Začnite písať ak chcete vyhľadať článok

AKČNÉ TIPY MAGAZÍN PODUJATIA

Akčný večer v Košiciach bol úspešný, ženy spoznali inšpiratívne príbehy

Zdieľať
Akčné ženy v Košiciach.

Ženy sa rady prepájajú, networkujú a vymieňajú si skúsenosti. Aj stretnutie v Košiciach si už po tretíkrát skvelo užili a odniesli si nielen nové kontakty, ale aj inšpiráciu. Zároveň si totiž vypočuli zaujímavé príbehy od štyroch spíkeriek.

Inšpiratívne podujatie pre všetky podnikavé a aktívne ženy, ktoré sa nieslo v duchu predvianočnej motivácie pre „šťastné a veselé ženy“, sa v Košiciach odohralo 23. novembra. Aj napriek piatkovému termínu svoje kroky do GESTO cafe & brunch nasmerovalo 50 žien a v príjemnej atmosfére si vychutnalo úvodný punč a taktiež bohatý program.

Uverejnil používateľ akcnezeny.sk Pondelok 26. novembra 2018

Keď som šťastná, tak som krásna

Mohli sa spoznať s akčnými ženami, ktoré si plnia svoje sny. Ako prvá vystúpila influencerka a známa vizážistka Lucia Lussi Šenková s témou „Keď som šťastná, tak som krásna“. Povolanie vizážistky si ju doslova našlo. Približne pred tromi rokmi sa začala vizážistike venovať aj profesionálne. Odvtedy začala ženám ukazovať, aké krásne dokážu byť a že ak sa žena cíti krásna, je aj sebavedomejšia. Skrášlila už viac ako 2-tisíc žien a medzi nimi aj známe osobnosti. Okrem líčenia vedie aj kurzy, aby sa dámy vedeli upraviť aj samé. Od polovice roka 2018 pracuje ako Beauty trainer a produktový manažér spoločnosti Oriflame. Reprezentuje značku, ktorej verí.

|| G G I N I T A L Y ||..#ggvyzva.Chceš vyshrať kufrík plný kozmetiky od Giordani Gold a kurz líčenia so mnou?! 1….

Uverejnil používateľ Lussimakeup Štvrtok 18. októbra 2018

Manažérka s talentom cukrárky

Druhou spíkerkou večera bola Mon Vincej, cukrárka a manažérka, ktorá prešla od žurnalistiky k hotelovému manažmentu. Monika sa do oblasti gastronómie dostala vďaka dedkovi, ktorý bol šéfkuchárom v hoteli Slovan, a otcovi, ktorý ju zaúčal priamo v kuchyni svojej reštaurácie. Začínala ťažko, no neskôr to prešlo do obrovského nadšenia. Dnes s láskou vedie úspešnú značku Partyfood. Zákazníci u nej vždy nájdu vždy čerstvé potraviny bez umelých prísad a poctivosť chutí, o ktorých zanietene a otvorene hovorila.

!!!Súťaž o 100 EUROVÝ poukaz na šťavnatú tortu podľa vlastného výberu od Mon Vincej a jej Stavnate torty ??? , ktorý…

Uverejnil používateľ akcnezeny.sk Utorok 30. októbra 2018

Odborníčka na zdravie a krásu

Treťou hostkou bola manažérka a trénerka Jana Horková, ktorá sa venovala téme ako žiť zdravšie. Janka pomáha ženám a ich rodinám žiť zdravým životným štýlom. Zaoberá sa aj vplyvom výživy na ľudské zdravie. Výživa je jedna z najrozsiahlejších a najkontroverznejších tém, preto vo svojej praxi čerpá z vedeckých výskumov, ktoré sú bezpečné a overené rokmi. Je autorkou projektu „Ako žiť zdravšie“. Vyše 20 rokov je manažérkou a trénerkou obchodnej skupiny v priamom predaji. Za odmenu precestovala 5 kontinentov sveta a videla spolu viac ako 30 krajín. Ženy učí úspešný systém pre zdravie, krásu a bohatý život.

Uverejnil používateľ Jana Horková Nedeľa 25. novembra 2018

Reportérka na cestách

Záver patril novinárke Miroslave Slejzákovej a jej projektu Denník reportérky. Mirka dostala do vienka zaujímavú farbu hlasu a túžbu túlať sa po svete. Cestuje vlakom, spoznáva a prináša pozitívne informácie a zaujímavosti z východného Slovenska. Má vlastnú reláciu Vlakotúra po Východe v Rádiu Regina Východ, pracuje ako copywriterka pre viaceré firmy a moderuje podujatia. Vo voľnom čase píše svoj blog Denník reportérky, strihá videá, lezie po horách a šermuje.

Práca živnostníka je divoká. Síce bojujete s papiermi a úradmi, ale na druhej strane ste sám sebe pánom. Jediné, čo mi v…

Uverejnil používateľ Denník reportérky Pondelok 8. októbra 2018

Každá účastníčka získala v rámci vstupenky aj tombolový lístok, ale aj malé občerstvenie, darček od akčných žien, kopec inšpirácie a nové kontakty. Veríme, že si ho užili, a už teraz plánujeme novoročné pokračovanie. Nezabudnite si pozrieť fotky, ktoré nájdete v albume na Facebooku.

Večer vznikol vďaka hlavnému partnerovi podujatia, spoločnosti Oriflame. A ďakujeme aj firme Dr.Oetker za krásne darčeky na pečenie, ktoré potešia každú dámu obzvlášť takto pred Vianocami.

Martin na bielom koni síce za posledné roky veľa snehu nepriniesol, ale to vôbec nevadí. V kuchyni totiž môžete mať…

Uverejnil používateľ Pečieme s láskou Nedeľa 11. novembra 2018

Tagy
Martina Beňová

Snažím sa robiť veci robiť naplno. Najmä tie, ktoré sú mojou srdcovkou :) Akčným ženám by som chcela odovzdať kus svojho entuziazmu a radosti zo života.

  • 1

Aj toto by sa vám mohlo páčiť

Zanechaj nám svoj komentár