V Košiciach budú ženy šťastné a veselé, pridajte sa!

0
V Košiciach budú ženy šťastné a veselé, pridajte sa!

Pod stromčekom jabĺčko, na stole tanier naviac pre pocestného, na stromčeku ručne vyrobené ozdoby. Aj také bývali Vianoce. Dnes sú iné. Máme všetko, na čo si len pomyslíme. Je ich príprava náročnejšia? Pripravuje ich žena či celá rodina?

Riaditeľka výrobného podniku, právnička nadnárodnej spoločnosti, podnikateľky a dôchodkyňa sa stretnú v diskusii o náročnosti príprav na Vianoce. Už tento piatok 24. novembra sa vo Fabrike48 v Košiciach uskutoční obľúbený vianočný event Akčných žien. Šťastné a veselé ženy. Šiesty ročník populárneho podujatia pre všetky ženy, ktoré sa chcú v kruhu priateliek či najbližších naladiť na Vianoce priblíži tému Vianoc z pohľadu ženy vo všetkých jej rolách a v každom jej veku.

Srdcom domova je žena a matka, na Vianoce to platí dvojnásobne. Našepkáva darčeky Ježiškovi, upratuje dom, varí tradičné dobroty, zabezpečí outfity na štedrú večeru, vyluxuje dom.

Popritom je zamestnaná, možno má vlastný biznis a tím ľudí, ktorých musí motivovať.

Vianoce sú…

„Rodina, kapustnica, vianočný stromček,“ Radoslava Šotterová, vedúca úseku Právo a compliance manažment, Východoslovenská energetika Holding a.s. „Vianoce milujem. Nie sú krajšie sviatky v roku ako tieto. Vôňa Vianoc je jedinečná a každý rok sa na ten čas teším.“

Radoslava Šotterová

„Vianoce vo mne evokujú radosť, rodinu a spomienky,“ Henrieta Martinková, CEO ANNEMARIE BÖRLIND SK & CZ, prírodnej kozmetiky so 64 ročnou tradíciou. Henrieta je skúsená líderka s viac ako 17-ročnou praxou v oblasti manažmentu a distribúcie a vášnivá zástankyňa prírodnej kozmetiky. Verí v jej pozitívny vplyv na zdravie a krásu pokožky.

Henrieta Martinková

„Rodina, láska, teplo domova, to sú moje Vianoce,“ zanietená učiteľka slovenčiny a výtvarnej výchovy so 40 ročnou praxou, Daniela Chomová, ktorá dnes zaslúžene oddychuje na dôchodku a venuje sa svojim 5-tim vnúčatám.

Daniela Chromová

Tlak sociálnych médií a obraz ženy, matky, manželky, zamestnanca či podnikateľky, ktorá stíha všetko a sama je dokonalá.

Kladieme na seba príliš vysoké nároky my samy? Alebo je to dobou, ako rady zvykneme hovoriť?

Ako sa k Vianociam stavali zamestnávatelia v minulosti a dnes? A čo znamenajú Vianoce pre ženu, ktorá vedie tím alebo dokonca celý podnik a zároveň je matkou?

Pýtať sa budeme aj Heleny Sučkovej, ktorá so svojimi dvomi deťmi založila firmu SWIDA Innovative a za štyri roky sa dostali do rebríčka Diamantov slovenského biznisu, pre ktorú sú Vianoce časom stráveným s rodinou.

„Vianoce trávim v duchu vianočných tradícií, v kruhu rodiny, najradšej keď je nás veľa, keď sa zídeme čo najširšia rodina. Každý rok vo vianočné ráno pečiem čerstvé opekance, u nás nazývané aj bobaľky. Prevonia to krásne celý dom, a to navodí tú ozajstnú atmosféru Vianoc.“

Helena Sučková

Katarína Vaškovičová, generálna riaditeľka Magna Powertrain Magna International a skupinová generálna riaditeľka pre Európu, riadi vyše 1 600 zamestnancov. Ako sa dá zladiť takáto pozícia s rodinou, nie to ešte s prípravou Vianoc? A dokáže  vôbec predvianočný čas prežiť aj inak ako uponáhľane?

Na otázku, čo pre ňu osobne znamenajú Vianoce, povedala: „Vianoce, to je Rodina, pokoj a teplo rodinného krbu.”

Katarína Vaškovičová

Päť žien, päť rôznych pohľadov na Vianoce. Zhodnú sa na tom, čo je počas najkrajších sviatkov v roku to najdôležitejšie?

Nechajte sa rozmaznať

Napríklad aj voňavím olejom od Blakmud. Príbeh tohto prírodného morského bahna a jeho CEO, Moniky Spolníkovej vás možno namotivuje kompletne zmeniť vašu pracovnú dráhu

Štýlová inšpirácia

Vianočná inšpirácia v podaní poradkyne štýlu z dielne Yurkov štýl a Adrianna Nagy Finta vám dokáže, že každá z nás sa môže pri štedrovečernom stole cítiť ako Popoluška na zakázanom bále.

Pár hodín v dobrej spoločnosti dokáže zázraky, možno aj na chvíľu zabudnúť na povinnosti a užiť si krásny čas.

So svojimi drahými priateľkami, kolegyňami, či mamami.

Dámy odídu zrelaxované, inšpirované, usmiate a obdarované.

Ako by to bolo, keby sme naše návštevníčky neobdarovali?

Pripravené máme hodnotné ceny. Čo by ste napríklad povedali na taký kurzom varenia od Chefparade Cooking School Kosice, mesačnú Excel akadémiu od Love2teach s.r.o. a Veronika Baláž, tréningom štýlu od YURKOV ŠTÝL SLOVENSKO, balíček kozmetiky ANNEMARIE BÖRLIND czech@slovak, liečivé morské bahno Blackmud, j.s.a. či skvelé vínko z Tokaja a sladké dobroty z Café de Paris – Francúzska cukráreň? Možno sa šťastie usmeje na jednu z vás.

Tak sa nahoďme do niečoho, v čom sa cítime krásne a hlavne pohodlne a vidíme sa v piatok v prekrásnych cowork priestoroch Fariky 48 v Košiciach. My sme pripravené na stretnutie s vami, dámy. :)

žiadne príspevky na zobrazenie

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu