Organizujeme večernú talkshow. Šírava bude žiť akčnými ženami

0
Organizujeme večernú talkshow. Šírava bude žiť akčnými ženami
Akčné ženy sa stretnú aj na Zemplínskej Šírave.

Akčné ženy si budú na Zemplínskej šírave užívať wellness, cvičenie, zdravé jedlo aj oddych už v polovici júna. V sobotu, 15. júna, nás však čaká aj inšpiratívna večerná talkshow.

Boli ste už niekedy na riadenom networkingu a talkshow v priestoroch kúpeľného rezortu? Ak nie, naskytá sa jedinečná príležitosť. Priamo na Zemplínskej šírave v krásnych priestoroch Thermal Šírava Spa Resort sa uskutoční jeden z našich eventov, tento raz ako večerná talkshow s tromi inšpiratívnymi hostkami a príjemnou degustáciou vína.

Nenechajte si ujsť večer plný akčných žien, networkingu, motivácie a pozorností, ktoré pre vás už teraz pripravujeme. Každá účastníčka získa v rámci vstupenky tombolový lístok, darček od akčných žien, inšpiráciu aj nové kontakty. A s kým sa počas večernej talkshow stretneme?

Jedzte to, čo vám robí radosť – Miroslava Luberdová

Miroslava Luberdová pôsobí ako nutričná poradkyňa, no niekedy sa ešte príležitostne vráti aj ku svojej niekdajšej kariére modelky. Je bývalou slovenskou a európskou vicemiss roka 2003, ktorá však už v tých časoch inklinovala ku kuchyni a kvalitnému jedlu. K nemu ako k profesii ju priviedol jej syn, ktorému lekári stanovili vážnu diagnózu. S tou sa Mirka rozhodla bojovať prostredníctvom zdravého a výživného jedla.

https://www.facebook.com/akcnezeny.sk/photos/a.1179503532210345/1179505635543468/?type=3&theater

Z riaditeľky jogínka – Adriana Špitaliková

Adriana Špitaliková je akčná žena s mnohými snami a pozitívnym prístupom. V roku 2017 ukončila úspešnú 20-ročnú kariéru v poisťovníctve na poste riaditeľky. Vďaka sedavému a psychicky náročnému zamestnaniu sa dostala k cvičeniu jogy. Tá jej doslova učarovala a popritom zistila, že v regióne Michalovce ju nikto profesionálne necvičí. Využila tak všetky svoje zručnosti a pretavila ich do svojho vlastného projektu Creative YOGA studio. V septembri roku 2016 otvorila svoje prvé štúdio v Humennom a v máji 2018 druhé v Michalovciach. Stavila na power jogu, fyziojogu a jogu pre zdravý chrbát.

https://www.instagram.com/p/BnIid63nAuc/?fbclid=IwAR0kni-O_ZdEuqupMmpH9DB1By4rsKamutTfmjII4w0ly0nkj2TrmQ4XvNs

S modrotlačou do sveta – Mišena Juhász Balogová

Mišena Juhász Balogová študovala na Vysokej škole výtvarných umení v Bratislave odevný dizajn. Počas štúdia sa začala venovať zabudnutej slovenskej technike modrotlače. V súčasnosti sa jej venujú len dvaja dizajnéri a Mišena je jednou z nich. Jej hlavnou inšpiráciou je folklór, spolupracuje s dielňami, ktoré vyrábajú modrotlač na Slovensku aj v Čechách. Sama si kreslí vzory, ktoré potom realizujú modrotlačové dielne podľa jej návrhov. Svoju tvorbu viacnásobne prezentovala na módnych prehliadkach a výstavách na Slovensku, ale aj v zahraničí.

https://www.facebook.com/photo.php?fbid=10206561693761087&set=a.1298092152409&type=3&theater

Súčasťou eventu bude aj riadený networking, počas ktorého sa prítomné dámy spoznajú a vymenia si kontakty. Určite si so sebou teda prineste vizitky a chuť networkovať.

Degustácia vín – Pivnica Tibava

Záverečnou a určite aj mimoriadne očakávanou a chutnou súčasťou talkshow bude degustácia vín. Tú pripravuje Pivnica Tibava. Pivnica Tibava je vinohradnícko – vinárska spoločnosť, ktorá v roku 1999 nadviazala na dlhú tradíciu pestovania hrozna a výroby vína na južných svahoch Vihorlatských vrchov – v Sobranskom rajóne. S takmer 200 hektármi vlastných vinohradov a produkciou cez 1 milión litrov patrí spoločnosť medzi lídrov na slovenskom trhu s vínom rovných 20 rokov. Ako prezradil Kamil Červenka, majiteľ spoločnosti, väčšina produkcie sa sústreďuje do výroby akostných vín s chráneným označením pôvodu, no to najlepšie hrozno z daného ročníka sa využíva na výrobu vín s prívlastkom.

Monika Bunčáková je riaditeľkou spoločnosti Pivnica Tibava už viac ako 15 rokov a na talkshow sa zúčastní osobne. Okrem zodpovedného a špičkového riadenia spoločnosti je mamou a zároveň sa teší už i z vnúčat.

https://www.facebook.com/VinotekaPivnicaTibava/photos/a.208934482564955/740165559441842/?type=3&theater

Beauty hodinka

K ženám patrí aj krása a o tú sa postará na našom evente Mary Kay. Expertky na vizáž nás krok za krokom prevedú líčením a správnou starostlivosťou o pleť.

Ako inak, akčné ženy pre vás pripravujú aj príjemné prekvapenie.

Máte už svoj lístok? Pokiaľ nie, zakúpiť si ho môžete na stránke www.tickpo.sk. Večerná talkshow je súčasťou wellness víkendu akčných žien. Pokiaľ máte záujem zúčastniť sa celého víkendu plného oddychu, cvičenia aj dobrého jedla, pozrite si bližšie informácie v predošlom článku TU.

žiadne príspevky na zobrazenie