Zmyselné leto pod taktovkou noviniek Yves Rocher

Zažite podmanivú vôňu Monoi a navoďte si letný pocit plný slnka s naším ikonickým radom Monoi de Tahiti a všetkými jeho novinkami.

Objavte Koncentrovaný sprchovací gél na telo a vlasy alebo nový Krém na ruky s jedinečným zložením, ktoré obsahuje viac než 98 % prírodných zložiek a hydratuje a chráni vaše ruky. Táto okúzľujúca vôňa vás lusknutím prstov prenesie na zaslnené pláže Tahiti.

Ste pripravení vydať sa na cestu?

KRÉM NA RUKY

Objavte tajomstvo krásnej pleti Tahiťanov. Zloženie tohoto krému na ruky obsahuje 99 % zložiek prírodného pôvodu a ľahko sa vstrebáva. Zanecháva ruky hydratované, jemné a prevoňané.

KONCENTROVANÝ SPRCHOVACÍ GÉL NA TELO A VLASY

Koncentrované zloženie nového sprchovacieho gélu je veľmi šetrné k vašej pleti i vlasom. Koncentrované zloženie zároveň znamená menej vody a menej plastov potrebných pre jeho výrobu, a tým i menšiu uhlíkovú stopu.

100 % rastlinné zloženie je bez sulfátov a je navrhnuté tak, aby jemne čistilo pleť, udržiavalo ju hydratovanú a zanechávalo pokožku vyživenú bez pocitu pnutia.

ZA KAŽDÝ PREDANÝ KONCENTROVANÝ SPRCHOVACÍ GÉL VYSADÍ NADÁCIA YVES ROCHER JEDEN STROM.

JEMNÝ SPRCHOVACÍ GÉL A ŠAMPÓN

Nové zloženie sprchovacieho gélu a šampónu je jemné a šetrné k pokožke, vyrobené z 94 % z prírodných ingrediencií. Neobsahuje sulfáty a umožňuje pleti udržať svoju prirodzenú hydratáciu. Nechajte túto vysoko návykovú slnkom pobozkanú vôňu, nech vás obklopí a zanechá vašu pokožku a vlasy zahalené do sladkej vône leta.

MONOÏ PRODUKTY

Vytvorte si svoj vlastný Yves Rocher rituál s radom Monoi, vďaka ktorému budú vaše ruky, vlasy i celé telo behom okamžiku hydratované, vyživené a prevoňané. Preneste sa v mysli na zaslnené pláže Tahiti!

PREJASŇUJÚCI PEELINGOVÝ OLEJ

Prejasňujúci peelingový olej Monoi de Tahiti má jedinečnú vôňu, ktorá vás zavedie do sveta horúcej exotiky napríklad i uprostred zimy. Vôňa však nie je všetko, čo tento olej ponúka. Vďaka ľahkej konzistencii je olej ľahko aplikovateľný a má dvojitú funkciu – čistí a hydratuje pokožku. Tá je po použití hebká a žiarivá a krásne vynikne vaše opálenie.

SVIEČKA S VÔŇOU MONOÏ DE TAHITI

Vďaka sviečke s exotickou vôňou kvetov tiaré trvá leto 365 dní v roku! Chýba vám letné slnko a chceli by ste sa vrátiť do prázdninových spomienok?

Sviečka Monoi de Tahiti vás obklopí sladkou a osviežujúcou vôňou tiarových kvetov pestovaných na horúcich polynézskych ostrovoch.

VYROBENÉ S LÁSKOU V BRETÓNSKU vo FRANCÚZSKU

OBJAVTE RAD GREEN HEROES A NOVINKY TOHTO ROKU

KOLEKCIA GREEN HEROES bola vyvinutá špeciálne tak, aby naplňovala ekologické záväzky a ponúkala kozmetické produkty, ktoré redukujú náš dopad na životné prostredie.
ŽIADNE PLASTY: Rad Tuhých produktov ide ešte ďalej, čo sa týka úspory zbytočných materiálov.
60 % obalov tvorí náš vlastný kartónový odpad a papierové krabičky sú ďalej 100 % recyklovateľné.

VIAC KRÁSY: Tuhé šampóny sú bez sulfátov a obsahujú 99 % biologicky odbúrateľných zložiek. Sú extra penivé a majú neodolateľné vône! Ich šetrné textúry a aktívne látky získavané v Bretónsku nám umožňujú vytvárať vysoko efektívne produkty, ktorých používanie je zároveň pôžitkom pre naše zmysly.

Pokiaľ používate náš Green Heroes rad produktov, významne tým pomáhate chrániť našu prírodu a planétu! A čo viac – za každý zakúpený produkt vysadí Nadácia Yves Rocher jeden strom.

