Zväčšenie pŕs vďaka BreastExtra

0
Zväčšenie pŕs vďaka BreastExtra

Či už ich máte malé alebo veľké – jedno je isté. Prsia sú znakom ženstva, a každá žena ich chce mať také, aby sa páčili nielen jej samej, ale aj iným.

Väčšinu súčasných žien však trápi práve problém malých pŕs, a často sa ho snažia riešiť invazívnou chirurgickou cestou. Vy však túto tortúru určite podstupovať nemusíte. Viete prečo? Pretože na pozdvihnutie, zväčšenie a spevnenie pŕs už existuje aj oveľa jednoduchší spôsob.

Silikónom sa radšej vyhnite

Pre zdravé prsia je dôležitá predovšetkým pestrá a vyvážená strava, správny spôsob chôdze, vedomé spevňovanie chrbta, brucha a prsných svalov, kvalitná spodná bielizeň, a v neposlednom rade tiež rastlinné doplnky stravy, napr. BreastExtra. Tie sú 100%ne prírodnou, dokázateľne účinnou a neporovnateľne lacnejšou alternatívou k náročným a bolestivým chirurgickým zákrokom.

Čo sú BreastExtra a na čo sú dobré?

BreastExra sú prírodné pilulky na zväčšenie poprsia, ktorých výhodou je už spomínaná nižšia cena, zdraviu neškodlivé a rast podporujúce zloženie, a trvalý efekt bez dlhodobých zdravotných rizík.

Kombináciou týchto 100%ne prírodných potravinových doplnkov, správneho cvičenia, posilňovania, a podpornej push-up bielizne, dosiahnete porovnateľný, a dlhotrvajúci efekt objemnejších pŕs, na ktoré budete zaručene hrdá.

Vyhnite sa toxickým silikónom a dajte šancu prírodným alternatívam

Či už máte malé poprsie typu XS alebo väčšie, vďaka BreastExtra získate viditeľné zväčšenie a spevnenie pŕs už behom krátkeho času. Ide o jeden z najsilnejších bylinkových produktov na trhu, ktoré stojí zato vyskúšať. A navyše je úplne bez rizík! Určite vám neodporúčame podstúpenie zbytočnej plastickej operácie a vkladanie nebezpečných silikónov do vášho tela.

Je totiž dokázané, že BII a.k.a. ´choroba z prsných implantátov´, nie je len strašiakom ale reálnou hrozbou. Obrovským zdravotným rizikom je najmä pretrhnutie týchto umelých implantátov a následné presakovanie nebezpečných chemických látok do tela. U žien, ktoré augmentáciu podstúpili, sa však objavujú aj iné nepríjemné symptómy ako sú napr. bolesti pŕs, hlavy a chrbta, poruchy koncentrácie, vyrážky či zmätenosť.

Ohodnoťte článok

0

žiadne príspevky na zobrazenie

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu