Toto sú najčastejšie novoročné predsavzatia

0
Toto sú najčastejšie novoročné predsavzatia

Ak chcete zmeniť svoj život k lepšiemu, tak práve to, že si dáte nejaké predsavzatie môže byť cesta, ktorou to dosiahnete.

Aj keď sa mohlo zdať, že rok 2021 nikdy neskončí, už je tu nový rok. A v novom roku 2022, mnoho ľudí dúfa, že začne tou správnou nohou. S cieľom zistiť, čo ľudia plánujú zmeniť vo svojich životoch v novom roku, oslovila jedna americká agentúra 1 000 dospelých, aby zistila, aké predsavzatia si dali na tento rok.

Iba tri percentá respondentov uviedli, že žiadne predsavzatie nemajú. Väčšina ľudí má aspoň jedno predsavzatie.
Medzi najčastejšie predsavzatia patria:

6. Nájsť si lásku

Pekné, však? V skutočnosti láska naozaj nie je len vecou náhody, ale aj hľadania. Ten, kto ostáva doma, ťažko môže dúfať, že stretne na niekoho zaujímavého. V čase korony je to však podstatne zložitejšie. Na to slúžia online zoznamky a my sme vyspovedali zakladateľa porovnávača zoznamiek. Podľa čoho spravil rebríček tých najlepších zoznamovacích portálov a ktoré sú podľa neho tie najlepšie?

Predsavzatie nájsť si lásku uviedlo 7 percent respondentov.

5. Nájsť si novú prácu

Nájsť si nový prácu môže byť v súčasnosti dosť ťažké. Ale čo tak sa pustiť do vlastného podnikania? Tu je dvanásť tipov a nápadov na prácu na domu a ako sa stať freelancerom. Toto predsavzatie uviedlo 7 percent respondentov.

4. Nájsť si nových priateľov

Toto predsavzatie sa nám zdá byť dosť zvláštne. Ak niekto chce mať kamarátov, nie je nič ľahšie, ako osloviť pár spolužiakov alebo zistiť, kto býva vedľa nás. Veľakrát sa z ríjemnej susedy môže stať naša najlešia kamarátka. Alebo príďte k akčným ženám!:) Toto želanie uviedlo 9 percent respondentov.

3. Viac cestovať

Toto predsavzatie sa tento rok, podobne, ako ten minulý, bude  ťažšie realizovať. Možno si už týchto 17 percent respondentov myslelo, že opatrenia sa tento rok uvoľnia. Držíme im palce!

2. Našetriť peniaze / zbaviť sa dlhov

Toto predsavzatie uviedlo 23 percent respondentov. Ak chcete poznať päť užitočných zvykov vďaka ktorým ušetrite pri nakupovaní, pozrite si tieto tipy.

1. Viac cvičiť / schudnúť

Toto predsavzatie ste asi uhádli, však? V skutočnosti je naozaj na prvom mieste v rebríčku želaní. Viac cvičiť a schudnúť uviedlo až 26 percent respondentov. A ako na to? Skúste si pozrieť tipy výživovej poradkyne Janky.

Zdroj: bestlifeonline.com

žiadne príspevky na zobrazenie

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu