100 žien testovalo špeciálny bylinný hojivý krém. Prekvapí vás, ako to dopadlo!

Nejedna žena pozná, aké to je trápiť sa s podráždenou, začervenanou, suchou či aknóznou pleťou. Ďalšiu špeciálnu skupinu tvoria ženy s tetovaním, ktoré, najmä ak je čerstvé, vyžaduje pravidelnú a špeciálnu starostlivosť. Minulý mesiac dostalo 100 našich čitateliek možnosť otestovať jedinečný bylinný konopný krém TAMOKO s hojivým účinkom na viaceré kožné problémy. Teraz vám prinášame spätnú väzbu a ich autentické dojmy a skúsenosti z testovania.

TAMOKO je špeciálny krém na báze konope vyrobený na Slovensku. TAMOKO tattoo aftercare slúži na ošetrenie kože po tetovaní, permanentnom make-upe, a tiež môže pomáhať liečiť problematickú či poškodenú pokožku. Preniká do hĺbky, upokojuje podráždenie, hydratuje a podporuje hojivé procesy v koži.

Priniesol produkt sľubované účinky?

Napriek tomu, že TAMOKO krém je primárne určený na starostlivosť o čerstvé tetovanie, okrem toho sľubuje aj upokojenie podráždenej, začervenanej, atopickej či aknóznej pleti. Až 79 opýtaných žien bolo spokojných s účinkom testovaného produktu a viac ako 70 z nich by po ňom opätovne siahlo. Väčšina z nich zaznamenala výrazné zlepšenie do týždňa od začiatku testovania a to pri používaní jedenkrát za deň. Medzi najčastejšie pozitívne účinky zaraďovali rýchlejšie hojenie rán, zjemnenie pokožky, elimináciu začervenania a odstránenie suchých šupiniek. Najčastejšie krém použili na akné, čerstvé tetovanie alebo permanentný make up (najmä obočie), suchú, podráždenú, atopickú pleť, ekzém ale dokonca aj na herpes či vypuklú jazvu.

Pomáha krém s hojením pokožky po čerstvom tetovaní?

„Tamoko som použila k ošetreniu nového tetovania. Počas prvých pár dní som si tetovanie natierala 3x do dňa. Už v prvý deň používania pomohol, pretože už poobede bolo okolie tetovania viditeľne menej začervenané… Ďalšie dni boli s Tamokom tiež fajn, pretože pokožku zbytočne nepremasťoval, poskytoval jej akurátne zvhlčenie, znižoval pocit svrbenia… Za mňa TAMOKO na ošetrenie nového tetovania jednoznačne ÁNO!!!“ hodnotí Monika.

„Po použiti krému sa pokožka jednoznačne podstatne rýchlejšie zhojila, začervenanie bolo ovela menšie, ranka sa rýchlejšie zacelila a tiez mam pocit, ze sa zmenšil aj zápal, dopĺňa Daniela.  Krém Tamoko nemusí slúžiť len na potieranie čerstvého tetovania, rovnako dobre sa hodí aj pri starostlivosti o tetovanie, ktoré máte už dlhšiu dobu a chcete si ho zachovať pekné a výrazné.Tamoko pekne zvýraznil farbu tetovania. Na pleti mal účinok hydratácie, zjemnenia, upokojenia. Nedráždil moju citlivú pleť a veľmi príjemne vonia,“ zhodnotila Andrea.

Kód na zľavu 25% je:
87NZEEPG

Pomocník na akné, atopický ekzém aj viditeľné jazvy

„Hneď na druhý deň som si všimla menej mastnej pleti (mám ju zmiešanú a problematickú). Po cca týždni sa mi upravilo akné, s čím som prenesmierne spokojná, lebo ani počas hormonálnych výkyvov som s akné problém nemala,“  uvádza Milotka.

Okrem toho krém dokáže uľaviť aj od svrbiacej či pálivej pokožky. „Upokojil podráždenú pokožku na rukách. Poskytol mi okamžitú úľavu pri suchej svrbivej pokožke. Neštípal na otvorených rankách, ale práve naopak, pekne zacelil otvorené ranky a znížil začervenanie. Pokožka zostala po použití pružná, vláčna. Krém sa rýchlo vstrebal a nezostáva po ňom pocit mastnoty,“ potvrdzuje Tatiana. Saške zasa pomohol s nepeknou jazvou: „Moja jazva bola vypuknutá a tým, že som používala krém 1x, občas 2x denne, som zaznamenala, že jazva sa začala stenšovať a nie je taká vypuknutá, ako na začiatku používania.“

