Začnite písať ak chcete vyhľadať článok

AKČNÉ TIPY MAGAZÍN MARKETING

Ako na úspešný e-shop? Príďte sa inšpirovať na konferenciu Accace e-commerce meetup Košice

REDAKCIA
Zdieľať

Zúčastnite sa bezplatnej dvojdňovej konferencie zameranej na podporu začínajúcich či etablovaných prevádzkovateľov e-shopov. Skúsení odborníci z Accace vás prevedú kľúčovými otázkami a témami, ktoré sa týkajú právnych náležitostí, účtovníctva, finančného plánovania a daní v súvislosti s prevádzkovaním e-shopu.

Predaj tovarov na diaľku, informačné povinnosti, GDPR či zmluvné vzťahy s dodávateľmi – aj toto budú ústredné témy Accace e-commerce meetup Košice už 27. – 28.9. v hoteli DoubleTree by Hilton.

Program a hostia

Podujatím budú sprevádzať odborníci z Accace – Peter Pašek, Managing Director & Partner, Radka Hubčíková, IFRS Consultant a advokátky Simona Klučiarová a Miriama Podskubová z Accace Legal. Okrem toho sa môžete tešiť aj na ďalších zaujímavých hostí.

Súčasťou programu budú aj prednášky zamerané na soft-skills a panelová diskusia k téme marketingu. Program, ktorý sa postupne dopĺňa, nájdete na www.accace.sk.

Podujatie sa uskutoční v Košiciach, v hoteli DoubleTree by Hilton v pondelok 27.9. a v utorok 28.9., v oba dni od 9:00. Počet miest je obmedzený, je preto potrebné sa bezplatne zaregistrovať na tejto webstránke.

Akčné ženy pripravujú večernú diskusiu v pondelok

Po oficiálnom programe sa môžete v pondelok tešiť aj na networkingovú časť po vedením komunity Akčné ženy, ktoré si pre vás okrem zaujímavej neformálnej diskusie pripravili aj špeciálnu pozornosť.

Budeme sa rozprávať o tom, ako si vybudovať úspešný eshop spolu s:

  • Luciou Plichtovou, spolumajiteľkou Powerlogy
  • Lenkou Cenigovou, co-founderkou e-shopu Be Lenka

Lucia Plichtová – Co-Owner Powerlogy

Lucia Plichtová je spolumajiteľka slovenskej firmy Powerlogy. Aktuálne ju však najviac zamestnáva rola dvojmamy, ale darí sa jej nájsť si čas aj na prácu a na seba. V rámci Powerlogy si prešla rôznymi pozíciami. Aktuálne sa stala kurátorkou značky. Stráži vizualitu značky, venuje sa HR a formuje firemnú kultúru.

Lenka Cenigováco-founder Be Lenka

Bývalá slovenská paralympionička, matka 3 detí a spoluzakladateľka Be Lenka. V roku 2107 Lenka založila a rozbehla s Jurajom Fehervarim značku Be Lenka, ktorá začala s výrobou šatiek a ergonomických nosičov pre deti, neskôr sa pridali barefoot topánky, ktoré sú teraz hlavným produkčným artiklom značky. 

 

Be Lenka patrí medzi medzinárodne úspešné značky s rýchlym rastom. Získali vo firme rôzne ocenenia a populartiu na celom svete. Aktuálne má Be Lenka Eshop v 6 jazykových mutáciách, dodáva do viac ako 60 krajín sveta a začína s prvými predajňami na Slovensku. Lenka dnes už nezasahuje do vedenia Be Lenka, ale venuje sa primárne svojej rodine.

O spoločnosti Accace

Spoločnosť Accace vznikla v roku 2006 v Bratislave. Accace Slovensko zamestnáva už viac ako 120 odborníkov a
poskytuje služby spracovania účtovníctva, mzdovej a HR agendy, daňové a transakčné poradenstvo, právne a
korporátne služby, či poradenstvo pre startupy. Za 15 rokov sme si vybudovali stabilnú pozíciu lídra v oblasti BPO
služieb na Slovensku. Pravidelne sa umiestňujeme v rebríčku TOP10 poradenských spoločností magazínu TREND.
Právne služby poskytuje naša vlastná advokátska kancelária Accace Legal. V rámci skupiny Accace združujeme viac ako 600 odborníkov a poskytujeme služby pre viac ako 2 000 klientov. Nájdete nás v Bratislave a v Košiciach.

Tagy
REDAKCIA
REDAKCIA

Sme akčné ženy a prinášame ti príbehy a články spoločne s ďalšími akčnými ženami, ktoré robia, čo milujú a rady o tom aj píšu. Podporujeme sa navzájom v našich snoch. V tom, čo nás napĺňa a robí nám radosť. Pridaj sa k nám: https://akcnezeny.sk/registracia/ Spoločne vytvárame magazín, stretávame sa online a rovnako offline na vzdelávacich a motivačných podujatiach, ktoré organizujeme. IG: #zenyktorerobiacomiluju #akcnezeny #akcnemamy #vzdelavanie #biznis #kariera

  • 1

Aj toto by sa vám mohlo páčiť

Zanechaj nám svoj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *

X