Ako sa obliekať na jesenné prechádzky a na športové aktivity v prírode?

Ak máte v zamestnaní predpísaný dress code, o to viac sa neviete dočkať, kedy prídete domov z práce a budete sa môcť obliecť do niečoho pohodlnejšieho.

Ležérne oblečenie ženy milujú a využívajú ho nielen na doma, ale aj navonok. Stačí sa poobzerať okolo seba a v uliciach natrafíte na ženy a dievčatá, ktoré sú od hlavy až po päty oblečené v ležérnom oblečení. Ako sa ale obliekať na jesenné prechádzky a na športové aktivity v prírode?

Športové legíny a vetruvzdorná športová bunda

Chodievate behávať, venujete sa nordic walkingu? V tom prípade by vám v šatníku nemali chýbať športové legíny. Medzi najkvalitnejšie športové legíny radíme aj značkové športové legíny Adidas, ktoré sú vyrobené z kvalitného materiálu, ktorý nekúše, je pevný, chráni pred vetrom a je maximálne pohodlný, takže v ňom zvládnete aj náročnejšie športové aktivity. Na jeseň využijete hrubšie športové legíny, v zime zase podšité športové legíny.

Športové legíny si vyberajte aj podľa športu, ktorému sa plánujete venovať. Iné legíny zúžitkujete na beh, iné zase na cvičenie vo fitness centre.

foto: pixabay.com

Vetruvzdorná športová bunda, teplé čelenky a pohodlná obuv

K športovým legínam odporúčame kombinovať športové značkové vetruvzdorné športové bundy z nepremokavého materiálu, aby vietor a ani dážď nemali šancu. Na hlave oceníte aj pletené čelenky z vlny, poprípade športové čelenky z Merino vlny. Na nohy si môžete dať buď dámske členkové tenisky, alebo nízke turistické (trekové) topánky s protišmykovou podrážkou. Všetko záleží od terénu, do akého sa chystáte.

Ak plánujete ísť na prechádzku po meste, odporúčame členkové tenisky. Ak ale plánujete ísť do prírody, počítajte s mokrým a šmykľavým terénom, kedy netreba nič podceňovať. V prípade, že vám býva zima od členkov, na športové legíny si obliekajte vlnené štucne. Pri veternom počasí je potrebné mať pod športovou bundou aj mäkkú flísovú mikinu so zapínaním pod krk.