Aké sú výsledky – 8 kľúčových vlastností krému

V čiastkovom hodnotení mali ženy obodovať 8 kľúčových vlastností krému a to: farbu, vôňu, roztierateľnosť, vstrebateľnosť, účinnosť, veľkosť balenia, spôsob aplikácie a cenu. Najlepšie ohodnotenie získal spôsob aplikácie (praktický dávkovač), výborná roztierateľnosť a vstrebateľnosť (na pokožke nezostával mastný film ani čiastočky krému). Napriek tomu, že produkt je vyrobený z konope, ktoré má svoju špecifickú vôňu aj farbu, väčšina žien to nepovažovala za nepríjemné či rušivé. Najmenej bodov získala veľkosť balenia a cena, avšak vzhľadom k 100% prírodnému zloženiu väčšina testeriek zhodnotila, že sú priamo úmerné ku kvalite produktu.

Ako TAMOKO krém obstál v celkovom hodnotení?

Krém obstál v našom testovaní na výbornú. Väčšina žien vyjadrila absolútnu spokojnosť a potvrdila, že si plánuje kúpiť ďalšie balenie a bude ho odporúčať aj svojim známym. Niektoré z nich dokonca uviedli, že by privítali aj rozšírenie kozmetického radu, napríklad o telové mlieka alebo prípravky na odličovanie.

„Páči sa mi hygienickosť a jednoduchosť dávkovania krému, obal je pre mna tiež pútavý. Krém je naozaj účinný a spĺňa presne to, čo aj sľubuje. Páči sa mi rýchla vstrebateľnosť, nie je potrebné dlho čakať, kým sa na pokožke stratí.“ (Danka)

„Vyzdvihnujem aj roztierateľnosť krémiku a jeho vstrebateľnosť, neostáva po aplikácii nepríjemný pocit mastnoty ale hydratácie. Balenie by mohlo mať ešte väčšiu alternatívu, toto sa rýchlo minie. Nepoznám túto značku, ale možnosť vyrobiť aj telové mlieko, odličovaciu emulziu by bola ideálna.“ (Miroslava)

„Mám síce mastnú ale dehydrovanú pokožku s jazvičkami a nerovnomernosťami spôsobenými akné. Krémik som použila ráno alebo pred odchodom z domu a účinok som si všimla, že mal na pokožku jemne tonizujúci. Pleť bola hydratovaná, príjemný pocit ostal dlhšie po aplikácii. Tetovania mám síce dve ale sú staršie, no tá príjemná hydratačná ozdravná starostlivosť sa mi veľmi pozdáva.“ (Mirka)

„Účinok krému sa dostavil na druhý deň. Všimla som si že pokožka je menej napätá a suchá. Pri pravidelnom používaní som si všimla že môžem používať menej krému a pokožka je aj tak pružná a suché miesta hlavne medzi očami už nie je tak suché a nesvrbí.“ (Mária)

Prvý raz môže chodiť von bez make-upu

„Som nadšená. Celé roky ma trápila citlivá, suchá pokožka so sklonom k akné a ekzému a k tomu mi opuchali oči, takže som musela prestať používať maskaru. Vyskúšala som za život obrovské množstvo prípravkov, hlavne z lekárne, ale objednávala som si aj zo zahraničia a efekt bol buď žiadny alebo dočasný. TAMOKO je prvý prípravok, ktorý mi od druhého dňa upokojil pleť a mohla som ho použiť aj na oči. Teraz prvý raz v živote môžem chodiť von bez make-upu. Vyliečil mi aj vyrážky, ktoré sa mi tvorili pod rúškom. Najviac oceňujem, že mi stačí jeden krém na všetko a nemusím mať plnú kúpeľňu tubičiek a krabičiek. Ďakujem, že som dostala možnosť TAMOKO vyskúšať a objaviť. Rada by som ho odporúčala ďalej.“ (Irena)

Rovnako pozitívnym zistením bol fakt, že až 84% žien by tento produkt odporúčalo ďalej a až 71 žien (zo 100 testujúcich) si ho plánuje v budúcnosti opätovne zadovážiť.

https://www.instagram.com/p/CNu0WjpAH-Z/

 

Zaujal Vás tento produkt a chcete sa o ňom dozvedieť viac? Prečítajte si náš ROZHOVOR so zakladateľom značky, Mariánom Kleinom.

Pre 500 akčných žien máme aj 25 % zľavu od Tamoko na nákup! Stačí sa registrovať u nás v klube a využívať aj ďalšie výhody počas celého roka.

https://www.instagram.com/p/COsSna9ramU/