Je jar…Na čo ešte čakáme?

0

Opäť k nám zavítala jar. Je to obrovská zmena, keďže sa tak rýchlo oteplilo, a miestami sa mi zdalo, že sme vhupli rovnými nohami rovno do leta.

Na jar všetko rastie, klíči, pučia kvety aj semienka. Na stromoch sa objavujú kvety a listy. Všetko v prírode ožíva. Využime preto tento čas na to, aby sme urobili niečo nové, iné v našich životoch. Každý sám za seba, lebo ako dobre viete nikto iní to za vás neurobí. Možno ste sa chceli naučiť jazdiť na koni, ako ja. Už som to pár krát skúšala ale stále som sa nedostala do stavu, kedy by som sa vedela vybrať na koni na prechádzku, vedieť ho ovládať a vrátiť sa s ním šťastlivo späť. Dám si to na jarný to do list. Túto Jar, nie tú budúcu. Ani tú po nej.

zdroj: Pexels

Lebo život je krátky, ako všetci dobre vieme a odkladať všetko na potom sa nevypláca. Videla som reportáž, ešte skôr o starenke, ktorá pred 90-tkou skočila z lietadla padákom. Lebo to bol jej sen už veľmi dlho.

Na jednej strane sa mi to páčilo a dala by som jej za to palec hore. Super babka, kedy ostatné nacvičujú skok do truhly, ona skočila padákom! Dokonca so svojou vnučkou ! Ale na druhej strane, keď to bol jej sen, prečo čakala tak dlho? Kým bude mladšia? Alebo sa bude menej báť? Alebo to nestihne vôbec?

Lebo čím som staršia, tým viac mi pripadá pravdivé tvrdenie, že najviac neľutujeme chyby, ktoré sme spravili, ale to, čo sme spraviť mohli a nespravili.

žiadne príspevky na zobrazenie