Vianočné svetre – ako vyzerajú a ako ich nosiť?

0
Vianočné svetre – ako vyzerajú a ako ich nosiť?

Napriek pomenovaniu sú  vianočné ugly svetre veľmi obľúbené kúsky oblečenia nielen k sviatočnému stolu. Ide o svetre veľmi pohodlné, voľného strihu a vyrobené z príjemných, mäkkých materiálov. Dá sa povedať, že dámske vianočné svetre sú ideálne na nosenie počas celej zimy. Rozmanitosť vzorov a farieb umožňuje ugly svetre nosiť do rôznych outfitov. Čo presne ugly dámske svetre sú a ako ich kombinovať s inými kúskami oblečenia?

Ugly svetre – trendový kúsok z Ameriky

Svoje pomenovanie ugly dostali vianočné svetre podľa toho, že zväčša predstavovali darček od rodičov s nie vždy podareným dizajnom. Deti nosili vianočné svetre len z dôvodu, aby potešili príbuzných a po sviatkoch ich rýchlo schovali na dno šatníka. Zo „škaredých“ svetrov sa rokmi stal trend a mladí ľudia sa snažili dokázať, že aj ugly sveter sa dá nosiť s dávkou sebavedomia. Vianočné svetre sú veselé a môžu spestriť rôzne outfity. Pokojne si aj vy kúpte vianočné svetre dámske do svojej kolekcie a iste ich vynosíte počas celej zimy.

Dámske vianočné svetre nie sú zdobené len čisto vianočnými motívmi. Často na nich nájdete motívy prírody, zvierat alebo pestrofarebné geometrické tvary. Ugly svetre bývajú zväčša voľnejšieho strihu s dĺžkou pod pupok. Vďaka tomuto strihu príjemné hrejú, ale neprekážajú pri pohybe. Vo vianočnom svetri sa zaručene budete cítiť pohodlne a užívať si ho s rovnakou radosťou ako iné modely svetrov a pulóvrov.

Vianočné dámske svetre – kúzelné kombinácie

Farebnosť a motívy dámskych vianočných svetrov vám dávajú veľa možností, ako a kam tieto svetre nosiť. Predstavme si zopár outfitov na rôzne príležitosti a užime si spoločne pestrosť ugly svetrov.

Na vianočný večierok

Keďže sa vianočné svetre v mysli viažu hlavne s najkrajšími sviatkami v roku, sú ideálne na vytvorenie pekného looku na vianočný večierok. Kúpte si vianočný dámsky sveter s červeným vianočným motívom alebo zvoľte kompletne červený kúsok. K svetru si oblečte zelenú plisovanú sukňu v dĺžke midi a červené lodičky s poriadne vysokými opätkami. Budete sa cítiť uvoľnene a zároveň žensky. Nezabudnite na doplnky ako sú náušnice so sobmi a vianočnými stromčekmi.

Na kávu s priateľkami

Ugly svetre sú dobrou voľbou na nosenie počas posedenia s priateľkami. V tomto prípade sa zamerajte na vianočný sveter v kratšom strihu nad pás. K ugly svetru si oblečte slim džínsy alebo kožené legíny s vysokým pásom, ktorý bude začínať tesne pri leme svetra. V tomto outfite najlepšie vynikne vianočný sveter v bielej farbe s vianočným obrázkom. Ako obutie odporúčame módne uggy. K slim nohaviciam dotvoria kontrast, ktorý zaujme.

Do školy či do mesta

Keď viete, že budete celý deň v jednom kole, oblečte si voľnejší vianočný dámsky sveter v tmavšej farbe a k nemu dolaďte boyfriend džínsy s roztrhaným efektom. Lem svetra zastrčte z jednej strany do nohavíc. Veľmi trendy budete vyzerať, keď si džínsy vyhrniete a obujete si k nim členkové čižmičky v béžovej farbe.

Na rande

Keď chcete na rande zaujať, s ugly svetrom sa vám táto misia iste vydarí. Kúpte si vianočný sveter s ohnivým motívom alebo sveter v čierno červenej kombináci (nájdete ich okrem iného v prodejni Cropp). Ako spodnú časť si oblečte prekladanú minisukňu tmavej farby. Samozrejme, že nechcete všetko ukázať ihneď na prvom rande, a preto si obujte vysoké čižmy nad kolená. Outfit dolaďte so zlatými visiacimi náušnicami a náramkami.

 


 

žiadne príspevky na zobrazenie