Akčné ženy v Bratislave – predvianočná motivácia

0
Akčné ženy v Bratislave – predvianočná motivácia
oriflame vianoce

Predvianočná motivácia pre podnikavé ženy!
Želáme si ostať šťastné a veselé ženy, a nielen na Vianoce! Príďte sa s nami naladiť na pohodové sviatky pokoja a radosti. Nebude chýbať vianočný punč a malé občerstvenie.

Stretneme sa spolu už 4. decembra spoločne so 4 inšpiratívnymi ženami a ich príbehmi. Nenechajte si ujsť večer plný akčných žien, networkingu, motivácie a noviniek.

Tešia sa na vás tieto dámy a môžete si vypočuť témy:

Som krásna, keď som šťastná

Povolanie vizážistky si influencerku a vizážistku Luciu LuSsi Šenkovú doslova našlo. Profesionálne ženám začala ukazovať aké krásne dokážu byť približe pred troma rokmi. Odvtedy mala tú úžasnú možnosť skrášliť viac ako 2000 žien a dodať im sebavedomie, o ktorom ani netušili, že ho majú. Okrem líčenia však vedie aj kurzy, aby sa vedeli dámy upraviť samy. Od polovice tohto roka pracuje ako Beauty trainer a produktový manažér spoločnosti Oriflame , takže okrem spomínaného tiež reprezentuje značku, ktorej verí. Spoločne ukazujú, aké je dôležité, aby si každá z nás uchmatla v dnešnom zhone chvíľku pre seba a oddýchla si – pri maske na tvár, či chvíľke, kedy sa upraví – a chodila po svete s krásnou, upravenou a vztýčenou hlavou.

Lucia Šenková
Lucia Šenková

Ako byť štíhla a fit po celý rok

Podnikateľka a influencerka Jana Šimkovičová je zakladateľka úspešného portálu o zdravom životnom štýle CVIČTE.SK. Spolu s manželom vydávajú aj knihy ako Zdravé rýchlovky, Nabitá kuchárka, iMAMA, či videoprogram na domáce cvičenie SUPER BODY. Miluje pohyb a cvičenie a svoju vášeň pretavuje aj do svojich produktov, ktorými chce motivovať ženy, aby sa cítili spokojné a šťastné. K mnohým projektom je preto prizvaná ako ambasádorka zdravého životného štýlu. Je tiež mamou dvoch synov, Oskar (6), Oliver (3).

Jana Šimkovičová
Jana Šimkovičová

Podporujem ženy, aby našli odvahu samostatne podnikať

Zlatica Bulla vyštudovala krajčírske remeslo, no už ako 20-ročná vedela, že nechce sedieť 8 hodín v práci, ale chce mať slobodu, a najmä čas na vlastný život. Zvolila si cestu podnikania, ktorú spojila s kozmetickou značkou. Na úvod jej nik neveril, ba často sa jej aj smial. Dnes je už dlhoročnou úspešnou podnikateľkou a väčšinu svojho času investuje do povzbudenia ostatných žien, aby začali podnikať. Z jej skúseností vyplýva, že mnohé z nich si málo veria a nemajú dostatok odvahy.

Zlatica Bulla

O tradično-netradičných Vianociach

Báša Števulová je známa slovenská športovkyňa, milovníčka zimných športov, ale aj surfovania. Energická žena a aktívna mamina krásneho dvojročného Tobiáška. Miluje dobrodružstvá a takéto detstvo vytvára aj svojmu synčekovi. Ako raz sama napísala „vytváram mu také detstvo, ako by som sama chcela mať“. Založila značku My Diobo), ktorá je venovaná detským klobúčikom a čiapočkám, ktoré sú vyrobené ručne s láskou a vášňou na Slovensku.

Baša Števulová
Baša Števulová

A na čo sa ešte môžete tešiť?

Každá účastníčka získa v rámci vstupenky aj tombolový lístok, malé občerstvenie, darček od akčných žien, kopec inšpirácie a množstvo nových kontaktov. Tak si nezabudnite i vy priniesť svoje vizitky!

P. S. Lístky je nutné kupovať si v predstihu priamo tu.

Tešíme sa na vás!

Akčné ženy :)

žiadne príspevky na zobrazenie