Viete, že ak nemáte poistený svoj majetok, vystavujete sa zvýšenému riziku?

0
Viete, že ak nemáte poistený svoj majetok, vystavujete sa zvýšenému riziku?
Pixabay.com

Prevencia je dôležitá. Radšej teda skôr ako neskoro. A platí to aj pri poistení. Lepšie je poistiť sa a mať istotu ako nepoistiť a ľutovať. Že neviete ako na to? Ľahká pomoc. Poisťovňa Colonnade vám podá pomocnú ruku. A nielen na začiatku. V poisťovni s tímom skúsených odborníkov nájdete dobrých priateľov.    

Pracujete, či podnikáte, zabezpečili ste si domov alebo kancelárske priestory, kúpili ste budovu pre svoju spoločnosť, postavili ste dom pre svoju rodinu? Určite vás to stálo veľa úsilia a o to, čo ste vybudovali, nechcete prísť. Myslite pozitívne, ale aj preventívne a svoj majetok si poistite skôr, než sa stane niečo, čo by ste ani vo sne nečakali.

Autor fotky: Pexels_Mikhail Nilov

Poistenie majetku proti vymenovaným nebezpečenstvám

Ak podnikáte, poistite si majetok, aby bol chránený. Poistenie majetku proti vymenovaným nebezpečenstvám slúži na základnú ochranu vášho majetku. Tento druh poistenia je minimum, ktoré poisťovňa Colonnade na zabezpečenie odporúča. Poistené sú základné nebezpečenstvá, ktoré majetok ohrozujú najčastejšie a výhodou tohto poistenia je, že si ho flexibilne môžete rozšíriť a poistiť si napríklad náklady, ktoré po vzniknutej poistnej udalosti môžu vzniknúť. A nielen to. Poistiť môžete tiež prerušenie prevádzky, ako aj výrobné stroje, technológie, či stavebné súčasti v prenajatých priestoroch.

Pre koho je poistenie určené?

Tento produkt je určený pre široké spektrum klientov z radov právnických a fyzických osôb podnikajúcich v službách, výrobe, ale aj v obchode. Poistiť je možné veľké priemyselné prevádzky, aj malé či stredné podniky, a to už od 1 000 eur ročne. Taktiež obytné, obchodné a polyfunkčné objekty alebo hotely a moderné ubytovacie zariadenia.

Prečítajte si: Milan Zvada: Práve ženy vedia inakosti pochopiť. S určitým útlakom sa stretávajú roky pri rodovej nerovnosti a tradičných rolách

Allriskové poistenie majetku

Chcete viac? Môžete mať viac. Vyberte si Allriskové poistenie majetku, ktoré ponúka ešte viac než Poistenie majetku proti vymenovaným nebezpečenstvám a váš majetok ochráni napríklad aj pred spätným vystúpením vody z kanalizácie a pomôže vám s nákladmi na odbornú pomoc, ale aj pri ochrane dát. Rovnaká pomoc vám bude poskytnutá aj pri Poistení majetku proti vymenovaným nebezpečenstvám.

Poistenie majetku a technických rizík

Podnikanie prináša so sebou mnohé riziká. Vyberte si Poistenie majetku a technických rizík a časť prípadnej škody, straty, či neúspechu položte na plecia, ktoré to unesú. Toto poistenie chráni váš podnikateľský majetok, ale tiež kontinuitu podnikania po poistnej udalosti. Prípadné nebezpečenstvo, vyplývajúce z výstavby alebo montáže poisteného majetku, pôsobenia živlov, ľudského faktora, odcudzenia, vandalizmu, poškodenia pri preprave pre vlastnú potrebu až po technické riziká a z nich vyplývajúce následné škody, budete mať pod kontrolou.

Poistenie budovy, domácnosti a zodpovednosti za škodu VIVA pre podnikavé akčné ženy

Podnikáte z domu? Chcete poistenie vybaviť online a mať domov poistený spolu so zariadením v jednej zmluve? S podnikaním len začínate a nemôžete si dovoliť vysoké poistné alebo ste menšie podnikateľky a poistenie by vám ukrojilo značnú čiastku z vašich príjmov? Potom si Poistenie budovy, domácnosti a zodpovednosti za škodu VIVA zamilujete.

Prečítajte si: Poradkyňa prezidentky Oľga Gyárfášová: Je dôležité vytvárať podporné prostredia pre dievčatá a mladé ženy, aby vstupovali do verejného priestoru, boli ambiciózne, sebavedomé a nenechávali sa odradiť alebo znechutiť

Potrebujete ochrániť všetko, na čom vám záleží?

Poistenie VIVA je pre akčné a podnikavé ženy to pravé, pretože ochráni váš dom, byt, aj chatu a až 50 % úžitkovej plochy, na ktorej podnikáte. Nahradí straty na majetku po škodách, straty z krádeže, pri požiari, či povodniach. Kryje všetky hnuteľné veci a vašich domácich miláčikov. Ďalej nábytok, elektroniku, oblečenie, či rôzne cennosti. Ako bonus dostanete automaticky aj asistenčné služby.

Autor fotky: Pexels_Lukas

Prečo práve Colonnade?

Pretože férové jednanie a ľudský prístup je to, čo v Colonnade nájdete, a tiež napríklad aj preto, že pri riešení škôd sa nebudete zhovárať s automatickou linkou ani s chatbotom.

žiadne príspevky na zobrazenie