Začnite písať ak chcete vyhľadať článok

BLOG MAGAZÍN VZŤAHY

5 tipov na speed-dating, ktoré vám pomôžu nadviazať skutočné spojenie

Zdieľať
rande

Online zoznamovanie je populárnejšie ako kedykoľvek predtým, ale stále existujú rôzne druhy zoznamiek. Speed ​​dating je veľmi špecifický druh, v ktorom majú nezadaní krátke rande s niekoľkými ľuďmi v priebehu jedného večera. Potom si môžu vybrať, s kým by ste sa chceli lepšie spoznať.

Môže to byť skvelý spôsob, ako nadviazať nové kontakty, najmä pre ľudí, ktorí majú málo času alebo by radšej preskočili prehliadanie zoznamovacích profilov, aby mohli viesť skutočný rozhovor.

Či už idete na svoju prvú alebo desiatu udalosť, tieto tipy na rýchle randenie vám môžu pomôcť cítiť sa uvoľnenejšie, viac sa baviť a – čo je najdôležitejšie – odohrať viac zápasov.

1. Vyberte si tú správnu udalosť na zoznamke

Speed dating je v súčasnosti populárny formát pre single ľudí, ale pravdepodobne existuje veľa rôznych udalostí, osobných aj virtuálnych, z ktorých si môžete vybrať. Vekové skupiny môžu byť prvou kvalifikáciou, ktorá vám príde na myseľ, ale pomocou prieskumu môžete tiež nájsť udalosti, ktoré sú špeciálne navrhnuté pre ľudí vo vašom odbore alebo ľudí, ktorí zdieľajú vaše záujmy. Ak tieto informácie nemôžete nájsť online, nebojte sa osloviť organizátorov podujatia a položiť im otázky. Mali by mať predstavu o akciách, ktoré organizujú.

vecera

unsplash.com

2. Oblečte si niečo, o čom už viete, že to milujete

Obliekať sa pohodlne neznamená vyzerať nedbalo alebo nemyslieť na svoj vzhľad, znamená to mať na sebe niečo, v čom sa cítite dobre a pohodlne. Aj keď by rýchle randenie malo byť viac zábavné ako stresujúce, pravdepodobne zažijete nervy. Ale lepšie sa budete sústrediť na to, čo hovorí váš partner, ak vás nebude rušiť ramienko, ktorý sa vám zarýva do ramena. Takže aj keď pravdepodobne chcete vyzerať čo najlepšie, toto nie je príležitosť na to, aby ste si vybrali úplne nové oblečenie. Vyberte si niečo, v čom sa budete cítiť pohodlne a sebaisto, a to sú vlastnosti, ktoré chcete aj ukázať.

Prečítajte si: Stali ste sa obeťou lovebombingu? Na týchto 6 znakov si dávajte pozor!

3. Pripravte si niekoľko otázok

Je dobré prísť pripravení s niekoľkými zábavnými otázkami, ktoré sa odchyľujú od obligátneho: “Tak čo robíš?”. Nielenže si osoba oproti vám s väčšou pravdepodobnosťou zapamätá rande, ktoré sa pýtalo na najlepšiu dovolenku, akú kedy mali, ale pomôže vám to tiež spoznať ju nad rámec základných špecifikácií. Tieto môžete pokryť na svojom skutočnom rande v plnej dĺžke.

unsplash.com

4. Zabudnite na svoj „typ“.

Väčšina speed dating podujatí sa končí tým, že každý uvedie zoznam ľudí, s ktorými sa chcú ďalej rozprávať. Organizátori potom spoja tých, ktorí sa navzájom označili. Organizátor podujatia v New Yorku hovorí, že na zoznamkách, ktoré skončia s najväčším počtom matchov, sú tí, ktorí myslia mimo svojho „typu“.

Po jednom podujatí niekoľko účastníkov poznamenalo, že stretli ľudí, ktorí sa im páčili. A zároveň vedeli, že by sa s nimi nikdy nestretli mimo “kontrolovaného” prostredia zoznamovania. Takže zabudnite na posudzovanie ľudí kvôli ich práci, typu postavy, farbe vlasov alebo čomukoľvek inému, čo je obmedzujúce.

Prečítajte si: Ktorú vlastnosť ženy ostatní považujú za napríťažlivejšiu?

5. Neodchádzajte bez rozlúčky

Jednou z najbanálnejších chýb, ktorú môžete urobiť počas rýchleho rande, je ponáhľať sa hneď preč, keď uplynie čas. Namiesto toho, aby ste prerušili kontakt a odišli uprostred vety, pozrite sa svojmu partnerovi do očí. Povedzte mu, že sa vám páčilo stretnúť sa s ním. Vďaka tomu bude vaša krátka interakcia – a samotná udalosť – pôsobiť osobnejšie.

A pre ďalšiu radu, ktorú potrebujete na nájdenie lásky, toto je jediné slovo, ktoré by ste nikdy nemali zahrnúť do svojho profilu online zoznamky.

Zdroj: bestlifeonline.com

REDAKCIA

Sme akčné ženy a prinášame ti príbehy a články spoločne s ďalšími akčnými ženami, ktoré robia, čo milujú a rady o tom aj píšu. Podporujeme sa navzájom v našich snoch. V tom, čo nás napĺňa a robí nám radosť. Pridaj sa k nám: https://akcnezeny.sk/registracia/ Spoločne vytvárame magazín, stretávame sa online a rovnako offline na vzdelávacich a motivačných podujatiach, ktoré organizujeme. IG: #zenyktorerobiacomiluju #akcnezeny #akcnemamy #vzdelavanie #biznis #kariera

  • 1

Zanechaj nám svoj komentár