TUHÝ ODLIČOVAČ NA TVÁR S NECHTÍKOM

Síce sa to môže na prvý pohľad zdať, tento Tuhý odličovač na tvár nie je obyčajná kocka mydla. Jeho zloženie bolo vyvinuté tak, aby rešpektovalo prirodzené pH pokožky. Zloženie je obohatené o výťažok z organicky pestovaného nechtíka v La Gacilly, vďaka čomu je extra šetrné pre pleť a efektívne odstraňuje make-up bez pocitu pnutia.

Tuhý odličovač na tvár obsahuje viac než 99 % biologicky odbúrateľných zložiek, neobsahuje žiadne mydlo a je úplne bez sulfátov. Výroba prebieha výhradne vo Francúzsku a zloženie je obohatené o nechtík, ktorý si pestujeme na poliach v okolí bretónskeho mestečka La Gacilly. Je možné, že práve čítate o svojom budúcom najobľúbenejšom produkte!

JEHO PLUSOVÉ BODY:

  • Ultra krémová pena s úchvatnou vôňou kvetín.
  • Papierový obal obsahuje 60 % materiálu, ktorý pochádza z nášho vlastného odpadu a je 100 % recyklovateľný. Plast nie je potrebný!
  • 1 Tuhý odličovač na tvár = 2 x 125 ml klasického tuhého odličovača.
    100 g – 9,99 €
  • ŽIADNE PLASTY a 100 % KRÉMOVÁ TEXTÚRA

TUHÝ ŠAMPÓN NA MASTNÉ VLASY

Ideálny pre rýchlo sa mastiace vlasy. Tento Tuhý šampón hĺbkovo čistí pokožku hlavy. Má detoxikačný efekt, vďaka čomu zanechá vaše vlasy ľahké, svieže a hebké.

Obsahuje viac než 99 % biologicky odbúrateľných zložiek a je úplne bez sulfátov. Výroba prebieha výhradne vo Francúzsku a zloženie je obohatené o organickú mätu, ktorá je pestovaná
na poliach v La Gacilly v Bretónsku.

JEHO PLUSOVÉ BODY:

  • Bohatá pena a úžasne svieža vôňa.
  • Papierový obal obsahuje 60 % materiálu, ktorý pochádza z nášho vlastného odpadu a je 100 % recyklovateľný. Plast nie je potrebný!
  • 1 Tuhý šampón = až 2 flakóny klasického 300 ml balenia šampónu.*

TUHÝ ODLIČOVAČ NA TVÁR S NECHTÍKOM

PRE VŠETKY TYPY PLETI
Tento Tuhý odličovač na tvár s organickým nechtíkom jemne čistí a odstraňuje make-up. Jeho šetrné zloženie rešpektuje prirodzené pH pleti a zanecháva ju hebkú a vyživenú.

TUHÝ ŠAMPÓN NA MASTNÉ VLASY

ŠPECIÁLNE ZLOŽENIE PRE MASTNÉ VLASY
Tento Tuhý šampón s organickou mätou čistí vlasovú pokožku i vlasové vlákno. Vďaka detoxikačnému efektu zanechá vlasy
svieže a hebké.

TUHÝ ŠAMPÓN PRE LESKLÉ VLASY

ŠPECIÁLNE ZLOŽENIE PRE FARBENÉ VLASY A VLASY BEZ LESKU
Tento Tuhý šampón s obsahom organického nechtíka obnovuje lesk, hebkosť a jas farbených alebo mdlých vlasov.

VYŽIVUJÚCI TUHÝ ŠAMPÓN NA SUCHÉ VLASY

ŠPECIÁLNE ZLOŽENIE PRE SUCHÉ A VEĽMI SUCHÉ VLASY
Tento Tuhý šampón, ktorý obsahuje mix kvetinových olejov, hĺbkovo vyživuje vlasové vlákno. Výsledkom sú hebké a žiarivé vlasy plné života.

TUHÝ ŠAMPÓN PRE JEMNÚ STAROSTLIVOSŤ

PRE VŠETKY TYPY VLASOV
Tento Tuhý šampón s obsahom organického
harmančeka zanecháva vlasy lesklé a hebké. Vlasy sú hladšie, ľahšie sa upravujú a menej sa mastia.

OBAL NA TUHÝ ŠAMPÓN A ODLIČOVAČ

Krabička na tuhé produkty vám umožní
ľahké skladovanie a je skvelá i na cesty.
NÁŠ TIP: Aby váš obľúbený produkt dlho
vydržal, pred uložením do krabičky ho po každom použití nechajte uschnúť.