Už dva roky tvoríme klub akčných žien. Pridáš sa k nám?

6
Už dva roky tvoríme klub akčných žien. Pridáš sa k nám?
klub akčných žien

Komunita, ktorá sa pravidelne stretáva a rozširuje. Inkubátor, ktorý koncentruje začínajúce, malé a stredné podnikateľky, manažérky, expertky z rôznych profesijných oblastí.

Klub je priestor pre všetky akčné ženy, podnikateľky, manažérky. Pre ženy, ktoré vidia pohár poloplný a nie poloprázdny. Pre ženy, ktoré sú otvorené a ochotné si navzájom pomôcť.

Cítite sa stratená vo svojom podnikaní? Potrebujete pomôcť, ale neviete na koho sa obrátiť?

Začať podnikať je dnes možno ľahšie ako pred niekoľkými rokmi, čoho dôkazom je aj stále väčšie množstvo žien – podnikateliek. Stále sme však v menšine a pohybujeme sa v mužskom svete. Zároveň bojujeme s tým, že nie sme len podnikateľkami, ale často aj matkami a manželkami.

AkčnéŽeny.sk, peniaze, financie, zárobok, ženy, mamy, web,

Rozhodli ste sa, že do toho idete

Urobili ste prvý veľký krok. A čo teraz? Čo urobiť ako ďalšie?

Veľa krát vám práve najbližšia rodina nerozumie a nechápe, s čím všetkým musíte zápasiť, čo musíte zvládnuť. Že to nie je len o tom vyrobiť váš produkt alebo vymyslieť službu, ktorú budete ponúkať, ale že to musíte aj predať.

Mať pod palcom marketing, byť aktívna na sociálnych sieťach, dostať sa do povedomia zákazníkov. Aktívne sa zúčastňovať rôznych podujatí či veľtrhov. Nezabúdať pri tom na administratívu a účtovníctvo. K tomu komunikovať so zákazníkmi a manažovať svoj drahocenný čas spravodlivo tak, aby bol balans medzi rodinou a prácou vyrovnaný.

Vôbec nie je ľahké naštartovať a posúvať svoje podnikanie, keď ste na všetko sama.

Klub je tu pre vás

Klub je priestor, komunita žien, ktoré sú rovnako zmýšľajúce v tom, že chcú niečo dosiahnuť, sú ambiciózne, plné nápadov a chcú robiť veci inak. Vďaka klubu budete mať tiež možnosť ešte viac odprezentovať vaše produkty a služby.

Zároveň pre vás pripravujeme pravidelné eventy, webináre a koučing, kde sa dozviete zaujímavé informácie, ktoré vám pomôžu rásť a rozvíjať sa každý mesiac. Ponúkame vám tiež priestor, kde môžete rozvíjať svoje obchodné vzťahy a zdieľať svoje skúsenosti.

Najdete sa v nasledujúcich bodoch?

 • chcem sa stretávať s novými ľuďmi, rozšíriť svoju sieť kontaktov
 • hľadám nové osobné aj virtuálne kontakty
 • rada sa aktívne vzdelávam 
 • chcem rozvíjať svoje podnikanie
 • chcem budovať povedomie o svojej značke
 • chcem rozvíjať svoje obchodné príležitosti
 • stotožňujem sa s rovnakými hodnotami, ako Akčné ženy

Medzi výhody členstva v klube patrí napríklad: zľavnené vstupné na všetky podujatia organizované Akčnými ženami, zľavy u partnerov a členiek klubu, PR balíček od Akčných žien a mnoho ďalšieho.

Firemné členstvo – pre viac informácií o výhodách firemného členstva nás prosím kontaktujte mailom na adrese: klub@akcnezeny.sk

Koniec bojom s veternými mlynmi. Už na to nie si sama. Pridaj sa k nám a my ti pomôžeme! Začni využívať výhody klubu ešte dnes!

Kde sa uvidíme najbližšie naživo?

Víkend s Akčnými ženami v Trenčíne

Zavítame do srdca Trenčína na Víkend s akčnými ženami od 12. – 14. mája 2023. Budeme cvičiť, vychutnávať si výborné jedlo, relaxovať vo wellness krásneho hotela Elizabeth**** v srdci Trenčína, no tešiť sa môžete aj na biznis fotenie, z ktorého budete mať profesionálne fotky. V sobotu večer nás čaká aj inšpiratívny talk so zaujímavými spíkerkami. Viac informácií a svoju vstupenku si môžete kúpiť: https://eshop.akcnezeny.sk/produkt/vikend-s-akcnymi-zenami-v-trencine/. Členky klubu majú zľavu na pobyt. 

#linkedinlovers májová edícia v Bratislave

Našej obľúbenej sociálnej sieti LinkedIn sa budeme opäť venovať v máji. Stretneme sa 17.mája od 16,30 v priestoroch Kubi´s the NOOK v Bratislave na podujatí LINKEDINLOVERSMôžete sa tešiť na skúsených Linkedin užívateľov, zdieľanie skúseností, tipy a rady z praxe, nový network a inšpiráciu pre vaše ďalšie aktivity na obľúbenej sieti pre profesionálov. A príde špeciálny hosť z Českej republiky. Viac informácií a vstupenku na podujatie si môžete zakúpiť: https://eshop.akcnezeny.sk/produkt/linkedlnlovers-v-bratislave-v-maji/.

Tešíme sa na vás v našom klube.

žiadne príspevky na zobrazenie

6 KOMENTÁRE

 1. Dievčatá, dámy…

  úžasný projekt. Verím, že čoskoro sa táto myšlienka rozšíri aj do ostatných kútov Slovenska, pretože šikovných žien je v našej krajine naozaj neúrekom.
  Keď sa im dá podpora, nádej a viera, že zvládnu svoje sny premeniť v skutočnosť, že nemusia nutne sedieť 8-12 hodín v práci, ale uživí ich to čo im ide, čo milujú a napĺňa ich pred očami Vám rozkvitnú. A ten pohľad naozaj stojí za to. Vidieť ako rastú, ako sa oslobodzujú od stereotypných vzorcov správania, odhaľujú svoj talent a potenciál… To je niečo fantastické.

  Ešte otázka odo mňa – čo obnáša zapojenie sa do firemného členstva?

  S pozdravom
  Kormancová Monika