Vytvárame klub akčných žien! Pridáš sa k nám?

6
Vytvárame klub akčných žien! Pridáš sa k nám?
Foto: Gabriela Teplická

Komunita, ktorá sa pravidelne stretáva a rozširuje. Inkubátor, ktorý koncentruje začínajúce, malé a stredné podnikateľky, manažérky, expertky z rôznych profesijných oblastí.

Klub je priestor pre všetky akčné ženy, podnikateľky, manažérky. Pre ženy, ktoré vidia pohár poloplný a nie poloprázdny. Pre ženy, ktoré sú otvorené a ochotné si navzájom pomôcť.

Cítite sa stratená vo svojom podnikaní? Potrebujete pomôcť, ale neviete na koho sa obrátiť?

Začať podnikať je dnes možno ľahšie ako pred niekoľkými rokmi, čoho dôkazom je aj stále väčšie množstvo žien – podnikateliek. Stále sme však v menšine a pohybujeme sa v mužskom svete. Zároveň bojeme s tým, že nie sme len podnikateľkami, ale aj matkami a manželkami, a teda okrem svojho biznisu riešime často aj deti a domácnosť. Jedna vec je začať, druhá zotrvať.

AkčnéŽeny.sk, peniaze, financie, zárobok, ženy, mamy, web,

Rozhodli ste sa, že do toho idete

Urobili ste prvý veľký krok. A čo teraz? Čo urobiť ako ďalšie?

Veľa krát vám práve najbližšia rodina nerozumie a nechápe, s čím všetkým musíte zápasiť, čo musíte zvládnuť. Že to nie je len o tom vyrobiť váš produkt alebo vymyslieť službu, ktorú budete ponúkať, ale že to musíte aj predať.

Mať svoj marketing, byť aktívna na sociálnych sieťach, dostať sa do povedomia, aby sa zákazníci o vás dozvedeli. Zúčastňovať sa rôznych podujatí a predajných trhov. To, že niekam idete, nie je len o tom, že si tam idete posedieť pri káve a zabaviť sa s kamarátkami. Vy tam idete, lebo idete robiť biznis, prezentovať sa a získať nové kontakty. K tomu riešiť web, odpovedať na emaily zákazníkov, viesť si účtovníctvo…

Vôbec nie je ľahké naštartovať a posúvať svoje podnikanie, keď ste na všetko sama.

Klub je tu pre vás!

Klub je priestor, komunita, „rodina žien“, ktoré sú rovnako zmýšľajúce v tom, že chcú niečo dosiahnuť, sú ambiciózne, plné nápadov a chcú robiť veci inak. Vďaka klubu budete mať možnosť ešte viac odprezentovať vaše produkty a služby.

Zároveň pre vás plánujeme pravidelné, špeciálne, uzavreté podujatia, kde sa dozviete zaujímavé informácie, ktoré vám pomôžu rásť a rozvíjať sa.*

Ponúkame vám priestor, kde môžete rozvíjať svoje obchodné vzťahy a zdieľať svoje skúsenosti.

Akcne zeny - otvarame klub. Podpora a rozvoj pre podnikatelkyAké sú možnosti členstva a výhody klubu?

Ponúkame dve varianty členstva – osobné a firemné.

Osobné členstvo je určené pre jednotlivcov, ktorí:

 • sa chcú stretnúť s novými ľuďmi, rozšíriť svoju sieť kontaktov
 • hľadajú reálny osobný kontakt a nie len virtuálny
 • radi sa vzdelávajú a získavajú nové vedomosti
 • chcú rozvíjať svoje obchodné príležitosti

Medzi výhody patrí napríklad: zľavnené vstupné na všetky podujatia organizované Akčnými ženami, zľavy u partnerov a členiek klubu, podpora a pozornosti od partnerov, úvodný balíček od akčných žien.

Firemné členstvo – pre viac informácií o výhodach firemného členstva nás prosím kontaktujte mailom na adrese: klub@akcnezeny.sk

Koniec bojom s veternými mlynmi. Už na to nie si sama. Pridaj sa k nám a my ti pomôžeme! Začni využívať výhody klubu ešte dnes!

V prípade akýchkoľvek otázok nás môžete kontaktovať mailom na adrese: klub@akcnezeny.sk

* stretnutia sa zatiaľ budú konať v Bratislave alebo blízkom okolí. V prípade záujmu o spoluprácu a vytvorenie klubu vo vašom meste nás kontaktujte emailom. 

Ohodnoťte článok

0

žiadne príspevky na zobrazenie

6 KOMENTÁRE

 1. Dakujeme Monika, premyslame podobne, prave preto sa aj púšťame do tohoto projektu. Držte nám palce :) Momentálne dávame dokopy ešte niektoré detaily, aby sme mohli v máji výjsť naplno so všetkým von. Ak máte otázky, pokojne nás kontaktujte mailom na klub@akcnezeny.sk
  Zuzana

 2. Dievčatá, dámy…

  úžasný projekt. Verím, že čoskoro sa táto myšlienka rozšíri aj do ostatných kútov Slovenska, pretože šikovných žien je v našej krajine naozaj neúrekom.
  Keď sa im dá podpora, nádej a viera, že zvládnu svoje sny premeniť v skutočnosť, že nemusia nutne sedieť 8-12 hodín v práci, ale uživí ich to čo im ide, čo milujú a napĺňa ich pred očami Vám rozkvitnú. A ten pohľad naozaj stojí za to. Vidieť ako rastú, ako sa oslobodzujú od stereotypných vzorcov správania, odhaľujú svoj talent a potenciál… To je niečo fantastické.

  Ešte otázka odo mňa – čo obnáša zapojenie sa do firemného členstva?

  S pozdravom
  Kormancová Monika

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu