Značka založená biochemičkou Farah Naz a obľúbená celebritami, konečne prichádza na Slovensko

0
Značka založená biochemičkou Farah Naz a obľúbená celebritami, konečne prichádza na Slovensko

Farah Naz mala roky problém s nájdením ideálneho make-upu, ktorý by nebol ani príliš oranžový, ani príliš ružový pre jej olivový podtón pleti. Tak vznikla prvá značka make-upov pre pleť s olivovým podtónom, obľúbená celebritami.

Za brandom EX1 Cosmetics stojí už spomínaná milovníčka make-upu a biochemička Farah Naz. Konečne si ju budeme môcť zakúpiť aj na Slovensku. 

Svetová #1 medzi make-upmi pre pleť so zlatými/žltými podtónmi a jedna z najdiskutovanejších kozmetických značiek v UK, je teraz dostupná na Slovensku! Objavte kompletnú ponuku EX1 Cosmetics na StayUnique.sk

OLIVOVÝ: ZABUDNUTÝ PODTÓN PLETI

REVOLUČNÉ RIEŠENIE PRE OLIVOVÚ PLEŤ

Poháňaná jej vášňou pomôcť miliónom ďalších ľudí s rovnakým problémom, Farah stavila na jej vedecké skúsenosti a vytvorila celkom nové zloženie make-upu, ktoré používa mix zlatých a žltých podtónov pre vytvorenie škály odtieňov pre kadžý tón pleti – od toho najsvetlejšieho až po ten najtmavší.

Zbavte sa hmyzu raz a navždy. Vyžeňte ho aromaterapiou

Konečne, tí s olivovou pleťou majú odpoveď pre dosiahnutie bezchybnej farby, ľahučkého make-upu a krásneho rozjasnenia.

EX1 Invisiwear Liquid Foundation sa na pleti tak ľahko vrství a zapracováva, že si budete myslieť, že je vašou druhou kožou, zatiaľ čo plne krycí EX1 Delete Fluide Concealer a nevysušujúci Invisiwear Compact Powder alebo Pure Crushed Mineral Foundation perfekne zafixujú look.

Hoci bola EX1 Cosmetics vytvorená pre pleť s olivovými podtónmi, rovnako rýchlo si získala lojkálnych fanúšikov aj medzi tými, ktorí hľadali prirodzený „superstar glow“ (čo je tiež dôvod, prečo je EX1 obľúbená pre líčenie na Oscaroch a červených kobercoch všeobecne!). Zlaté podtóny v zložení môžu neutralizovať a pridať jemné teplo studeným podtónom pleti alebo povýšiť opálenú pleť na perfektne rozjasnenú.

EX1 make-up je exkluzívne vyvíjaný v popredných svetových laboratóriach po boku najznámejších značiek zvučných mien. Okrem inovatívnych zložení, vďaka ktorým odtieň make-upu perfektne ladí s tónom vašej pleti, je značka hrdá aj na svoje výsledky a etické benefity, ktoré prináša ako štandard:

  • Cruelty-free (je vhodná aj pre vegánov!)
  • Vhodná pre všetky typy pleti
  • BEZ parfumácie
  • BEZ parabénov
  • BEZ olejov
  • Klinicky a dermatologicky testovaná

EX1 Cosmetics vyhrala a bola nominovaná v mnohých súťažiach (vrátane Vogue Beauty Awards & Glamour Beauty Power List).

A akoby toho nebolo dosť, každý produkt je dostupný za neuveriteľne priaznivú cenu – a tak si má každý možnosť vyskúšať a zamilovať túto prevratnú radu make-upov!

Hviezdy milujú

EX1 Cosmetics je tiež veľmi dobre známa ako go-to značka pre Áčkové  Hollywoodske celebrity, supermodelky a popové hviezdy. Napríklad Kylie Jenner, Margot Robbie, Bella Hadid a Nicole Scherzinger nosia produkty EX1.

Celú ponuku EX1 nájdete na www.stayunique.sk

StayUnique – vaša krása, naša vášeň

StayUnique je multibrandový online obchod s kozmetikou na www.stayunique.sk a vlastným showroomom v Pezinku. StayUnique je zároveň výhradným dovozcom značiek EX1 Cosmetics a Wunder2 Cosmetics.

Hlavným poslaním StayUnique je zjednodušovať ženám orientáciu v dekoratívnej kozmetike, pomáhať, inšpirovať a vzdelávať ich na ceste za svojim vlastným štýlom. To všetko s dôrazom na jedinečnosť každej ženy a vzájomným rešpektom.

žiadne príspevky na zobrazenie