NAČÍTAVAM

Type to search

AKČNÉ TIPY BLOG DIZAJN Kultúra MAGAZÍN ODPORÚČANÉ

Týchto 24 karikatúr ukazuje, aká skazená je spoločnosť

REDAKCIA
Share

Daniel Garcia je profesionálny ilustrátor s veľkým záujmom o politické, sociálne a ľudske otázky. Spolupracoval na niekoľkých publikáciách, s niekoľkými magazínmi a spoločnosťami až z 18 krajín a štyroch kontinentov.

Daniel Garcia hovorí: “Vždy vyrábam nové veci a po úspechu minuloročného príspevku v online magazíne Bored Panda som sa rozhodol ukázať vám ďalší výber mojich najlepších diel, aby som poukázal na niektoré z problémov, ktoré postihujú svet.

“Kto sú životne dôležití ľudia pre našu spoločnosť počas pandémie koronavírusu?”

„Prináša nás technológia výhody alebo nás rozdeľuje?“

PODPORTE združenie Akčné ženy a podnikanie žien na Slovensku„Prevažuje v sociálnych médiách nenávistná reč a cenzúra?“

Daniel sa prostredníctvom svojich ilustrácií snaží odpovedať na takéto a veľa ďalších otázok ohľadom depresie, rozvodov, online datingu, rasizmu, sexuálneho obťažovania, diskriminácie, násiliu voči ženám, ekológie, šetreniu peňazí, nezamestnanosti a absolvovania pohovorov.

Čo si myslíte o týchto témach? A aké sú vaše otázky týkajúce sa sveta v súčasnosti? Daj nám vedieť! Daniela môžete sledovať aj na jeho instagramovom profile.

 

REDAKCIA
REDAKCIA

Sme akčné ženy a prinášame ti príbehy a články spoločne s ďalšími akčnými ženami, ktoré robia, čo milujú a rady o tom aj píšu. Podporujeme sa navzájom v našich snoch. V tom, čo nás napĺňa a robí nám radosť. Pridaj sa k nám: https://akcnezeny.sk/registracia/ Spoločne vytvárame magazín, stretávame sa online a rovnako offline na vzdelávacich a motivačných podujatiach, ktoré organizujeme. IG: #zenyktorerobiacomiluju #akcnezeny #akcnemamy #vzdelavanie #biznis #kariera

  • 1

Zanechaj nám svoj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *

X