Topánková sezóna jar/leto sa bude niesť v znamení saténu a kameňov

0
Topánková sezóna jar/leto sa bude niesť v znamení saténu a kameňov
Topánky United Fashion.

Ženy väčšinou milujú módu a aj keď si nekupujú každú novinku, ktorá sa na trhu objaví, aspoň jedným očkom popri starostlivosti o deti, vlastnom biznise či práci túto oblasť sledujú.

Niekedy stačí málo, napríklad stretnúť sa pod jedličkou s ďalšími akčnými ženami a v tombole vyhrať špeciálnu edíciu lodičiek slovenskej značky United Fashion, ktorú zastrešuje internetový portál topankovo.sk. To, ako značka vznikla a čo všetko v nej nájde každá akčná, nám prezradila produktová manažérka slovenskej značky United Fashion, Veronika Dragulová.

Kedy a ako značka vznikla?

Značka United Fashion vznikla v roku 2015 ako privátna značka internetového obchodu topankovo.sk, ktorý patrí medzi najväčších internetových predajcov obuvi na Slovensku. Vznikla na základe potrieb našich zákazníkov, ktorým v nej prinášame najnovšie trendy za prijateľné ceny. Od jej vzniku sme pre naše zákazníčky na Slovensku, v Česku a Maďarsku vytvorili 5 kolekcií s viac ako 1000 modelmi, pričom najnovšia kolekcia je už na ceste.

Čo je hlavnou inšpiráciou tejto značky?

V prvom rade sa snažíme tvoriť topánky pre naše zákazníčky, ktoré milujú obuv rovnako ako my. Inšpiráciu čerpáme z celosvetových trendov a snažíme sa aplikovať tieto prvky do našej kolekcie. Na Slovensku stále u našich zákazníčok prevažuje záujem o ženskosť a preto ju aj v našich kolekciách vyzdvihujeme. Najradšej tvoríme topánky, do ktorých sa žena zamiluje na prvý pohlaď, rovnako ako my.

https://www.instagram.com/p/BdpzbPOFVYf/?taken-by=unitedfashion_official

Koľko druhov obuvi máte?

Na topankovo.sk si nájde niečo na seba každý. Máme však prevažne dámsky sortiment, keďže ženy sú tie, ktoré najviac nakupujú. Obuť u nás môžu aj svojich mužov a deti. Čo sa týka United Fashion, je to dámska značka obuvi, pri ktorej sa snažíme brať ohľad na čo najväčšie množstvo našich zákazníkov, preto v našich kolekciách nájdete rôzne typy obuvi s rôznymi výškami podpätkov v čo najširšej veľkostnej škále. Pokiaľ je to možné, tak už od veľkosti 35.

Ako prebieha tvorba takých topánok a koľko trvá?

Tvorba topánok sa začína približne pol roka pred začiatkom sezóny analýzou predaja. Následne sa sledujú aktuálne trendy, ktoré prinášajú celosvetovo známe značky, či už ide o štýly alebo materiály a farby. Ročne tvoríme dve kolekcie jar/leto a jeseň/zima. Pri zhmotnení našich predstáv spolupracujeme s návrhármi našich dodávateľov, ktorí nám z každého modelu vyrobia vzorky na finálne potvrdenie. Kolekcia má vždy dve časti. Jedna sa nazýva “Basic“ a obsahuje klasickejšie modely v základných aj módnych farbách, ktoré by nemali chýbať v šatníku žiadnej ženy. Druhá časť “Trend“ obsahuje modely štýlovo obohatené o módne prvky ako vracajúce sa hrubé podpätky, rôzne materiály ako zamat, satén či použitie priesvitných prvkov, výšiviek alebo čipky. Pri niektorých modeloch sa snažíme aj o kombináciu trendov a klasiky napríklad použitím nezvyčajných materiálov na klasických modeloch, ktoré sú určené pre ženy, ktoré chcú niečo nové, ale nerady príliš experimentujú alebo sú skôr konzervatívnejšie.

https://www.instagram.com/p/BaECGVsH3tG/?taken-by=unitedfashion_official

Kto pracuje na návrhu modelov?

Na návrhoch pracuje prioritne produktový tím, nakoľko však tvoríme topánky pre rôzne typy zákazníčok, veľa sa pýtame aj na názor našich zamestnancov, ktorí majú ešte pred finálnym výberom modelov možnosť vidieť návrhy a vybrať tie, ktoré sa im páčia najviac, prípadne okomentovať, čo by na nich zmenili. Pracujú u nás prevažne ženy a každá z nich má iný vkus a štýl, takže tak zabezpečíme, že aj naša kolekcia je dostatočne rôznorodá, aby si v nej každá zákazníčka mohla nájsť svoje krásne, nové a možno aj vysnívané topánky.

Aké materiály používate?

V našich kolekciách nájdete širokú škálu materiálov prispôsobenú aktuálnym trendom. V sezóne jar/leto 2018 sa môžete tešiť najmä na satén a množstvo kameňov, keďže aktuálne trendy prinášajú doteraz večerné materiály na denné svetlo. V zimnej sezóne takto dominoval zamat. V kolekciách sa snažíme, aby boli čo najviac farebné a ženy si tak mohli zadovážiť aj iné ako čierne či béžové topánky. Na klasiku však nedáme dopustiť, takže u nás nájdete aj lakované či semišové topánky na každú príležitosť. Je to už spomínaný “Basic” našej kolekcie, ktorý sa každoročne iba v menších obmenách opakuje.

Čo je na vašich topánkach jedinečné?

Jedinečnosť našej značky spočíva v prístupnosti trendov bežným ženám rovnako ako aj celebritám či blogerkám, ktoré si ju počas posledných sezón veľmi obľúbili. Naše topánky môžete vidieť na speváčkach Celeste Buckingham, Ronie či Aless, naposledy zahviezdili aj v klipoch speváčky Simy. Nájdete nás na väčšine slovenských fashion blogov ako Lapkinn, The Stylemon či na Instagrame slovenskej moderátorky Diany Hágerovej.

Čím sú topánky United Fashion špecifické?

Naša “Trendy“ časť kolekcie sa vyznačuje najmä módnosťou, nakoľko sa nebojíme často zaradiť aj trendy, ktoré nie sú ešte tak známe a nosené na Slovensku. Vďaka tomu sú naše topánky obľúbené aj u popredných slovenských návrhárov ako Fero Mikloško, Ida Sandor, módna značka Hellenski a objavujú sa na najväčších slovenských módnych udalostiach ako Bratislavské módne dni, Fashion Live, obúvame dokonca aj finalistky súťaže Miss Slovensko. Chceme, aby aj naše ženy boli vždy IN a nemuseli za jedny topánky minúť celú výplatu.

Na čo sa môžeme v budúcnosti ešte tešiť?

Najmä na veľa krásnych topánok! Okrem toho by sme chceli priniesť aj spolupráce so slovenskými dizajnérmi, plánujeme rôzne eventy, ale aj špeciálne akcie pre naše zákazníčky. Sledujte náš Instagram, aby ste mali o všetkom prehľad a poznali najnovšie trendy ako prví.

https://www.instagram.com/p/BdQEpHvn7ET/?taken-by=topankovo

žiadne príspevky na zobrazenie