Akčné ženy v Košiciach zažili inšpiratívny večer venovaný networkingu

0
Akčné ženy v Košiciach zažili inšpiratívny večer venovaný networkingu
Autor: IPFOTO

Akčné ženy milujú možnosti, ktoré majú, keďže si ich vytvárajú aj samy. Presne pred týždňom sa stretli akčné ženy na inšpiratívnom stretnutí v Košiciach, aby si vymenili svoje skúsenosti aj nápady. Večer, ktorý bol plný networkingu a skvelých tém, sa niesol v znamení offline-u.

Inšpiratívny večer určený pre všetky podnikavé a akčné ženy, ktoré sa chcú rozprávať o témach ako je podnikanie, či samostatná zárobková činnosť, bol skutočne výnimočný. Dve zakladateľky, dve Martiny, si hneď v úvode pripili s Martini a potom sa rozbehol večer, ktorý uzavrela bohatá tombola.
Gro tvorili prezentácie a diskusie so ženami, ktoré sa rozhodli zmeniť svoj život a ísť cestou, ktorá ich baví, napĺňa a zároveň aj živí.

Autor: IPFOTO

Ako prvá vystúpila Natali Vince. Tá vo svojom živote spojila niekoľko vášní, pretože vyučuje psychológiu stredoškolákov i dospelých, poskytuje tiež psychologické poradenstvo ako školská psychologička a popri tom sa už 10 rokov ako lektorka venuje výuke salsy na kurzoch v Košiciach. Po svojej prezentácii roztancovala všetky akčné ženy a naučila ich niekoľko základných salsových krokov, vďaka čomu sa v sále rozprúdila skvelá zábava.
Druhou spíkerkou večera bola Mária Virčíková, ktorá všetkým prítomným dokázala, že zeny do sféry IT skutočne patria. Mária je technologická inovátorka, podnikateľka a odborníčka na umelú inteligenciu a zároveň je aj spoluzakladateľka firmy Matsuko. Tá vyvíja Skype budúcnosti – komunikáciu vo forme trojrozmerných hologramov. Mária je tiež dobrovoľníčka združenia Aj Ty v It a stala sa Forbes osobnosťou v sekcii „30 pod 30“.

https://www.instagram.com/p/BibZQbKgxv_/?tagged=akcnezenyvkosiciach

Treťou spíkerkou bola odborníčka na LinkedIn, Kristína Kováčiková, ktorá prezradila nové informácie o efektívnom využívaní tejto siete, o efektívnej sebaprezentácii aj možnostiach, ako vďaka LinkedInu možno získať nových klientov či lepšie zamestnanie. LinkedIn ako skutočne silný marketingový nástroj a Kristína ako odborníčka naň skrátka nesmeli na inšpiratívnom večeri chýbať. Kristína je popri tom aj spolu s Ivanou Brutenič je odborným garantom konferencie TREND LinkedIn Academy pripravenou v spolupráci s vydavateľstvom týždenníka Trend. Špecializuje sa na employment branding, social media kampane a tréning out-of-the-box myslenia pre manažérov.
Ďalšou prezentujúcou bola Monika Šrenkelová, fyzioterapeutka telom aj dušou, ktorá je autorkou liečebnej metodiky Correct Body Systém. Venuje sa ženám po pôrode, odrehabilitovala takmer 4-tisíc žien, z toho takmer každá mala diagnostikovanú diagnózu popôrodná diastáza. Mamičky ju poznajú aj ako „Rehab Women“ a spoznali ju aj akčné ženy počas večera, kedy s niektorými prítomnými priamo diskutovala o možnostiach liečby.

Lucia Wagner prezentovala zdravý životný štýl aj vlastný život, počas ktorého už stihla napísať viac než 10 kníh a získala viac než 120-tisíc fanúšikov na sociálnych sieťach. Lucia zmenila svoje hobby na podnikanie, založila stránku Fit Recepty s cieľom pomôcť a naučiť čo najviac ľudí, že jesť zdravo a fit sa dá jednoducho, chutne a nie je to žiadna nuda. Po presťahovaní sa do USA sa začala Fit receptom venovať naplno a vo svojich 21 rokoch vydala prvú kuchársku knihu Fit recepty. Všetkým prítomným opísala, aké je to tvoriť knihy s tematikou zdravého jedla aj to, ako si ako freelancerka delí svoj čas na pracovný a súkromný.
Záverečnými spíkerkami boli kamarátky Jana Beerová a Mimi Korytková, majiteľky agentúry Lemur.sk, v ktorej sa spolu s kolegami od roku 2009 venujú reklame, marketingu a public relations. Košičanku a Prešovčanku spojila vysoká škola a počas svojej prezentácie hovorili o kamarátstve aj spoločnom podnikaní, prezradili tipy na kvalitnú prezentáciu značiek a zabŕdli aj do prezentácie online a offline.

https://www.instagram.com/p/Bib04D2n4mw/?tagged=akcnezenyvkosiciach

Po každej spíkerke sme si počas jednej minúty vypočuli aj príbeh biznis akčných žien, ktoré začali podnikať a venovať sa vlastnému biznisu. V minutovke sa predstavila Joanna Gurnik a jej Tatranské čokolády, Nina Kanová a doplnky stravy Gellavit, Kamila Slašťanová Trávničková a jej portál Menučka.sk, Ľubica Slatina a projekt Vystrihaj sa Slovensko či Inna Semi a kolagény Duo Life.

https://www.instagram.com/p/Bigx8QzgxNP/?tagged=akcnezenyvkosiciach

Úspešný večer sme ukončili tombolou, po ktorej sa prítomné akčné ženy ešte mali možnosť rozprávať, networkovať a zdieľať svoje skúsenosti. Ženská energia sa znásobila a aj druhé stretnutie v Košiciach dopadlo mimoriadne úspešne. Všetky fotky z podujatia nájdete aj na našom Facebooku a môžete si pozrieť aj video.

Veľká vďaka patrí hlavnému partnerovi podujatia spoločnosti Koft a špeciálne Martini, ktoré nás sprevádzalo počas celého večera.

Ohodnoťte článok

0

žiadne príspevky na zobrazenie

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu