Ženské zdravie na prvom mieste. S Akčnými ženami mierime do Prešova

0
Ženské zdravie na prvom mieste. S Akčnými ženami mierime do Prešova

Akčné ženy sa presúvajú do Prešova. Večer – Pre zdravie ženy” venovaný všetkým ženám bude plný aktivít a informácií o zdraví a kráse. 

Zdravie a prevencia by mali byť na prvom mieste  

Každý deň ovplyvňujú naše zdravie správne nastavený životný štýl, pozitívny prístup a energická myseľ. Netreba však zabúdať ani na pravidelnú prevenciu, a tiež je nevyhnutné dôverovať lekárom a obrátiť sa na nich, keď nastane zdravotný problém.  

Nájdite si čas pre seba 

Predposledný májový deň bude v Prešove venovaný zdravému životnému štýlu, ale aj príbehom. Napríklad aj takým, ako žiť so sklerózou multiplex plnohodnotne. Na jednom mieste sa môžete stretnúť a porozprávať s gynekologičkou, neurologičkou, ale aj s inšpiratívnou všeobecnou lekárkou.

Cieľom tohto jedinečného eventu je spojiť všetky ženy, aby na seba nezabúdali a zamerali sa na svoje zdravie a prevenciu. Event Pre zdravie ženy v Prešove má však aj osvetový charakter a poukazuje na inšpiratívne príbehy ľudí, ktorí sa dokážu vyrovnať so svojím ochorením a žiť kvalitný život napriek chorobe. 

Vďaka interaktívnym prednáškam a diskusiám o fyzickom a duševnom zdraví, výžive, ale aj o kráse, môžu účastníci a účastníčky získať cenné poznatky. Tak neváhajte, investujte jeden štvrtkový podvečer do seba a vstupenky na podujatie si zabezpečte čo najskôr. Akčné ženy pre vás pripravujú okrem skvelého programu aj darčeky a prekvapenia pre každú jednu účastníčku.

Pre koho je event určený? 

  • PRE ŽENY 
  • PRE MAMY 
  • PRE DCÉRY
  • ale pravdaže aj pre našich mužov, ktorí sa chcú o zdraví, prevencii a zdravom životnom štýle dozvedieť viac

Pre zdravie ženy v Prešove

Kde? Podujatie venované zdraviu a prevencii sa koná v centre Prešova, v umeleckej kaviarni DAMA. Kedy? Vo štvrtok 30. mája. V akom čase? Od 17.00 do 20.00 h.

Diskusie, stretnutia, inšpiratívne príbehy  

Svoj príbeh o tom, ako sa dá žiť pekne aj napriek skleróze multiplex porozpráva Renáta Kišová spoločne s primárkou neurologického oddelenia nemocnice v Prešove MUDr. Annou Cvengrošovou. Gynekologička MUDr. Viera Belušáková, PhD. už viac ako 10 rokov pomáha neplodným párom pri liečbe neplodnosti. MUDr. Zuzana Mačudová, všeobecný lekár pre dospelých sa venuje skrytej hrozbe zdravia žien osteopénii a osteoporóze. Pýtajte sa lekárov, čo by ste bežne neopýtali.   

Chvíle, kedy žena, matka môže urobiť niečo pre seba, vnímať svoje myšlienky, vypočuť si prednášku či zacvičiť si, sú neskutočne vzácne. Veríme, že prinesieme účastníkom radosť, naplníme ich pozitívnou energiou a nakazíme smiechom a dobrou náladou. Lebo veď šťastná žena = zdravá žena,“ hovorí organizátorka eventu a zakladateľka Akčných žien, Martina Novotná. 

žiadne príspevky na zobrazenie