Začni s prezentáciou na úrovni – profesionálne fotenie v BA

0
Začni s prezentáciou na úrovni – profesionálne fotenie v BA
Prezentuj sa na urovni

Profesionálne fotenie

Prinášame vám sériu podujatí, ktoré budú zamerané na vaše nové pracovné začiatky. Vychádzame z vlastnej potreby mať pekné a profesionálne fotografie – či už na životopis, profil na Linkedin alebo na vlastnej webovej stránke.

Kedy: 21. jún od 16:30 do 20:00 hod.

Kde: butik Fashion Guide, Hollého 5, Bratislava

Cena: 38 EUR

Lístok si môžete kúpiť tu.

Čo vás čaká a neminie? :)

Štrngneme si spoločne s Martini na úspech a nové začiatky. Okrem toho vás privíta tím profesionálov. O vašu vonkajšiu krásu sa postará: Stylist Alexandra, vizážistka a kaderníčka

Na čo sa v skratke môžete tešíť?
Profesionálne líčenie, styling a úprava vašej koruny krásy
Odnesiete si 6 upravených profesionálnych fotografií v el. podobe, ktoré fotografka detailne upraví. Okrem toho aj ďalšie zábavné momentky.

Okrem toho, že sa o nás postarajú profesionáli pre vás budú pripravené aj rôzne biznis outfity podľa vášho farebného typu a typu postavy od značky Fashion GUIDE Slovensko , ktoré si dokonca priamo na mieste viete nakúpiť v 10 % zľave

Zuzana Palková je koučka a talentová mentorka, ktorá pomáha ľuďom všímať si a rozvíjať ich potenciál, aby pracovali zmysluplne a žili naplnene. Koučovaním ich podporuje v osvojovaní si zručností, potrebných pre dosiahnutie ich cieľov. Realizuje sebapoznávacie kurzy a mastermind skupiny pre aktívne ženy. Má medzinárodne akreditované vzdelanie a je členkou Slovenskej asociácie koučov.

Networking a malé občerstvenie
Maximálny počet žien v ateliéri je obmedzený na 10, keďže každej jednej z vás sa budeme individuálne venovať.

Ak prídete autom, k dispozícii je parkovanie je možné v okolí za poplatok (Bratislava centrum).

Ako inak, neminie vás ani malé prekvapenie!

žiadne príspevky na zobrazenie