Začnite písať ak chcete vyhľadať článok

MAGAZÍN ODPORÚČANÉ TESTOVANIE

Výzva na testovanie najnovšieho radu Elixir Botanique od Yves Rocher

Dominika Bleščáková
Zdieľať

Elixir Botanique pomáha pokožke navrátiť zdravie, žiarivosť, okysličuje ju a posilňuje, okrem toho však dodáva aj jedinečnú energiu a pocit opätovného spojenia s prírodou, ktoré mnohí stratili.  Tento rad v sebe nesie nový vedecký prístup v rastlinnej kozmetike: rastliny pôsobiace ako mocný nástroj, ktorý pomáha ľuďom k návratu k prírode. Táto myšlienka má svoje oprávnené miesto priamo v srdci ideológie značky Yves Rocher,” objasňuje Msika, riaditeľ pre inovácie a vývoj v Yves Rocher.

Viac sa o tomto výnimočnom rade dozviete v TOMTO ČLÁNKU.

Hľadáme 15 žien, ktoré získajú od firmy Yves Rocher tieto produkty na testovanie v hodnote viac ako 100 eur ÚPLNE ZADARMO. Konkrétne pôjde o 4 produkty: Posilňujúce a ochranné sérum, Dennú a nočnú regeneračnú starostlivosť a Rozjasňujúci roll on na okolie očí. Mali by to byť ženy, ktoré:

  • sa zaujímajú o kvalitnú kozmetiku šetrnú k životnému prostrediu,
  • pravidelne používajú produkty značky Yves Rocher,
  • prípadne túto značku ešte neskúšali a chceli by to zmeniť,
  • majú problém so suchou a dehydrovanou pleťou,
  • dbajú na kvalitnú starostlivosť o svoju pleť a chcú si obohatiť svoju skincare rutinu novými špičkovými produktami.

Každá z vás získa všetky vyššie uvedené produkty radu Elixir Botanique úplne zadarmo. Jediné, čo musíte spraviť, je vyplniť dotazník PRED a PO testovaní a dať nám spätnú väzbu, ako ste boli s týmito produktami spokojné.

V minulosti sme so značkou Yves Rocher už jedno testovanie absolvovali a ženy boli nadšené. Výsledok si môžete prečítať V TOMTO ČLÁNKU. Chcete byť tentokrát aj vy jednou z testeriek? Napíšte nám komentár, nech o vás vieme!

Zapojte sa prostredníctvom TOHTO DOTAZNÍKA.

 

Tagy
Dominika Bleščáková
Dominika Bleščáková

Som večne rozlietaná dievčina, ktorá odjakživa pláva proti prúdu. Milujem cestovanie, módu, tanec, ružovú farbu a Piňa Coladu! :)

  • 1

Aj toto by sa vám mohlo páčiť

Zanechaj nám svoj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *

X