Tri super ženy a Answear: Príďte s nami zažiť inšpiratívny večer!

0
Tri super ženy a Answear: Príďte s nami zažiť inšpiratívny večer!

V októbri sme pre vás prichystali mimoriadne zaujímavé podujatie plné ženskej sily. Príďte si užiť večer v skvelej spoločnosti. Inšpirujte sa, vypočujte si zaujímavé príbehy žien, oddýchnite si a zabavte sa s Akčnými ženami a Answear.sk.

Spoločnosť Answear.sk sa spojila s Akčnými ženami a s magazínom Evita a vymysleli projekt, ktorý poteší a inšpiruje mnohé dámy a navyše prispeje na dobrú vec.

Výťažok zo vstupného a novej kolekcie Answear.LAB GIRL POWER poputuje do Karpatskej nadácie, ktorá na Slovensku pôsobí už 27 rokov. Aktívne podporuje komunity, poskytuje finančnú podporu, vzdelanie či poradenstvo tým, ktorí to potrebujú. Prispeva aj k zlepšeniu postavenia žien na trhu práce.  Práve tieto činnosti nadácie, ktoré sú venované ženám, budú môcť naďalej efektívne pomáhať aj vďaka Answear.sk a tým, ktorí podporia event a kúpia si oblečienie z kolekcie GIRL POWER.

INŠPIRATÍVNE ŽENY – HUBHUB BRATISLAVA

CENA

Vstupenky do HubHub event 14.00 EUR

Vstupenky na live stream 5.00 EUR

KEDY A KDE

1. októbra 2021 od 17:30 HubHub Bratislava

Môžete sa tešiť na:

  • inšpiratívne rozhovory s troma spíkerkami
  • beauty kútik s Mary Kay
  • welcome drink, lahodné víno a ochutnávky od vinárstva Pavelka
  • predstavenie novej kolekcie GILR POWER od Answear.sk počas módnej prehliadky
  • darček pre každú návštevníčku

Celý výťažok zo vstupného a novej kolekcie answear.lab girl power poputuje do Karpatskej nadácie

Ambasádorky a spíkerky na evente sú:

Katarína Linczényiová

Katarína je mentorka mentálnej reziliencie a stres manažmentu, leadership koučka, motivačná spíkerka a bývalá profi atlétke v športe freediving, ktorá v roku 2013 dosiahla tretí najhlbší ženský ponor na svete v disciplíne s plutvou, a to neuveriteľných 85 metrov na jeden nádych.

  • Cesta od freedivingu k stresmanažmentu

Ako sa Katka dostala od extrémeno športu k riešeniu mentálneho zdravia ostatných? Vďaka extrémnym výkonom v športe odovzdáva Katka svoje poznatky o zvládaní stresu, work-life balance a mnohé iné.

Sandra Sviteková

Sandra je vyštudovaná učiteľka, ktorá si prostredníctvom svojich náučných YouTube videí s historickou a filozofickou tematikou, získala pozornosť celej mladej generácie. Jej kanál Dejepis Inak má v súčasnosti neuveriteľných 164 tisíc odberateľov. Svojou prácou inšpiruje ostatných a snaží sa prebúdzať lásku k dejinám.

  • Škola s tisíckami žiakov a bez tabuľe 

Ako Sandra učí a inšpiruje tísicky žiakov na ceste dejinami? Učiť sa dá aj bez tabuľe a zaujímavou formou.

Monika Belmechri

Monika je zakladateľka a konateľka spoločnosti Gam’s a neuveriteľne akčná žena.

„Ľudia v našom okolí chceli vyzerať lepšie, krajšie – sami pre seba. Stále častejšie tu bol dopyt po jedálničku na mieru s obsahom proteínov… Zrodila sa myšlienka vlastného proteínového produktu, čo viedlo k nápadu vlastných proteínových tyčiniek. Byť lepšia, byť krajšia, pre seba. Takto jednoducho začal náš príbeh.“

Aká je nová kolekcia oblečenia venovaná ženám?

Rebelujúca, inšpirujúca, nebojácna, to sú slová, ktoré charakterizujú novú limitovanú kolekciu GIRL POWER dostupnú v módneho eshopu Answear.sk.

Cieľom kolekcie GIRL POWER je poukázať na nezdolateľnú silu žien, ich potrebu nezávislosti, ktorá im umožňuje napredovať, realizovať sa a plniť si svoje sny.

Každú návštevníčku čakajú darčeky v podobe skvelých produktov v taštičke pri vstupoch od partnerov eventu.

„Touto kolekciou som chcela vytvoriť niečo viac ako len bežné oblečenie, vyjadriť viac ako len módny prvok. Preto sú známe symboly podporené motivačnými výrokmi, ktoré nabádajú mať odvahu, siahnuť na dno svojich možností a mať odhodlanie skúšať nové veci. Pri tvorbe každej kolekcie si musím byť istá, že si nájde svoje miesto vo svete a nebude len interpretáciou trendov danej sezóny. ” hovorí Agnieszka Korsak, riaditeľka značky answear.LAB.

Rebelská a romantická zároveň

Značka answear.LAB, ktorá už rok vytvára kapsulový šatník venovaný ženám, verí v ich silu, súdržnosť a vzájomnú podporu. Každá z nás bez ohľadu na to, kde žijeme alebo odkiaľ pochádzame, by mala mať možnosť žiť dôstojne a podľa svojich vlastných predstáv. Preto výťažok z predaja kolekcie Girl Power poputuje na konto Karpatskej nadácie a na podporu jednej z najcennejších životných investícií – do vzdelávania.

Kolekcia GIRL POWER  je univerzálna, rebelská a romantická zároveň. Spochybňuje existujúce pravidlá obliekania a uprednostňuje pohodlie. Voľné tričká, teplákové súpravy, džínsy, biele košele či praktické čierne šaty sú riešením pre dočasné trendy, ktoré sa menia rýchlosťou svetla a s ktorými sa ani nestihneme zoznámiť. Kolekcia GIRL POWER je ako inak eco-friendly, vyrobená z ekologických materiálov: bavlny, bambusu, tencelu s prídavkom recyklovaného polyesteru a má certifikáty GOTS a Oeko-Tex. Koža použitá pri výrobe topánok pochádza z vedľajších produktov udržateľného poľnohospodárstva a univerzálne tašky sú kompletne vyrobené z recyklovaných vlákien.

Ohodnoťte článok

0

žiadne príspevky na zobrazenie

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu