NAČÍTAVAM

Type to search

INŠPIRÁCIE MAGAZÍN SÚŤAŽE

Výzva a súťaž pre všetky akčné ženy

REDAKCIA
Share

Občianske združenie Akčné ženy funguje už vyše dvoch rokov. Za ten čas ste si mohli prečítať v našom online magazíne vyše 5000 článkov a stretnúť sa s nami naživo pri organizovaní vyše 50 rôznych podujatí nielen v Bratislave, ale aj v iných mestách.

Denne prinášame nové aktuálne informácie a snažíme sa vás inšpirovať a povzbudzovať k tomu, aby ste si plnili svoje sny.

Akčné ženy vznikli bez akejkoľvek finančnej podpory firmy, či fondov. Cieľom projektu bolo od začiatku pomáhať, združovať, podporovať a propagovať reálne ženy, ktoré rovnako ako my vystúpili z komfortnej zóny a začali si plniť vlastný sen. Chceli by sme v tejto činnosti pokračovať, a preto by sme vás chceli poprosiť o láskavosť.

Budujme komunitu, ktorá sa vzájomne prepája

Každá žena, ktorá nás za ten čas oslovila, dostala u nás priestor, či už vo forme rozhovoru alebo propagácie na sociálnych sieťach. Mnohé ste nás kontaktovali s návrhom na spoluprácu či s propagáciou vášho podujatia. Často sa vás snažíme prepájať a podporovať vaše projekty aj na našich eventoch a sociálnych sieťach.

PODPORTE združenie Akčné ženy a podnikanie žien na SlovenskuAko nám jednoducho pomôžete jedným klikom či komentárom

Považujeme za veľmi dôležité, aby sme si vzájomne pomáhali a podporovali sa. A tak by sme vás touto formou chceli poprosiť a vyzvať o vaše zapojenie sa do aktivity na sociálnych sieťach, najmä na Facebooku. Pre náš portál je mimoriadne dôležitá čítanosť a organický dosah článkov. Ten je však bez vašej podpory na Facebooku minimálny.

Výzva pre vás

Stačí mať vytvorený profil na Facebooku a sledovať našu stránku, kde pridávame naše články. Obrovská pomoc je pre nás vaša REAKCIA – ideálne čo najrýchlejšie po publikovaní príspevku na Facebooku. Môžete to urobiť:

 • lajkom
 • komentárom a
 • zdieľaním príspevku 

Naše autorské články zvykneme publikovať najmä podvečer okolo 19 hodiny, čiže to je ideálny čas na vašu aktivitu:)

Odmena za najaktívnejšie členky našej fanpage

Veľmi si vážime váš čas a vašu podporu. Radi by sme každý mesiac odmenili tie z vás, ktoré boli na našej Facebook stránke najaktívnejšie.

Prvú stredu v novom mesiaci (najbližšie 2. októbra) budeme na Facebooku vyberať 10 najakčnejších žien, ktoré od nás dostanú:

 • tričko s nápisom akčná žena/akčná mama
 • zápisník s logom akčná žena
 • vstupenku na naše ľubovoľné podujatie v hodnote do 30 EUR

Čo pravidelne prinášame už tretí rok?

 • pravidelné články a inšpiratívne rozhovory, v ktorých prezentujeme akčné ženy a mamy. Mnohé sa ocitnú takto v médiach prvýkrát.
 • prezentujeme najmä začínajúce, malé a stredné podnikateľky a tiež ženy, ktoré robia niečo prospešné pre spoločnosť.
 • podporujeme ženy v sebarozvoji
 • organizujeme vzdelávacie a motivačné podujatia
 • prepájame ženy, ktoré si navzájom vedia pomôcť
 • vyhýbame sa bulváru, a preto na “mediálnom poli” bojujeme o čítanosť. Ak ste rovnako akčná, pozitívne naladená a chcete, aby sa na Slovensku nešírili rýchlosťou blesku len bulvárne správy, venujte nám svoj čas. Na Facebooku nám pomôže každý jeden váš like, komentár či zdieľanie. Ďakujeme za každú vašu interakciu a spätnú väzbu.

Za každú podporu vám ĎAKUJEME!

REDAKCIA
REDAKCIA

Sme akčné ženy a prinášame ti príbehy a články spoločne s ďalšími akčnými ženami, ktoré robia, čo milujú a rady o tom aj píšu. Podporujeme sa navzájom v našich snoch. V tom, čo nás napĺňa a robí nám radosť. Pridaj sa k nám: https://akcnezeny.sk/registracia/ Spoločne vytvárame magazín, stretávame sa online a rovnako offline na vzdelávacich a motivačných podujatiach, ktoré organizujeme. IG: #zenyktorerobiacomiluju #akcnezeny #akcnemamy #vzdelavanie #biznis #kariera

 • 1

Zanechaj nám svoj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *

X