Začnite písať ak chcete vyhľadať článok

AKČNÍ MUŽI Divadlo Film a TV Kultúra MAGAZÍN Umenie ZAUJÍMAVOSTI

Milan Lasica zomrel na javisku. Čo viac si herec môže priať?

REDAKCIA
Zdieľať

V nedeľu, 18.júla 2021 vo večerných hodinách zomrela slovenská legenda humoru a divadla. Milan Lasica nás navždy opustil.

Humorista, dramatik, prozaik, spevák, moderátor, textár, režisér. Výnimočný človek, ktorého slovenský národ miloval.

Odpadol na výročnom koncerte Bratislava Hot Serenaders. Na javisku svojho divadla, ktoré tak miloval. Žiaľ, oživiť sa ho už nepodarilo. Čo viac si môže človek jeho formátu priať, ako zomrieť na mieste, ktoré vybudoval? Musí byť krásne opustiť svet pri ľuďoch, ktorí vás majú radi, obdivujú vás, prajú vám…a pri činnosti, ktorú milujete. Musí byť krásne opustiť tento svet po tom všetkom, čo ste v našej slovenskej kultúre zanechali. Milan Lasica nezanechal len stopu, on vyoral brázdu.

Slovensko smúti

Podľa prezidentky Zuzany Čaputovej zomrel niekto, kto sa nás svojím životom dotýkal. Zastavil sa čas, svet nebude taký istý…Slovensko stratilo jednu z najvýraznejších osobností kultúrneho a verejného života.

Úprimnú sústrasť a vyjadrenie smútku zo straty vzácneho človeka vyjadrilo aj Ministerstvo kultúry SR.

 

Herecké nebo plače…

Bol nositeľom mnohých ocenení:

 

 

Tagy
REDAKCIA
REDAKCIA

Sme akčné ženy a prinášame ti príbehy a články spoločne s ďalšími akčnými ženami, ktoré robia, čo milujú a rady o tom aj píšu. Podporujeme sa navzájom v našich snoch. V tom, čo nás napĺňa a robí nám radosť. Pridaj sa k nám: https://akcnezeny.sk/registracia/ Spoločne vytvárame magazín, stretávame sa online a rovnako offline na vzdelávacich a motivačných podujatiach, ktoré organizujeme. IG: #zenyktorerobiacomiluju #akcnezeny #akcnemamy #vzdelavanie #biznis #kariera

  • 1

Zanechaj nám svoj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *

X