Ako oslavovali Vianoce známe slovenské osobnosti?

0
Ako oslavovali Vianoce známe slovenské osobnosti?

Aké boli vaše Vianoce? Pozreli sme sa na instagramové účty niekoľkých slovenských osobností. Je príjemné vidieť, že väčšina z nich ich strávila v kruhu svojej rodiny a blízkych.

Anastasia Kuzminová

Biatlonistka Nasťa Kuzminová nedávno ohlásila koniec kariéry. Dnes sa naplno venuje len svojej rodine . manželovi a dvom deťom. A veľmi im to spolu pristane!

https://www.instagram.com/p/B6cxFOIn1ll/

Viktor Vincze a Adela Banášová

Manželský pár Vinczeovcov propaguje zero waste a nepáči sa im plytvanie a hromadenie darčekov. Takýto vaječný likér si urobili na Vianoce!

Na zdravie!:)

https://www.instagram.com/p/B6dk4NJBfra/

Lucy Pug a GoGoMan

Kráľovná youtuberiek, Lucy Pug, sa odfotila pri stromčeku s priateľom Danielom (GoGoManom) a ikonickým psom Lili. Vedeli ste, že na Instagrame má už pol milióna sledovateľov?

https://www.instagram.com/p/B6d0PlonJCa/

Dara Rolins

Speváčka Dara Rolins publikovala veľmi milú, rodinne pôsobiacu fotografiu s dcérkou a bývalým partnerom Matějom Homolom. Zaujímavé je, že Matěj jej robil garde aj pri vystúpení na jej vypredanom vianočnom koncerte.

https://www.instagram.com/p/B6bcekpldM2/

Petra Vlhová

Lyžiarka Petra Vlhová pôsobí veľmi šťastne. Nedávno vyhrala anketu Športovec roka a po období cestovania a náročných lyžiarskych pretekoch si vychutnáva chvíľku vo svojej domovine. Na snímke je so svojím priateľom, fitness trénerom Michalom Kyselicom.

https://www.instagram.com/p/B6e7xOkAiQu/

Monika Hilmerová

Herečka, aktuálne pôsobiaca v seriáli Oteckovia, sa podelila o fotografiu svojej rodiny. Nechýba jej manžel, tanečník a choreograf, Jaro Bekr, a ich dve deti.

https://www.instagram.com/p/B6eFYQHAHz1/

Dominika Cibulková

Aj tenistka Dominika Cibulková nedávno oznámila ukončenie športovej kariéry. A k tomu stihla vydať knihu o svojom živote Tenis je môj život. Onedlho prišlo ďalšie sladké tajomstvo, na ktoré sa už obaja manželia veľmi tešia!

https://www.instagram.com/p/B6PA7MwH-9e/

Adriana Poláková

Moderátorka a odborníčka na pečenie, Adriana Poláková, napísala, že nemá žiadnu fotografiu ako zdobí stromček alebo pečie a postla netradičnú fotografiu tváre s pleťovou maskou a kávičkou.

https://www.instagram.com/p/B6dIkwTpQFj/

žiadne príspevky na zobrazenie