Vianočný pobyt v kúpeľoch má svoje čaro

0

5.12.2019 (Webnoviny.sk) – Rozmýšľate, že by ste bežný, aj keď určite krásny, vianočný stereotyp v domácom prostredí vymenili za zážitok mimo svojho domova? Radi by ste najkrajšie sviatky roka strávili inak, ako klasickým prejedaním sa tradičnými dobrotami? Máme pre vás tip. Choďte do kúpeľov!  

Myšlienka stráviť Vianoce inde, ako v mieste svojho bydliska, je pre mnohých Slovákov ešte stále nepredstaviteľná. Na druhej strane zároveň neustále rastie počet rodín, ktoré sa rozhodli prípravy na príchod Nového roka a vianočných sviatkov nechať na hotelový personál a užívajú si zaslúžené voľno na horách či pri mori vo vzdialenej exotike.

Na príklade jedného konkrétneho hotela vás presvedčíme, že neopakovateľné čaro má aj vianočný pobyt v slovenských kúpeľoch. Obzvlášť, ak patríte medzi tých skôr narodených.

Kúpeľný pobyt pre seniorov – ideálny relax počas Vianoc

Predstavte si, že sa ráno zobúdzate v moderne zariadenej izbe s pocitom, že nemusíte ísť nakupovať, upratovať, variť či nebodaj ešte zháňať posledné darčeky. Naopak, že od okamihu, ako otvoríte oči v pohodlnej posteli, bude o vás príkladne postarané. Že budete jesť kvalitné jedlo, popíjať drinky kedy budete mať chuť, že budete mať program plný ozdravovacích procedúr. Presne o tom sú seniorské pobyty v Hoteli Park v svetoznámom kúpeľnom meste Piešťany.

Vlastný hotelový lekár ako odborný garant

Hotel Park sa hrdí tým, že má vlastného lekára. Ten je odborným garantom, ktorého potrebuje hotel mať, aby mohol získať štatút zdravotníckeho zariadenia. V jeho prípade ambulantného neštátneho zariadenia pre vyšetrovanie a liečenie pacientov v odboroch fyziatria, balneológia a liečebná rehabilitácia. Okrem lekára hotel disponuje aj fyzioterapeutkami a tak je na mieste tvrdenie, že do takéhoto hotela si neprídete len oddýchnuť. Vďaka odbornému personálu a množstvu rôznych procedúr sa popri relaxe budete aj liečiť.

Vhodne zvolené procedúry pre efektívne využitý čas

V Hoteli Park máte na výber desiatky rôznych procedúr od bahenných a parafango zábalov, sírnych či perličkových kúpeľov a hydromasážnej vane cez magnetoterapiu, ultrazvuk či interferenčné prúdy až po rôzne druhy kineziterapie, kryoterapie či oxigenoterapie. Ak k tomu pridáte ešte bazén, sauny, masáže či manikúru a pedikúru, ktoré v bohatom portfóliu hotelových služieb rovnako nechýbajú, skutočne máte z čoho vyberať.

Z časového hľadiska je preto nereálne, aby ste stihli absolvovať všetky procedúry. Pravda, ak ste sa nerozhodli, že tam strávite rovno niekoľko týždňov či mesiacov. Ak náhodou áno, tak vám ešte viac tíško v dobrom závidíme.

Na to, aby vám pobyt skutočne pomohol, môžete absolvovať vyšetrenie a na jeho základe vám kompetentný odborník navrhne efektívnu kombináciu procedúr, ktoré budú vhodné práve pre vás a určené na riešenie vašich ťažkostí.

Ak ste si doteraz mysleli, že v kúpeľoch to počas zimy nežije, veríme, že ste práve zahodili všetky predsudky. V kvalitnom stredisku cestovného ruchu, akým Piešťany bezpochyby sú, to žije v každom ročnom období. A počas sviatkov ešte viac! Vianočný pobyt preto môžeme odporučiť všetkými desiatimi. Garantujeme, že na jeho konci vás bude trápiť len jediné. Práve to, že sa končí. Prípadne, prečo ste si v tejto bavlnke nedopriali ešte aspoň o pár dní viac…

Náš tip na záver: Hotel ponúka rôzne zvýhodnené pobytové balíčky počas celého roka. V článku sme sa tentokrát zamerali na kúpeľné pobyty pre seniorov, určite však odporúčame pozrieť tiež ponuku služieb pre mladšie zamilované páry či pre rodiny s deťmi. Výborne vybavené wellness centrum, vnútorný bazén, detské ihrisko, možnosť zapožičania si bicykla či palíc pre nordic walking sú základom pre strávenie príjemnej dovolenky hostí v každom veku.

Inzercia

žiadne príspevky na zobrazenie