NAČÍTAVAM

Type to search

MARKETING PR ČLÁNKY

4 rady, ako si správne vybrať spodnú bielizeň pod bielu košeľu

REDAKCIA
Share

Biela košeľa patrí medzi nesmrteľné módne kúsky, ktoré nájdete takmer v každom šatníku. S právom. Je neskutočne variabilná a vyzerá dobre v kostýme, tak aj v kombinácii s džínsami. Ale viete, akú si pod bielu košeľu obliecť podprsenku? Pozrite sa na naše tipy.

Keby vo vašom šatníku malo byť len desať kúskov oblečenia, klasická biela košeľa by medzi nimi nemala chýbať. Jej prednosťou je, že sa hodí pre väčšinu príležitosti – na pracovnú schôdzku, rande, do divadla aj na voľný čas. To, či v nej budete za dámu, alebo rozkvitnutú umelkyňu, záleží na tom, s akými doplnkami ju skombinujete. A akú bielizeň si pod ňu vezmete?.

1. Zabudnite na bielu

Aj keď sa ponúka, že by pod bielu košeľu mala patriť biela podprsenka, opak je pravdou. Aby bielizeň nepresvitala, mala by farebne splynúť s pokožkou, ktorá prirodzene biela nie je. Preto siahnite po modely v telových tónoch, ktorý sa farebne bude čo najviac blížiť vašej koži. Jedine tak zaistite, že podprsenka nebude pod košeľou žiariť. Pretože pravdepodobne nechcete, aby každý na prvý pohľad videl, akej bielizni dávate prednosť.

Prečítajte si aj: Ako si zachovať krásu oblečena aj niekoľko rokov?

Foto: pixabay.com

2. Vyskúšajte bezšvovú spodnú bielizeň

Farbu by sme mali vyriešenú. Ale čo prevedenie? Ak chcete, aby bola doslova neviditeľná, ale zároveň pohodlná, vyberajte medzi bezšvovými modelmi, ktoré nerysujú ani pod tesnými outfitmi. Hladké bezšvové podprsenky môžu byť vystužené aj nevystužené a nájdete ich v klasickom prevedení s kosticami aj bez nich. Ak chcete, aby váš dekolt pôsobil plnším dojmom, vyberte si bezšvovú push-up podprsenku. Postrážte si ale, aby sa vám potom košeľa na hrudníku nerozopínala.

3. Sformujte postavu

Ak chcete potlačiť niektoré nedostatky alebo cítite, že by sa vášmu telu neuškodilo mierne spevnenie,, zapátrajte v ponuke formujúcej bielizne. To sa dnes zďaleka nevyrába len pre ženy s nadváhou, ale pre všetky, ktoré sa chcú cítiť príjemne sebavedomo. Pod bielou košeľou si môžete obliecť body v nude farbe, ktoré dokáže zmenšiť ako bruško, tak a boky, ale podobný efekt budú mať aj formujúce nohavice s vysokým pásom. Súčasná sťahovacia bielizeň je prekvapivo pohodlná, a ak sa potrebujete rýchlo dostať do formy, aj keď len opticky, dobre vám poslúži.

4. Pochváľte sa čipkou

Biela košeľa nepatrí len do kancelárie alebo na obchodné jednanie. Perfektne totiž funguje aj ako súčasť uvoľneného outfitu. Ak to situácia a príležitosť dovoľuje, môžete sa trochu odovzdať a nechať z polozapnutej blúzky decentne vykuknúť lem čipkovej podprsenky, môže ísť napríklad o romantický bralette model. Majte ale na mysli, že menej je niekedy viac. Výsledný look by mal vždy pôsobiť rafinovane a nie vulgárne.

Tagy
REDAKCIA
REDAKCIA

Sme akčné ženy a prinášame ti príbehy a články spoločne s ďalšími akčnými ženami, ktoré robia, čo milujú a rady o tom aj píšu. Podporujeme sa navzájom v našich snoch. V tom, čo nás napĺňa a robí nám radosť. Pridaj sa k nám: https://akcnezeny.sk/registracia/ Spoločne vytvárame magazín, stretávame sa online a rovnako offline na vzdelávacich a motivačných podujatiach, ktoré organizujeme. IG: #zenyktorerobiacomiluju #akcnezeny #akcnemamy #vzdelavanie #biznis #kariera

  • 1

Zanechaj nám svoj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *

X