10 nápadov na instagramové príspevky, ktoré vám zaručia vysoké reakcie

0
10 nápadov na instagramové príspevky, ktoré vám zaručia vysoké reakcie
pixabay.com

Chcete uspieť na Instagrame? Našich 10 tipov na obsah na vašom instagramovom profile vám to rozhodne zaručí. Ak vám dochádzajú nápady čo pridávať na váš profil alebo chcete vedieť čo je momentálne trend na Instagrame prečítajte si náš článok dokonca a nechajte sa inšpirovať našimi tipmi.

Takeover

Takeover znamená, že vo svojich denných príbehoch/storkách na instagrame ukážete ako vyzerá celý váš pracovný deň. Celý deň postujte storky o tom čo robíte, ako tvoríte. Pretože práve to zaujíma vašich sledovateľov. Sledujú vás kvôli vašej práci, tak im ukážte ako pracujete.

Meme

Podľa prieskumov platformy Instagram, meme sú stále medzi používateľmi Instagramu obľúbené a bude to tak aj najbližšie roky. Dokonca by obľúbenosť meme príspevkov mala ešte viac stúpnuť. Vlastné meme si môžete vytvoriť na tomto odkaze.

Stop motion

Stop motion patrí medzi trendy na sociálnych sieťach už niekoľko rokov. Je to špeciálny formát, ktorý zaujme takmer každého používateľa sociálnych sietí. Návodov na stop motion nájdete na internete veľké množstvo. Tento typ príspevku spočíva v tom, že tvoríte fotografie vášho produktu/práce, ktoré následne pospájate do krátkeho videa. Váš produkt sa tak na fotografiách dokáže pohybovať.

Prečítaj si: Svet sociálnych sietí:Koľko stories by sme denne mali dať na Instagram?

Recenzia

Recenzie vám pridávajú na dôveryhodnosti. Preto ich zverejňujte, ale nezabudnite si vždy vypýtať povolenie od autora vašej recenzie.

Hore nohami

Obyčajný, jednoduchý, nudný príspevok otočte hore nohami a pridajte ho tak. Príspevok, ktorý by bol inak všedný bude niečím iný a sledovateľov zaujme. Donúti ich na vašom príspevku zastať, aby si všimli čo je na fotografii.

Príbeh

Napíšte príbeh o vás, o vašej firmy. Alebo zdieľajte fakty o vás, o vašej práci, firme, zamestnancoch. Pokojne aj nejaké zábavné alebo divné fakty. Tie zaujmú sledovateľov ešte viac.

Príspevok ako odpoveď na otázky

Vo vašich storkách  klaďte otázky aké príspevky by na vašom profile sledovatelia chceli vidieť. Zároveň nechajte vašich sledovateľov klásť vám otázky. Z najčastejšie kladenej otázky spravte celý príspevok.

Recyklácia

Svoje staré príspevky recyklujte. Príspevok, ktorý ste pridali už dávnejšie a mal úspech po určitom čase pridajte znovu. Napíšte k nemu popis o tom, že ak náhodou zmeškali tento príspevok ponúkate mu ho znovu.

Odporúčania

Pýtajte si odporúčania od vašich sledovateľov. Odporúčania pre vašu prácu alebo pre vás osobne. Vyzvite ich nech vám do komentára napíšu odporúčanie pre vás na akúkoľvek tému, ktorú si vy sami zvolíte. Napríklad ak je váš profil o cestovaní, vypýtajte si tipy kam by ste sa podľa nich mali ísť pozrieť a podobne.

Prečítaj si: 6 tipov na úspešný Instagram

Reels

Najlepšie na záver je reels. Tento tip príspevky má momentálne na Instagrame najvyššie rekacie. Preto tvorte reels. Odporúčanie od Instagramu je, aby zábavné reels bolo do 7 sekúnd a náučné reels do 15 sekúnd. Ak chcete svojim reels uspieť určite sa riaďte týmto odporúčaním.

Nech už sa inšpirujete akýmkoľvek nápadom na instagramový príspevok, nezabúdajte vyzvať vašich sledovateľov na interakciu. Ak chcete aby komentovali, povedzte im to. Používajte gify, emoji. Nechajte sa od svojich sledovateľov inšpirovať. Napríklad ak je váš profil o fotografovaní, nechajte ich nech si vyberú čo by ste mali odfotiť najbližšie.  No najmä nezabúdajte byť autentický a jednotný v tom čo robíte. Robte to tak ako to úprimne cítite a určite uspejete.

Zdroj foto: Pexels

žiadne príspevky na zobrazenie