského je skvelou odpoveďou na hoaxy a medicínske nezmysly. Antivaxeri. Biorezonancia. Domáce pôrody. Kvantovanie. Prekyslenie. Je smutné, s koľkými nedôveryhodnými liečebnými postupmi sa stretávame.

Tím dvanástich lekárov vybral do knihy tie najväčšie povery. Akokoľvek absurdne pôsobia, vždy sa nájde niekto, kto im uverí.

Autori knihy hovoria: „Primárne sa zameriavame na tých, ktorí sa iba „rozhodujú“, komu veriť. Hlavne − ale nielen − pre nich je určený náš boj za zdravý rozum, kritické myslenie a propagáciu reálnej medicíny.“

 

Lovecký nôž

Ak máte doma milovníka lesa alebo poľovačiek, určite sa poteší takémuto loveckému nožu.

Nôž Damask je prepracovaný ručne kovaný z dvoch rôznych druhov ocele. Päťnásobné zdvojenie oceľových vrstiev a následné prekladanie znásobujú počet vrstiev. Damašek má teda 288 vrstiev zložených 5 krát. Toto rozlišuje naše nože svojou dlhotrvajúcou ostrosťou, húževnatosťou a tvrdosťou. Tento postup robí nôž veľmi stabilným a jedinečným.

Ručne vyrobená kožená pochva je vyrobená z kvalitnej hovädzej kože a bola presne prispôsobená nožu.

Tričká s menami detí

Ak chcete svojho partnera potešiť niečím osobným, môžete mu dať na tričko vytlačiť nápisy s menami detí alebo zvoliť milú či vtipnú potlač.

Takéto služby poskytuje internetový obchod mamimo.sk. Nájdete tam tričká pre každú kategóriu a môžete si vytvoriť sériu tričiek aj pre celú rodinu. Tak bude každý vedieť, že patríte k sebe.

žiadne príspevky na zobrazenie