Začni s prezentáciou na úrovni

0
Začni s prezentáciou na úrovni

Túžite mať profesionálne fotografie?

Prihláste sa na fotenie v ateliéri!

Kde: Výdajňa radosti, Štúrová 19, City Gate Bratislava

Kedy: 10. apríla od 17 do 21. hod

Cena: 37 EUR

Lístok si môžete kúpiť tu.

Rozhodli sme sa vám priniesť sériu podujatí, ktoré budú zamerané na vaše nové pracovné začiatky. Vychádzame z vlastnej potreby mať pekné a profesionálne fotky.

Pripravili sme pre vás fotenie v ateliéri. Čo vás čaká a neminie? :)

Štrngneme si spoločne na úspech a nové začiatky. Okrem toho vás privíta tím profesionálov. O vašu vonkajšiu krásu sa postará:

#vizážistka
#stylistka
#kaderníčka

Na čo sa v skratke môžete tešíť?
Profesionálne líčenie, styling a úprava vašej koruny krásy

Odnesiete si 6-8 upravených profesionálnych fotiek v el. podobe, ktoré fotografka detailne upraví. Okrem toho aj ďalšie zábavné momentky.

Okrem toho, že sa o nás postarajú profesionáli pre vás budú pripravené aj rôzne biznis outfity podľa vašej miery od značky ZOOT , ktoré si dokonca priamo na mieste viete nakúpiť v 20 % zľave

Alexandra Vrábelová je profesionálna stylistka, ktorá ponúka poradenstvo v oblasti módy a stylingu. Má dva certifikáty z londýnskej školy stylingu a akreditovaný kurz vizážistiky. Určuje typ postavy a venuje sa farebnej typológii. Ak túžite po novom oblečení, ktoré vám bude pasovať, pôjde s vami aj na nákupy:)

Zuzana Palkova je koučka a talentová mentorka, ktorá pomáha ľuďom všímať si a rozvíjať ich potenciál, aby pracovali zmysluplne a žili naplnene. Koučovaním ich podporuje v osvojovaní si zručností, potrebných pre dosiahnutie ich cieľov. Realizuje sebapoznávacie kurzy a mastermind skupiny pre aktívne ženy. Má medzinárodne akreditované vzdelanie a je členkou Slovenskej asociácie koučov.

Networking a malé občerstvenie
Maximálny počet žien v ateliéri je obmedzený na 10, keďže každej jednej z vás sa budeme individuálne venovať.

Ak prídete autom, k dispozícii je parkovanie za rampou. Stačí povedať, že idete do ateliéru.

Ako inak, neminie vás ani malé prekvapenie!

žiadne príspevky na zobrazenie